Coronavirüs Türkiyede

Bazı insanlar virusden daha zararlı ya

Panik yapmamıza gerek yok bence Türkiye'de daha önce de görüldü bu ay çıkmadı tedbir alınsın diye söyleniyordu hijyenimize dikkat edelim ellerimizi telefonlarimizi sık sık silelim meyve ve su tüketimini arttıralım Korkarak nereye kadar yaşayacağız fiyatlar aldı başını gidiyor maske bile alamıyoruz temizlik ürünlerinde fiyat artışına geçtiler ne olacak halimiz

Aksilik bu ya kızım hasta oldu sabahtan randevu aldım inş sakin olur kimse gelmez doktorda kan idrar falan almaz. Acile götürsem mi dedim Bi ara ama orası daha kalabalıktır.

Aksilik bu ya kızım hasta oldu sabahtan randevu aldım inş sakin olur kimse gelmez doktorda kan idrar falan almaz. Acile götürsem mi dedim Bi ara ama orası daha kalabalıktır.
Yanlis anlamyin benimki daha vahim oglum ameliyat olcakti fitiktan gecen hafata yapacaklari yerdr hala haber etmesiler virus yizunden belki ameliyatlari erteliyorladr

Ben duru ve selin kolonya buldum buyuk marketlerden birinde,dezenfektan da buldum, saat 9 da marketteydim ben

Trendyol'un yaptığı fırsatçılığa bakın hele hele. Şikayet edebileceğimiz bir yer yok mu bunu? Bir de utanmadan 45 liradan düştü yazmışlar.

Eki Görüntüle 2603793
Ben A 101'dekinden aldim bugun epey vardi ama su an baksam kalmamistir buyuk ihtimal. Tam da alip kasanin yanina koydular.

virüsten cok insanlar zarar verecek zaten. bende alerjik astim var, ne maske ne dezenfektan ne de hava var. ha olanlar da 100₺ zaten ki alamadim .
Ben alerji için aynı maskeyi birsüre kullanıyorum. ( pek hijyenik değil biliyorum ama )
Şimdi bahar geldi. Bahar yüzünden Ben şimdiden nefes almakta zorlanıyorum. Eğer hiç maskeniz yoksa az da olsa gönderebilirim. ( bende de çok Yok o yüzden az gönderebiliyorum. )

Bu panik stoklcular yüzünden zaten yüksek olan market fiyatları iyice uçtu. Bundan sonra hep bu fahis fiyatlardan alışveriş yaparsınız o zaman stokcular tabi sizin yüzünüzden biz de.
Katılıyorum tek birşey bile almadım. Olur da durum kötüye giderse kesin aç kalicaz ailece :)

10 saat uzaklıktaki bir şehre (mecburen) gitmem gerek. Hala havayolu mu daha güvenli karayolu mu karar veremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…