Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

herşeyin güzel olacağına inanmak yeterli zaten.. walla hiç umudunu kaybetme. bende fazla uğraşmamıştım. ama uğraşmaya başlayınca ve gerçekten büyüyeceğine inanınca işe yarıyoopuyorumnanaktan

evet adriana'nın 84 cm miş.. ama göğüs altıyla da alakalı.göğüs altı darsa daha büyük durur göğüsleri.

ya hayatım şimdi bişey sorcam sana :) benim göğüs altım 73 cm. büyütme çalışmalarına başlamadan da göğsüm 81 cmdi. ama ben hiç 75 beden sütyen kullanmadım. onlar olmuyo bana çok dar geliyo. ben sürekli 80 beden sütyen kullanıyorum. bu ölçülerle benim 70-75 beden sütyen kullanmam gerek. bu fark neden oluyo acaba anlayamadım hiç.

sütyenlerin 75 olması yada 80 olması göğüs büyüklüğüyle ilgili değil, beden numarasıdır. yani göğüs altı... ama senin göğüs altın 73 olduğuna göre 75 bedeni rahatlıkla kullanman gerekir CADIARZU benim göğüs altım 72 cm ve 75 bedeni çok rahat kullanıyorum. Anlamadım ki nedenfisfisfis 75/B cup kullanman gerek aslında

sana bsıı sormam gerekıo bn bgn ılk defa surdum masaj yaparak we gögüs uclerımda bı koyuluk oluo morarmıs gbı sonra dokununca eskı halıne gelıo bu kotu bıseymı bılmıorum zararmı werdı acaba?bılen arkadaslar bnı aydınlatrlarsa sewınırım

ewet 75 kullanmam gerek ama 75 beden olmuyo bana 80 beden destekli kullanıyorum. kimisini tam dolduruyo kimisinde boş kalıyo onda da.anlayamadım neden öyle olduğunu.

ewet 75 kullanmam gerek ama 75 beden olmuyo bana 80 beden destekli kullanıyorum. kimisini tam dolduruyo kimisinde boş kalıyo onda da.anlayamadım neden öyle olduğunu.

canım 75 - 80 - 85 farketmez.. eğer B cup ise hepsinde doldurur. 75/B yi de doldurur, 85/B yi de... Göğüs altınla ilgili bu 80 beden. acaba yanlış mı ölçüyosun ki göğüs altınıfisfisfis

canım 75 - 80 - 85 farketmez.. eğer B cup ise hepsinde doldurur. 75/B yi de doldurur, 85/B yi de... Göğüs altınla ilgili bu 80 beden. acaba yanlış mı ölçüyosun ki göğüs altınıfisfisfis

öyle olduğunu biliyorum ama işte anlayamadım bende kaydirigubbakcemile3 çok ölçtüm bende yanlışlık olmasın diye ama her seferinde 73 yani bilmem anlam veremedim. göğüs yapım geniş ama içi boş kaydirigubbakcemile3

kızlar bu corek otu yagını surdum bgn ılk defa gogus uclarımda morarma gbı bsıı oldu koyulastı dokununca gecıo ne bu zararmı werdı?

arkdaşlar bişey paylaşmak istedim bazı arkdşlar göğüs uşlarınn koyulaşmasından şikayetçi olmuşlar daha önceki sayfalardada okumuştum bende tam tersi oldu benm göğüsleri önceden büyüktü sonra spordan olduğunu düşünüorum küçüldüler her neyse ama göğüs uçlarım küçülmemişti bu yağları kullnmaya başladığımdan beri göğüs uçlarım rengi açıldı ve sanki birazda küçüldüler yada göğüslerim büyüdüğü için bana öle geldi bilmiorum

selam
Doğum yapalı 1,5 sene oldu gögüslerim kötü durumda sütten kestikten sonra çok küçüldü.eski gögüslerimi istiyorum bende deniyicem.inşallah işe yarar.

:bbo: bilemiyorumm hiç denk gelmedim böle bişeye..
bi de çörek otuyla ilgili bişey bile olsa ilk sürüldüğünde olmaz ki..

ne kadar zamn gecmesı gerekıo? kuculme yada buyume olmadı gogus ucumda sadece boyle bı kan toplanması gbı hafıf bı kararma oluo tam ucunda dokununca acık pembe oluo cok garıp oncden hc bole olmamstı ama bıraz sıkılasma war ıns corek otu yagının bı zararı olmaz

bende kullandım ama bi değişiklik yok çok üzülüorum yaa çilek yağı fln da kullandım ama bi değişiklik yok ne kadr sonra gösterio etkisini

bence o morarma dediğin şey masajdan dolayı kan akışından olmuştur.

olabılır cnku dokununca koyuluk gıdıo ıns oledr anlamadım bnde bıde bısey sorcam hanı nette satılan wakumlu gogus cekcıler buyutuomu goguslerı yada buyttukten snra kalıolarmı ole acaba eskı halıne dönmeden?

tatlım o kişisine göre değişio mesela bana yaptı yani belli bile olmayan tüyler artık daha belirginleşti

benimde bildiğim kadarıyla her yağda belli kıl yapma özelliği varmış.bir de uzatır da mesela ben kirpiklerım için badem ve hint yağı karışımını kullanıyorum uzatıyor ne yazıkkı sıklaştırmıyor:2: yani bende çörek otunu kullanmak ıstıyom ama bu durumdan şüpeleniyorum bilmiyorumkismile

benim bildiğim kadarıyla deride sarkmalara sebep oluyo onlar bende niyetlenmiştim ama sonradan vazgeçtim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…