Coronavirüs Türkiyede

bende güvenmiyorum kendilerine :))

ben bir tek bu konuda değil bir çok konuda ülkemizin halktan bir takım şeyleri gizlediğini düşünüyorum. ya şimdi durduk yere ban yemekte istemiyorum size özelden yazayım

Elleri bol bol yikayin, toplu tasima kullandiginizda ellerinizi birnyere girip yikama imkaniniz var ise yikayin yok ise yaninizda kolanya tasiyin (alkol oranı %80 olanlari tercih edin.) direk kolanya ile ellerinizi yikayin. Mumkun oldukca turistlik alanlara gitmeyin ziyaret etmeyin.

insAllah birileride isfa etmez cevrelerinden hastaneden falan cünkü sonrasi cok kötü olur hasta ve ailesi icin.

Aciklanmasini istemek bile cahillik
İfşa olur mu olur, çok severiz gizli kalması gereken şeyleri marifet gibi açığa çıkarmayı.

Şuanda ıstanbulda migros market reyon fotoğrafları geziyor şimdiden bosaltmislar. Yani ili dediklerinde daha farkli olurdu dahs büyük kaos ama bu şekilde de kaos her sekilde bir kaos olacak

Bunu Yesyess daha iyi bilir

İlla ki vardır daha önceden de. Ancak kimisinde çok hafif atlatıldıği için doktora bile gitmediler belki de. Böyle birşeyi saklayacaklarını sanmıyorum. Büyük bir salgın ilk önce devleti zarara uğratır çünkü,

İstanbul Avrupa imiş malesef.
Büyük şehirde çıkması daha çok yayılmış olması demektir umarım çok yayılmamıştır
[/QUOTE]
Test pozitif çıkana kadar temas içinde olduğu kaç kişi vardır Allah bilir. Hele ki toplu taşıma vs kullandıysa, bilemiyorum ya ürperiyorum.

Bizde annemle yaklaşık bir aydır onun diyabeti kolonoskopi si için hergun hemen hemen disardayiz tranway vs tıklım tıklımdi normalde bugün nispeten az kişi vardı gittiğimiz diyetisyen maske takmıştı listemizi istemedi aynen devam dedi sonuçta haklı can taşıyor
Dün Cerrahpaşa daki drlar vs hastalarla iç iceydi üzüldüm ilk onlara bulaşır bizde annemle eve geldince üstümüzü çıkarıp banyoya giriyoruz
Eşim müşteri ziyaretlerine gidiyor dikkat et dedim

Virus daha cok solunum sistemi etkili . Oglunuz kac yasinda ve ne icerikli ameliyat oldu bilmiyorum. Ama tahminimcd akcigerin fonksiyon olarak etkilendigi bir sey degildir bu yuzden sorun olmaz diye düşünüyorum. Ekstra olarak bagisiklik sistemini saglam tutun maddi gucunuz elveriyor ise meyve sebze odaklı iyi beslenin ve surekli el yikamasini tembihleyin. Zaten okullar tatil edilecek muhtemelen .
Virusun cocuklara etki ettigi bir vaka simdilik yok. Umuyorum ve dusunuyorum ki olmayacak. Stres yapmayin cocuga da bunu asilmayin lutfen.

Hic bilmediğimiz bir virus. Sicak havalarla alakasi filan olmadığını soyleyebilirim ama .
Bagisiklik sisteminiz duzgun calisiyor ve akcigerinizde major bir sorun yoksa yakalansaniz dahi sorun olacağını sanmiyorum.
Bir kac vaka disinda genc saglikli ölen vaka yok. Ve iyilesen cok fazla sayida insan var bu gosterilmiyor ama . O yuzden elinizi sık sık yikayin iyi beslenin yeter .
Ben acikcasi hic dert etmiyorum bana bulasir diye . Bir sey olmaz çünkü.
Benimde derdim bana bulasir fark etmeden yasli bir hastaya bulastirirsam acikcasi.

Oglum 13 yasinda kalp buyumesi kalp deligi 4 den fazla ve bi fazlalik varmis et parcasi o alindi kalbinden
Ellerini başinda bekliyorum maalesef yoksa iyi yikamiyor
Beslenmesine dikkat ederiz
Geçmiş yillarda zaturre de geçirmisti
Özel ve devlet tüm aşiları yapildi
Panigimi yansitmiyorum simdilik
Umarim kayıpsiz atlatiriz

Tsk ederim cvbiniz için

Cok düşüncelisniz duygulandım gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…