Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

canim zaten surekli acimicakki dayanamazsin yoksa ara sira agrilar girecek. Devamli agrimamasi lazim :))))

ben gogus uçlarima surmuyorum neden bilmiyorum ama sursemde faydasi olcagini dusunmuyorum :)))

ii bari sevndm şuan :dance: bn süryrum ya zararı olmaz herlde yani inş :sm_confused:

merhaba hanımlar..
okudum tüm yazılanları..
bende deniycem bakalım..
ama ben şuan emziriyorum.. bi sakıncası olmaz diyorum, çünkü bir nevi ben süt yapsın diye sürücem.. ilk sayfada öle okumuştum... sütü çoğaltıyor yani ölemi ? eğer öleyse tam benlikmiş :)
zaten emzirmeden dolayı göğüslerimde sarkmada mevcut :KK43: moralim bozuluyo valla..
toparlamı dersiniz.. :KK43:

ben internette okumuştum o özelliğinin olduğunu duymştm sonçta kimyasal bişi diil o yzden sürsen de bi sakncası olmaz bnce süreblrsn.bi de bn çilek yağı sürmştm üç gün kadar bi sıkılaşma hssetmştm belki toparlamasını istiosan onu süreblrsn ama blmiorm ypar mıopuyorumnanaktan

ok saol canım..
toparlanması lazım evet.
çünkü sarkınca küçülüyo aynı zamanda da...
şekli bozuluyo... bide emzirmeyi tam bırakırsam nolucak artık bilemiyorum :KK43:(((((((((

canim bir ayi tam doldur bence sonra bi ara ver ondan sonra tekrar dene ya da baska bir yagla dene

canim bir ayi tam doldur bence sonra bi ara ver ondan sonra tekrar dene ya da baska bir yagla dene

nie ara versn devamlı kullanmiyim mi yani? :uhm: cnmm bde şey saçını 4-5 cm uzatmşsın nası neyle uzattın arkdşım uzatmaya çalışıyo daolumunekankayizsmile

bazi bunyelerde ara vermek çok ise yariyor ondan dedim canim mesela bende :)))) sonra geri dondugum zaman daha hizli buyume oluyor. Saçimida sadece yagla uzattim canim kendim hint badem susam sarimsak ceviz ve isirgan tohumu yaglarini karistirip haftada 3 kez uyguladim canim ama bundan sonra haftada bir yapicam çunku saçlarim nerdeyse belimde :)))))

canim saçlarimda gurlesti çok onlerden surekli kuçuk çikiyor ama onun disinda dipler ne durumda bilemicem :))))))

bazi bunyelerde ara vermek çok ise yariyor ondan dedim canim mesela bende :)))) sonra geri dondugum zaman daha hizli buyume oluyor. Saçimida sadece yagla uzattim canim kendim hint badem susam sarimsak ceviz ve isirgan tohumu yaglarini karistirip haftada 3 kez uyguladim canim ama bundan sonra haftada bir yapicam çunku saçlarim nerdeyse belimde :)))))

saol cnm tarf için napsam ki bnde mi ara versem 1 ay olnca aman bi bi ay geçsin bkalım dur özge sende kaydirigubbakcemile

peki küçük küçük saçlarda çıktımı benim saçlarım inceldi ve alnım açıldıda biraz

bi öneride ben veriyim :)saçlarım inceldi alnım açıldı dedinya yılan yağı saç çıkartıo çamterabentin sarımsak susam tatlı bağdem bi iki tane daha vardı ama hatrlayamadım ben bi ay kullnmıştım saçlarım dökülüo die sürdüğüm her yerde saç çıkmıştı saçlarımda hiç dökülmüodu şimdi tekrar başladım birden bırakmamak gerekio çünkü 2 ay kadar kullnıp sonra ara ara dewam etmek gerek derdimiz hiç bitmio ya (yılan yağı sarımsak yağı)mutlaka alınmalı

canim madem saçlarin seyreldi çam terebentin yanlis kullanimla ya da hassas saç derilerine zarar verebilir o yuzden once toparla saçlarini sonra çam terebentin kullan. Birde beslenmenede dikkat et bol bol pirinç ye su iç balik ye stresten uzak dur bunlar içerdende besler boylece daha iyi ve hizli sonuç alirsin

bi öneride ben veriyim :)saçlarım inceldi alnım açıldı dedinya yılan yağı saç çıkartıo çamterabentin sarımsak susam tatlı bağdem bi iki tane daha vardı ama hatrlayamadım ben bi ay kullnmıştım saçlarım dökülüo die sürdüğüm her yerde saç çıkmıştı saçlarımda hiç dökülmüodu şimdi tekrar başladım birden bırakmamak gerekio çünkü 2 ay kadar kullnıp sonra ara ara dewam etmek gerek derdimiz hiç bitmio ya (yılan yağı sarımsak yağı)mutlaka alınmalı

sarımsak yağı yılan yağı susam yağının 4 ay kullandım çamtıbeltimi ondanda hem şampuanıma hemde yağın içine koyarak sürdüm saçıma işe yaramadı kızlar

göyüselrimnde büyüme yok hala

sarımsak yağı yılan yağı susam yağının 4 ay kullandım çamtıbeltimi ondanda hem şampuanıma hemde yağın içine koyarak sürdüm saçıma işe yaramadı kızlar

göyüselrimnde büyüme yok hala
kç yaşındasın bde göğüs ölçn kaç ? sakın brakma devam et tatlım çnkü bn de de işe yramıyo gbydi 2 gündr acı var ve büyüme vr gbi gelyo bnm 83 cm di 83 cm e gtrdm göğüslermn üzernde mezuranın ucunu göğüslermi sıktı büyümşlr kısacası sositososito

canım 24 yaşındayım
80 göyüselrim var ama kalçalarım geniş ve göyüslerimde daha küçük duruyor
ama bırakmıycam söz
3.hafta oldu yapalı bu arada

bedenşn mi 80 mezurayla ölçtğün zamn mı 80 ? eğer bedenin seksende bırak büyümsenlr yaa ne gzel işte cnmm bn 80 olsun die uğrşyrum ztn :sinifsinif:

X