Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

ya diğer sorunuda cvplıyım çörekotu yağı kullanıorum birdde bi kaç gün önce mersin yağıda kullanmaya başladım ikisinide sürüorum canım sen yeni mi başladın?

ya diğer sorunuda cvplıyım çörekotu yağı kullanıorum birdde bi kaç gün önce mersin yağıda kullanmaya başladım ikisinide sürüorum canım sen yeni mi başladın?

benm bugün 11. günüm ve şimdi sürdüm masj yaprken acıdıııııııı :dance::dance::dance: inamıyrum ya şu an ilk defa bi yerm acıdığı için dans edeblrm zemuszemuskaydirigubbakcemile3

çok sevindim cnm bundan sonra biraz daha hassas olur ve canin acir canim umarimmm buyucek hepimizinki :)))))))) ben dokunamiyorum pek çok hassas su aralar :))))

çok sevindim cnm bundan sonra biraz daha hassas olur ve canin acir canim umarimmm buyucek hepimizinki :)))))))) ben dokunamiyorum pek çok hassas su aralar :))))

çok mtlu oldm cnmmmmmmmolumunekankayizsmile hafiften sızlma hssedyrum ay ay büyüycekmi benm güzel memişlrmmmm opuyorumnanaktan

paylaştığınız için çokkk teşekkürler. bazı arkadaşlar tüylenme yaptı yazmış...kaçakkız86 sen 3.hafta demişsin..tüylenme oldu mu..yazarsanız çok sevinirim ve deee dua ederimm ::büyüsünler rrrrr.

tüylenmeye gelince
tüylenme yapmadı ama çok zayıf bir kaç tüy vardı onlar
biraz daha belirgenleşmiş gibi geldi

benm bugün 12. gün dün gece masj yaptım ve acıdı çok masj yapmadm ilk defa dün acıdı ve gece sırtüstü yatmak zorunda kaldım yan ve yüzüstü yatamadım şuan acı çok hafifledi nedn öyle oldu anlmdm :uhm: bndede tüylenme yok şuan umarım yapmaz yaaaeyvahedigeldismile

yağı sürdükten sonra emene kdr kokuo sonra kokmuo,ellere sinio biras bol sabunla fln yıkayınca çıkıo hemen.. artk evdekilere çaktırmadan yapmak gerekio dimi ben çoooook fırca yediydim annemden:kedi:

canım yaa göğüs uçlarına dabilmiyorumki sürsek zararlı mı acaba nasıl sürücem kii ???bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

canım yaa göğüs uçlarına dabilmiyorumki sürsek zararlı mı acaba nasıl sürücem kii ???bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

ben sürmyrdum zararı olr blki die snra aman ne zararı olucak dedim artık sürüyrum snuçta kimysal bi madde değil diğer kremlr sürülmez çnkü tylenme yapar göğüs büyütücü kremlr ama bu snuçta sadce bitksel bi yağ

cnm göğüs uçlarına da sürüyo musun ???bilmiyorumkismile

hmm anladım cnm ama yine de tırsıyorum biraz eyvahedigeldismile:çok üzgünüm:

canim zaten surekli acimicakki dayanamazsin yoksa ara sira agrilar girecek. Devamli agrimamasi lazim :))))

ben gogus uçlarima surmuyorum neden bilmiyorum ama sursemde faydasi olcagini dusunmuyorum :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…