Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

kızlaaar bugün çörekotu yağımı ve çilek yağımı aldım masaja başlıcam umarım işe yarar zemuszemus hihoyyyt

tek çörek otu yagımı kullandınız ondan once bısey kullandnzmı?

başka bir şey kullanmadım canım. her gece yatmadan önce yağla masaj yapıyorum. bir de etkisi oldu mu bilmem ama duşta soğuk su tutuyorum. başlayalı çok olmadığı için kesin olarak büyüdü diyemem ama dolgunlaştı. biraz daha zaman geçince anlayacağım artık. tüylenme de olmadı bende.

başka bir şey kullanmadım canım. her gece yatmadan önce yağla masaj yapıyorum. bir de etkisi oldu mu bilmem ama duşta soğuk su tutuyorum. başlayalı çok olmadığı için kesin olarak büyüdü diyemem ama dolgunlaştı. biraz daha zaman geçince anlayacağım artık. tüylenme de olmadı bende.

bıde etkı gostrmıosa cörek otu ne kadr zamn kullanmak gerekıo narcıcegıni mı denemek gerekıo melısa yagını duymustum bıde oonu deneyen warmı?

arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldım. bende aynı dertten muzdariptim.göğüslerim küçük işte öyle böyle kendime psikolojik baskı yapıyordum. iri yapılıyım 179 boyum var kilomda normal ama göğüslerim bedenime göre küçüktü. bigün bu lokman hekim olayına bi arkadaşım olan aktara gittim aynı zamanda bitkisel ilaçlar satıyorlar. hekimzadenin oryantalis diye kapsülleri var göğüs büyütücü kapsüller içerisinde 180 adet kapsül var bir kutunun fiyatı 50 tl. minimum 2 kutu kullanılıyormuş. bende 2 kutu sonucunda 1,5 beden büyüttüm göğüslerimi:)))))))))))) şimdi vücuduma göre orantılı tam 90 beden:)

Şerbetçi otunu alıyoruz ve cezveye yerleştiriyoruz sonra koyduğumuz miktarın 1/4 ya da 1/3 ü kadar su koyuyoruz karıştırarak bütün otun
ıslanmasını sağlıyoruz ardından bunu bir güzel kaynatıyoruz ve 10 dk dinlenmeye bırakıyoruz.
Ardından yağsız el kremini alıyoruz ve bunu kaynattığımız otla suyuyla birlikte karıştırıyoruz.
Yalnız öyle bir su ayarı yapın ki ne su boşa gitsin ne de krem çok cıvıklaşsın.Şimdi karışımı yaptık bunu 1 gün beklemeye alıyoruz.

Beklemeye aldıktan sonra her akşam aksatmadan saat 20:00 da kocaman bir kupa adaçayı içiyoruz
sonra çaydan kalan adaçayı otuyla göğüslere masaj yapıyoruz ardından saat 22:00 da yine adaçayı içip aynı masaj uygulamasını yapıyoruz
ve akşam 23:00 da bu yaptığımız karışımı az olmıycak şekilde sürüyoruz dilerseniz yine o gün gece 00:00 da bir daha sürün

Bu uygulamayı yaptım ve göğüslerim 70 bedeni dolduramazken şu anda dolgusuz 75 küçük geliyor nerdeyse.

kızlar bn bunu burda bı forumda buldum ama braz zahmetli oldugu için denemedım daha.çörekotu yagnı kullanıyorm ama fark hıssedemedm brazdaha devam edıp haftya başlıcam buna inş bu bı ışe yarar:KK1:

Şerbetçi otunu alıyoruz ve cezveye yerleştiriyoruz sonra koyduğumuz miktarın 1/4 ya da 1/3 ü kadar su koyuyoruz karıştırarak bütün otun
ıslanmasını sağlıyoruz ardından bunu bir güzel kaynatıyoruz ve 10 dk dinlenmeye bırakıyoruz.
Ardından yağsız el kremini alıyoruz ve bunu kaynattığımız otla suyuyla birlikte karıştırıyoruz.
Yalnız öyle bir su ayarı yapın ki ne su boşa gitsin ne de krem çok cıvıklaşsın.Şimdi karışımı yaptık bunu 1 gün beklemeye alıyoruz.

Beklemeye aldıktan sonra her akşam aksatmadan saat 20:00 da kocaman bir kupa adaçayı içiyoruz
sonra çaydan kalan adaçayı otuyla göğüslere masaj yapıyoruz ardından saat 22:00 da yine adaçayı içip aynı masaj uygulamasını yapıyoruz
ve akşam 23:00 da bu yaptığımız karışımı az olmıycak şekilde sürüyoruz dilerseniz yine o gün gece 00:00 da bir daha sürün

Bu uygulamayı yaptım ve göğüslerim 70 bedeni dolduramazken şu anda dolgusuz 75 küçük geliyor nerdeyse.

