Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

emziren bayanların süt sağdıkları pompalar varya onun gibi bişey çift taraflı kaydirigubbakcemile3 takıyosun pompa yapıyo işte

bu corek otu yağı ılk zamn fayda edıo snra gecıcı mı acaba hormon salgılatıo sonucta salgılatmayınca yıne eskı halıne dönmezmı bnce adele guclendrcıı bısey kullanmak daaha mantklı gbı

bu corek otu yağı ılk zamn fayda edıo snra gecıcı mı acaba hormon salgılatıo sonucta salgılatmayınca yıne eskı halıne dönmezmı bnce adele guclendrcıı bısey kullanmak daaha mantklı gbı

mersin yağının kas kuvvetlendiri etkisi var. bende bi şişe kullandım ama kokusu çok lanet dayanamadım bi daha almadım.

3-4 gündür kullanıyorum.. cm olarak aynı ama gözle görülür bir dolgunlaşma var...:dance: keşke daha önce başlasaydım.. devamı gelir inşallah :Saruboceq:

çörekotu tüyleri güçlendiyor sanırım
çünkü bugün saç bakım yağı aldım içindekiler bölümünde çörekotu yağı da vardı saça iyi geliyorsa tüyede iyi geliyor
göğüs büyütcem diye maymuna dönmeyelim:S

ben o yüzden bıraktım senacım çörekotu yağını. bi yerde okudum bende saça iyi geldiğini. neme lazım. şimdi narçekirdeği yağıyla masaj yapıyorum.

ben hayıt tohumu da içiyorum 2 cm lik fark var şuan başka bi topic de narçekirdeğinin çörekotundan daha etkili olduğunu okudum öyle aldım. bilemiyorum şimdilik kullanmaya dewam ediyorum hepsini.

hayıta bende başladım
nar çekirdeğini bendemi denesem
ya bide acaba etki kalıcı olurmu o kadar aylarca uğraş bi hafta yapmayınca puff diye sönmesin...
ama oda tüylendirmese...

inşallah kalıcı bi etkidir.. eğer bu hızla dewam ederse ben 2 ayda istediğim ölçüye ulaşırım. hayıtı ben 5-6 ay kullanmayı düşünüyorum.. ya yeter ki büyüsün kalıcı sağlıklı bi şekilde gerekirse 2 sene kullanırım o sorun değil. narçekirdeğini bilmiyorum canım tüylenme yapar mı ama bende bişey yok şimdilik

merhaba kızlar ben yeni üye oldum foruma
bende aynı dertten muzdaribim.yaşım 21 ama göğsüm 75i bile doldurmuyor
dün akşam çörek otu yağını denedim ancak bi faydasını görmedim devam edeceğim bakalım değişme olacakmı

ben hayıt tohumu da içiyorum 2 cm lik fark var şuan başka bi topic de narçekirdeğinin çörekotundan daha etkili olduğunu okudum öyle aldım. bilemiyorum şimdilik kullanmaya dewam ediyorum hepsini.

canm yaa narçekirdegını masaj yaparken mı suruyosun yoksa ıcıyomusun ben 3haftadr corekotu yagı kullanıyorum ama ne agrı sızı ne buyume var her aksam yapıyorum ama bıseyler daha eklıyım dıyorum

canm yaa narçekirdegını masaj yaparken mı suruyosun yoksa ıcıyomusun ben 3haftadr corekotu yagı kullanıyorum ama ne agrı sızı ne buyume var her aksam yapıyorum ama bıseyler daha eklıyım dıyorum

masaj yaparken sürüyorum cicim. narçekirdeği de östrojen içeriyomuş. bikaç kere hayıtın içinede damlattım ama. östrojen salgılatan şeyleri fazla kullanmak istemiyorum. hayıtıda zaten o yüzden kullanıyorum. sonuçta o hormonları artırma yada azaltma gibi bişey yapmıyo dengeliyo. bi şişe bitmek üzere benim nar çekirdeğinde tekrar almayı düşünmüyorum. çünkü hangisinin etki ettiğini böyle bikaç şeyi karıştırınca anlayamıyoruz. bu şişe bitsin sadece hayıta dewam edicem. eğer küçülme olursa (dağlara taşlara töbe töbe) o zaman tekrar alırım yağdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…