Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

selam kızlar fatale özellikle sana selam canım benim:) kaç gündür giremiyordum ama tatilden döndüm artık burdayım:d baya ilerleme olmuş ben girmediğimden beri.nasl durumlar bakalım büyüten varmı:)

selam kızlar fatale özellikle sana selam canım benim:) kaç gündür giremiyordum ama tatilden döndüm artık burdayım:d baya ilerleme olmuş ben girmediğimden beri.nasl durumlar bakalım büyüten varmı:)

canim benimkiler bi 2-3 cm kadar buyudu su anda baska bi gelisme yok birde geçenlerde bi estetik cerrahin bayanlar kilo aldiginda gogusleride buyur ama ilginçtir kilo verince geri kuçulmez dedigini okudum acaba azcik kilo alsamda sonrada geri mi versem :)))))))

kızlar bişi sorucam ya daha öncede sordum ama tüylenme yaparmı die öle şikayeti olan yoktu ama önceden göğüslerimde gözle görülür tüy yoktu artık var :KK43: bende tüylenme yaptı bu kadarıyla kalırmı çoğalırmı bilmiorum acaba kullnmasammı? çörek otu saçlr içinde kullanıyo ya benim göğüsteki tüyleride besledi sanırım sadece mersin yağımı sürsem birde rezene yağı duymuştm anne sütü arttırıcı özelliği varmış onumu kullnsam bi bilgisi olan yada deneyen varmı?

kızlar bişi sorucam ya daha öncede sordum ama tüylenme yaparmı die öle şikayeti olan yoktu ama önceden göğüslerimde gözle görülür tüy yoktu artık var :KK43: bende tüylenme yaptı bu kadarıyla kalırmı çoğalırmı bilmiorum acaba kullnmasammı? çörek otu saçlr içinde kullanıyo ya benim göğüsteki tüyleride besledi sanırım sadece mersin yağımı sürsem birde rezene yağı duymuştm anne sütü arttırıcı özelliği varmış onumu kullnsam bi bilgisi olan yada deneyen varmı?

bende korktum tüylenme olur die.. 1 hafta kullandım bıraktım. sonra dayanamadım geri başladım 2 gün daha kullandım ama tekrar bıraktım. dediğin gibi saç içinde kullanılıyo çünkü.. yaklaşık 12 gündür hayıt tohumu içiyorum çörekotu yağını onun içine damlatıyorum aklıma gelirse.. çörekotu yağı yerinede nar çekirdeği yağı aldım onu kullanıyorum. hayıt içerken nar çekirdeği yağınıda damlatıyorum. bazen onu bazen onu yani. nar çekirdeğinde de östrojen varmış çünkü. başka bi topicte nar çekirdeğinin çörekotundan daha çabuk büyüttüğü yazıyodu. mersin yağınıda zar zor bi şişe bitirebildim. kokusu beni acayip rahatsız etti. şuan 1 cmlik fark var sol göğsüm daha dolgun.

benmklr dolgnlaştı styenm dar gelyo ve 80 desteksz oluyo çok şardım bugün denedm 80 destekszi çok hızlı mı büyüde acba tırstım bian eyvahedigeldismile 1 yda 1.buçuk cm kdr büyümüşler opuyorumnanaktan çörek otu yağı seviyorm seniiiii :asigim:

ben bayadır bırakmıştım 1 cm küçülmüşler bilmiyorumkismile
önceleri ara sıra yapıodum ama yağ bitince almadım bi daha...
eskisi kadar küçük değiller tabiki ama 1 cm küçülmüş ya :2:
ne güzeldi akannehir

bu arada kızlar biliyorsunuzdur belki ama bilmeyenlerde olabilir..
ideal vücut ölçüleri değişti hihoyyyt artık 90-60-90 maziye gömüldü sempatiksalakcinni
artık ideal ölçü 84-65-84 kızlar :lepi:
popodan 1 cm ile göğüstende 3 cm ile kaçırıyorum ama olsun :1ninca:

yorumlarınızı okudum. bir anda etki yaptığını söylüyorsunuz aniden büyüdüğünü söylüyorsunuz, kaşıntı var diyorsunuz bence pek sağlıklı bir şey gibi gelmedi yani tek kullanımda etki ediyosa cidden bırakın bence derim. hormonsal birşey bence hormon yapısıyla oynuyor olabilir .dikkatli olun bence

