covid evde ağır atlatan varmı?

Arayın derim ana ilk soracaklari saturasyonu kaç olur lütfen ya ölcun ya gidin su hastaneye daha fazla cigere inmeden. Neden bekliyorsunuz günlerdir yaziyoruz size anlayamiyorum cidden
ben size yazıyorum ama okumuyormusunuz ? eşim cihaz falan alamam ben gerek yok diyor ..benimde yapabileceğim birşey kalamiyir bu durumda malesef ...

Canım kalbini ferah tut bizde geçirdik evet insan kendisinden önce çocukları için eşi için korkuyor anlıyorum seni yaptığımız şeyleri yazayım şifa olur inşallah.

Ek vitamin kesinlikle kullansın sende kullan d vitamini c vitamini multivitamin..
Çörek otu yağı (çok çok faydalı)
Kekik biberiye çayı (ciğerleri tamamen temizliyor Allah'ın izniyle)
Propolis bal zencefil zerdeçal
Paça çorbası ilikli kemik suları.

Canım kalbini ferah tut bizde geçirdik evet insan kendisinden önce çocukları için eşi için korkuyor anlıyorum seni yaptığımız şeyleri yazayım şifa olur inşallah.

Ek vitamin kesinlikle kullansın sende kullan d vitamini c vitamini multivitamin..
Çörek otu yağı (çok çok faydalı)
Kekik biberiye çayı (ciğerleri tamamen temizliyor Allah'ın izniyle)
Propolis bal zencefil zerdeçal
Paça çorbası ilikli kemik suları.
Allah razı olsun canım ya bu yağlardan evde şuan yok ama kuru öksürük tıkanma olayını anlık düzelten hangisi okur acaba dün gece hiç uyuyamamis garip garip sesler geliyor odadan :KK43:

Allah razı olsun canım ya bu yağlardan evde şuan yok ama kuru öksürük tıkanma olayını anlık düzelten hangisi okur acaba dün gece hiç uyuyamamis garip garip sesler geliyor odadan :KK43:
Siz niye almiyorsunuz bu soylenenleri insanlar günlerdir yazıyorlar ama size. Oyle oturduğunuz yerden iyileşmeyi beklerseniz geciktirirsiniz. Bende eşiniz gibi konuşurken öksürüyordum ama gece uyumadığım olmadi. Vitaminler yaglar cok önemli. Arayın eczaneyi zaten getirirler
Ayrıca bana saglikcilarin söylediği ciğere 7. Günü inmeye başlıyor. Durumu kötüyse acile gitmeniz gerek

Kekik çayı mutlaka yap canım bı şekilde aldır birine. Öksürük için özellikle bide ada çayı.

her ilde aynı mı bilmiyorum canım, ama ben ne yaptıysam hastaneye götürmediler, kendi aracımızla da gitmemize izin vermediler. Gelseniz de hastane girişiniz yapılmayacak denildi. 3 gün boğulurcasına öksürdüm. Nefes darlığı ve aşırı ateş olmadıkça evde geçirilmesini istiyorlar.
Biz saturasyon 85 diyincr ambulans yonlendirdiler izmir

Gerek yok ne demek değil mi, eşi gerek yok dedi diye almıyor konu sahibi. Onuda geçtim bi eczaneyi arasa yağ vitamin aldirsa onlarda yok. Kendi kendine mucizevi bi şekilde iyi olacağını sanıyor heralde
Ya bakın ben delircem burda tıkaniyor diyor 7den 70e hepimiz yasadik diyorum.tikanma zorlanma iyi degil diyorum 30 tl mi ne ha cihaz dedigim parmaga takiliyo oksijen olciyo bu yani

Ya bakın ben delircem burda tıkaniyor diyor 7den 70e hepimiz yasadik diyorum.tikanma zorlanma iyi degil diyorum 30 tl mi ne ha cihaz dedigim parmaga takiliyo oksijen olciyo bu yani
Inanın bende anlayamadım, gece boyunca uyuyamamış, tüm gün yataktan kalkamadığım dönemler oldu yinede gece cok rahat uyuyordum. Konu sahibi odadan sesler falan geliyor diyor eşi nefes alamıyor muhtemelen

X