Çorumlu Cadıı Arkadaşımız Doğumda

ayyy sonunda cadının kızı cadı olur tabi allah inşallah kurtarmıştır
dualarımız seninle canımm biraz geç kalmıştı zaten onun bebiş

pericim kız....senin bebis kandili beklemis megersem
:)))
hadi dogurda gel, resimlerini koy tembel fıstıgın :))

GErçektende mirac kandilini beklemiş corumlumum bebişi
Allah yardımcısı olsun

inşallah kurtulmuştur
sağ salim her ikiside
güzel haberler bekliyoruz

:roflol: ayy ben kk da dogurur diyodum demek hastaneye gitmiş ha:roflol: cok sevindim gercekten.artık onlar 40 küsurlara gecmişlerdi artık.gecen biri yazmıs ama hatırlamıyorum 41+1 oldum diye:roflol::roflol: allahh nasıl sabreddiyosunuz ayollllülülülülülü

sonunda nihayet mübarek günde canım benim inş. kolay dogum yaparsın dualarımız seninle cok saberttin cektin sen

çocuk doğacağı günü biliyomuşş..hayırrlısıyla gelsin bakalım kısımısın resimlerine..

şimdiye çoktan doğmuştur inşaallah..
Allah sağlık versin ikisinede..
,

:teytey:canım yaa:teytey: çok şükür:lepi: allah analı babalı büyütsün inşallh

Allah yardımcısı olsun bu mübarek günde...
inşallah hayırlısıyla sağ salim kucağına almıştır bebeğini...

inşallah sağsalim kucağına almıştır. doğurdu doğuracak derken , nihayet.....hemde ne mübarek bir günde...

hadi inşallah sağlıkla doğurmustur yazık tanımasamda çok çekti o hayırlı doğumlar sağlıklar nasip etsin allahım bu güzel gecede...günümüz gelince bizide kurtarsın rabbim kimseler duymadan hemencecik

inşallah sağlıklı bir doğum yapıp sağlıklı bebişini kucağına alır allah yardımcısı olsun

COK SÜKÜR CORUMLUCUM, :lepi:KIYAMAM SANA.. NELER CEKTIN AMA INS. DOGUMUN COOOK GÜZEL GECMISTIR VE MIS KOKULU YAVRUNU KUCAGINA ALMISSINDIR. ALLAHIM SIZE BAGISLASIN MINIK KIZINI. NAZARLARDAN KORUSUN ÖPÜYORUM SENI .. AL BAK BUNLAR SANA a.s.

çok sevindim çorumlu cadı arkadaşımız adına sonunda yani inşallah kolay bir doğum olur Allah yardımcısı olsun..

insallah bir avazda onun dogumu tehlikeliydi bana oyle demisti insallah iyidir ikisde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…