bende korktum tüylenme olur die.. 1 hafta kullandım bıraktım. sonra dayanamadım geri başladım 2 gün daha kullandım ama tekrar bıraktım. dediğin gibi saç içinde kullanılıyo çünkü.. yaklaşık 12 gündür hayıt tohumu içiyorum çörekotu yağını onun içine damlatıyorum aklıma gelirse.. çörekotu yağı yerinede nar çekirdeği yağı aldım onu kullanıyorum. hayıt içerken nar çekirdeği yağınıda damlatıyorum. bazen onu bazen onu yani. nar çekirdeğinde de östrojen varmış çünkü. başka bi topicte nar çekirdeğinin çörekotundan daha çabuk büyüttüğü yazıyodu. mersin yağınıda zar zor bi şişe bitirebildim. kokusu beni acayip rahatsız etti. şuan 1 cmlik fark var sol göğsüm daha dolgun.

canım peki hayıt tohumunn tadı nasıl ben bitkisel şeyleri pek içemiorumda ada çayı rezene falan almıştım ama içemedim bu hayıt tohumunu daha öncede duydum birinden güzel sonuç almıştı oda ben en iisi onu deniyim peki nasl kullnıosun anlatırmısın ?şimdiden teşekkrler

canım peki hayıt tohumunn tadı nasıl ben bitkisel şeyleri pek içemiorumda ada çayı rezene falan almıştım ama içemedim bu hayıt tohumunu daha öncede duydum birinden güzel sonuç almıştı oda ben en iisi onu deniyim peki nasl kullnıosun anlatırmısın ?şimdiden teşekkrler

eylülcüm adaçayı rezeneyi bende içemiyorum hele rezene bi fincan zor içtim başka bi sitede bi bayan yazmış rezene çayının içine çörekotu damlatıp içtim seksi hatunlara döndüm diye :)) o hevesle hemen denedim ama yok içemedim. hayıtında tadı pek güzel değil ama en azından içebiliyorum. tohumunu aldım ben aktardan. rondodan geçirdim. önce günde 2 fincan içiyodum son zamanlarda 3e çıkardım. bi tatlı kaşığı atıp 5 dk bekletip içiyorum.a.s.

kızlar başka sitede okudumda çörekotuyla beraber kullnırsak daha ii sonuç alırız gibi geldi en kısa zamnda denicem:
Anne sütünü artırır Hayıt tohumu hipofiz bezini tetikler ve kadınlık hormonlarının dengeye ulaşmasına yardımcı olur. Ayrıca bu hormon dengeleme işlemini doğal yöntemlerle yaptığından dolayı, sentetik hormon tedavisine maruz kalan kadınlardaki gibi yan etkiler görülmez.
anne sütünü arttırmak için kullanımı su bardağı kaynar suya, 1 tatlı kaşığı hayıt otu konur, 15 dakika sonra süzülür. Günde 1 veya 3 bardak bu çaydan içilir. Çörekotu ile beraber kaynatılıp, tatlandırılarak içilmeye devam edilirse, anne sütünü artırır. Kanserli hastaların bu otu kullanmamaları gerekir.

eylülcüm adaçayı rezeneyi bende içemiyorum hele rezene bi fincan zor içtim başka bi sitede bi bayan yazmış rezene çayının içine çörekotu damlatıp içtim seksi hatunlara döndüm diye :)) o hevesle hemen denedim ama yok içemedim. hayıtında tadı pek güzel değil ama en azından içebiliyorum. tohumunu aldım ben aktardan. rondodan geçirdim. önce günde 2 fincan içiyodum son zamanlarda 3e çıkardım. bi tatlı kaşığı atıp 5 dk bekletip içiyorum.a.s.

bende o bayanın yazısını okuduktan sonra almıştım:)ama onn gibi seksi olmadık :) en kısa zamnda alıp denicem olmadı hazır poşet çaylardn alırım onların kokusu daha hafif oluo vücuda olan etkisi değişirmi bilmiorum ama bakalım

hayıtın hazır poşet çayı yok heralde. aktarlarda hazır suları var bide tohumları var.. hazır suyu almaktansa tohum olanını alıp demlemek daha iyi olur diye ben tohumunu aldım. hayıtın içine mi çörekotu damlatın yazıyo yazıda ben anlamadım?

X