Çorumlu Cadıı Arkadaşımız Doğumda

canım bebeğin sanırım kollarındadır şimdi.. gözün aydınn..Allah analı babalı büyütsünnnn

benim canım..güzeller güzelim..
bebeğin kollarında şimdi..
Allahım bu ne güzel bir mutluluktur.
bekliyoruz doğum hikayeni tatlım.
Allah sizleri nazarlardan saklasın

canım benim hadi gözün aydın diyeyim eğer doğduysa miraç kandilinde doğmuş olucak bebişin
haberlerini bekliyoruz

Al sana corumli doguramiyom die dert ediyodun allah kutrarsin canim benim

yaa kızlar haber alan yokmu ben çok merak ettim çorumluıyu.inşallah kurtulmuştur

çok şükür sonnda yaa perişan oldu canım :) allahım sag salim kurtarmıştır inş. allahım yardımcısı olsun :)

Kesin doğmuştur bu vakte kadar..:lepi:

Gözün aydın Cadıcım..Allah hayırlı uzun ömür versin kuzucuğuna..:1hug:

sabah sabah ne kadar sevındım yaaa
valla onunla ben dertlenıyordum sonunda geldı kızı
hayırlı olsuna.s.

:CüvCüv:ayy en sonunda corumluda dogurcak cok merak edıyordum hayırlısıyla bır avazda kurtarsın rabbım onu a.s.

ay şimdi doğurmuştur çorumlu ...Allah analı babalı büyütsün doğum hikayeni bekliyoruz canım :)

şimdiye olmuştur doğum, Allah analı baballı büyütsün, hayırlı evlat olsun inşallah.

oh be sonunda desenize, hadi bakalım cadıcık al da gel sağlıkla inşallah kızımızı

Ay buna çok sevindim doğrudum doğurcam derken gitti he...
Allah analı babalı büyütür inşallah...

Allah yardimcisi olsun çorumlunun inşallah sağsalim kavuşur bebişine yada kavuşmuştur

ohhh yaa sonunda ...inşallah sağ salim kavuşmuştur bebeğine ...kendısıde bebişide ıyıdır inşallahhh....

Allahım uzun omur versın ıkısınede . cok tatlı bı kız corumlu Allahım ınsallah dogumu kolay gecmıstır . melegıne kavusmustur saglıkla

bak sen ufaklığa mübarek günü bekliyomuş doğmak iççin.Allahım hayırlısını nasip etsin inşallah sağ sağlim kurtulsun ikiside

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…