kızlar bn bunu burda bı forumda buldum ama braz zahmetli oldugu için denemedım daha.çörekotu yagnı kullanıyorm ama fark hıssedemedm brazdaha devam edıp haftya başlıcam buna inş bu bı ışe yarar:KK1:

biraz zahmetli gibi evet ama sonuca değmiş gibi görünüyor. sen de işe yarayıp yaramadığını burdan bildirebilirsen çok seviniriz, kerimeee.
ben de çörek otu yağına yeni başladım bakalım..

arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldım. bende aynı dertten muzdariptim.göğüslerim küçük işte öyle böyle kendime psikolojik baskı yapıyordum. iri yapılıyım 179 boyum var kilomda normal ama göğüslerim bedenime göre küçüktü. bigün bu lokman hekim olayına bi arkadaşım olan aktara gittim aynı zamanda bitkisel ilaçlar satıyorlar. hekimzadenin oryantalis diye kapsülleri var göğüs büyütücü kapsüller içerisinde 180 adet kapsül var bir kutunun fiyatı 50 tl. minimum 2 kutu kullanılıyormuş. bende 2 kutu sonucunda 1,5 beden büyüttüm göğüslerimi:)))))))))))) şimdi vücuduma göre orantılı tam 90 beden:)

peki hala kullanmaya dewam ediyo musun? bıraktıktan sonra küçülme falan oldu mu?

bahsettiğin ürünü buldum şimdi
İÇERİK : Hayıt Tohumu, Polen Isırgan Tohumu, Nar Çekirdeği, Kuşburnu, Günlük.
içeriği buymuş hayıtı ben zaten içiyorum nar çekirdeği yağıyla masaj yapıyodum onuda mı içmeye başlasam :)) ısırganında etkisi var zaten. ayy bende mi alsam :)

selam kızlar bende kullanmak istiyorum çörek otu yağını yalnız merak ettiklerim var...
akşamları sürdükten sonra kokusu sabaha kadar gidiyorm u malum sabah işe gidiyoruz iş yerinde kokmayalım :) ayrıca devam lımı kullanmak gerekiyor bırakınca yine kücülüyormu ??
75 bedeni bile zor dolduruyorum :KK43::gitme:

kızlar ben 2gündür kullanıyorum çörek otu yağını ancak bi farklılık olmadı :KK43: bende mi bi sorun var? yılmayacağım kullanmaya devam edeceğim

kızlar ben 2gündür kullanıyorum çörek otu yağını ancak bi farklılık olmadı :KK43: bende mi bi sorun var? yılmayacağım kullanmaya devam edeceğim

tatlım bende senin gibi ikinci günümdeyim çörekotu yağından sonra çilek yağı kullanıyorum pes etmek yok yılmadan devaam zemuszemus olumunekankayizsmile

corekotu yagini degilde kendisini denemistim ben daha once siteye yeni uye oldum...susam ve bugday yagini surmustum ve faydasini gordum diyebilirim...benimkiler sanki yeni cikiyomus gibilerdi...yasim 22 ama hala oylelerdi ben yagi surene kadar...simdi 75 ten tasiyo 80den biraz bosluk kaliyo...1-2 aydir bisey surmuyorum...cunku bitti yurtdisindayim temin edemedim simdilik...ama tavsiye ederim...ayrica ada cayi ile yaglara devam etmenizi tavsiye ederim...

cok ilginc ya ben denedim bi sisti ardına hemen söndü bendemi var bir anormallik yaa

selam kızlar bende kullanmak istiyorum çörek otu yağını yalnız merak ettiklerim var...
akşamları sürdükten sonra kokusu sabaha kadar gidiyorm u malum sabah işe gidiyoruz iş yerinde kokmayalım :) ayrıca devam lımı kullanmak gerekiyor bırakınca yine kücülüyormu ??
75 bedeni bile zor dolduruyorum :KK43::gitme:

talım gidio tabi kaldıki başkalarını rahatsız edecek kadar çok kokmuo küçülüp küçülmediklerini bırakınca görücez bi büyütelimde:)

aynen öle herkezde yapmıo ama benim önceden hiç yoktu görünmeyen tüyler artık görünüolar :KK43:((bide büyümezlerse.....

üyümezlerse diyip kendi kendine moralini bozma sadece büyümezse bunun normal olduğunu büyürsede bunun seni mutlu edeceğini en azından büyütmesede küçültmeyeceğinide düşün bence :KK66:
ben ikinci gün göğsümün üzerine yatamıyordum ama fazla kullanmadım ara verdim tekrar denediğimde ise hiç etkisi olmadı

ben 25 gndür kullanıyrum ve 75 bedenden 80 e terfi ettim ve desteksiz 80 :nazar::hooray: sakın brakmayın devam edin :enbuyukkk:

ben 25 gndür kullanıyrum ve 75 bedenden 80 e terfi ettim ve desteksiz 80 :nazar::hooray: sakın brakmayın devam edin :enbuyukkk:

tek cörek otu yagımı kullandın canımbnmde 4.5 gun oluo sertlık war ama buyume yok:SSdaha nekdr kullancam bıde mersın yagınımı denesemdıorum?

canim yaa ben goguslerime çok sk agri saplanmaya basladi diye biraktim :S senin bole oldumu nasil buyudu peki :)))

X