Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

kızlar ben çörek otu yağını kullandım 75 B den 80 B ye terfi ettim sanırım 2 aylık bi süreç sabah akşam masaj yapıyodum yağla bide arada bir aklım estikçe bitki çaylarını içiyodum ama özellikle çörek otu yağının etkisi olduğunu düşünüyorum, yağım bitti yine alıcam devam edicem :) gerçi şişenin yarısıda saçıma harcadım yani yoksa bir ay daha giderdi.. bu arada bunu kullanıp gerçekten faydasını gördükten sonra buraya üye oldum daha önce forumları karıştırıp çıkardım öyle ama madem fayda gördüm herkes bilmeli ve fayda görmeli diye düşündüm hepinizi çok öpüyorum sevgiler..

masajı nasıl yaptığınızda önemli. benim göğüslerim dışa doğruydu bende dış taraftan aşağıdan yukarıya iç tarafa doğru yaptım şuan göğüs şeklimde düzelmiş durumda :) 81 cm oldu gayet olumlu sonuçlar alıyorum.

yaaa benim goguslerimde disa dogru ondan oldugundanda kuçuk gozukuyor. bende burda bir yerde gogsu yukari dogru dogru ve birbirine yaklastiran sekilde bi iki masaj hareketi gibi bisi gormustum arada onu uyguluyordum ama seninkinide deneyeyim hemen birde ben yagi surdukten sonra masaj için çok ugrasamiyorum yaaa yagi yedirip geçiyorum :S o aliskanligimida degistirsem iyi olucak

bende bu hafta sonu alayım pazartesinden itibaren başlayayayım gelişmeleri yazarım arkadaşlar
benim çok yumuşak göyüslerim belki sertleşirde

bende 3-4 gündür kullanıyorum bir göğsüm daha küçktü diğerine yaklaştı..

bir güzellik kitabında okumuştum zambak çiçeği büyüme hormonu salgıladığı için göğüsleri büyütürmüş ben de zambak yağı alıp denemeyi düşünüyorum şayet işe yararsa sizlerle sonucu paylaşırım.

SEVGİLİ Peygamberimiz (s.a.v.) 14 asır önce şöyle buyurmuştu: “Şu kara tanede (çörek otu) ölümden başka her derde deva vardır.”

Çörekotunun faydaları:

• Mikrop, virüs ve mantarlara karşı öldürücü tesire sahiptir.

• İfraz boşaltıcı ve solunum borusunu genişleticidir.

• Kan şekerini düşürür.

• Damar hastalıklarını önler.

• Hazmı kolaylaştırır.

• Vücuttaki zehirleri süzerek atar.

• İdrar söktürücü özelliği ile safraya iyi gelir.

• Yaraların çabuk iyileşmesini ve hücrelerin yenilenmesini hızlandırır.

• Alerjiyi önler.

• Savunma sistemini dengeler.

• Hormon sistemini ve ruh hâlini sağlamlaştırır.

• Çocuklarda özellikle sinir ve deri hastalıklarına, astım ile alerjiye iyi gelir.

• Çörek otu ürünleri hamilelik devresindeki şikayetleri azaltır. Yan tesiri olmayıp, bu devredeki hanımlara ve bebeklerini ana sütüyle besleyenler için süt kalitesinin bebeğe daha yarayışlı olmasını sağlar.

•Egzamalı deriye sık sık çörek otu yağı sürüldüğünde deri çabuk iyileşir. Yine deri hastalıklarında mikrop öldürücü tesirinden dolayı çok fayda verir.

•Hazım zorluğu ve mide şişkinliklerinde çörek otu eskiden beri bilinmektedir.

•Hemoroide iyi gelir, çünkü damarları güçlendirir ve kan dolaşımını hızlandırır.

•Romatizma, şeker hastalığı ve kolesterolün yükselmesi gibi metabolizma hastalıklarına faydalıdır.

• İktidarsızlık ve kısırlıkta yine yarar verici tesire sahiptir. Çünkü çörek otu, cinsî hormonları tanzim etmekte, bedenî ve ruhî olarak zindelik ve dinçlik vermektedir.

• Çörek otu yağı kadınlardaki aybaşı hâli sancıları ve diş ağrılarına karşı kullanılır.

Çörek otu savunma (immun) sistemini güçlendirdiğinden, kanser, AIDS gibi çağın hastalıklarına karşı tavsiye edilmektedir. Yine tansiyon ve ateş düşürücü ve tabii antibiyotik tesirleriyle yaygın hastalıklara şifa olmaktadır. Başta astım ve polen alerjisi olmak üzere alerjik hastalıklara, saç dökülmesine ve kepeğe karşı da tesirlidir.

Ebû Hureyre (r.a.)’dan rivayet edildiğine göre, Peygamberimiz (s.a.v.) şöyle buyuruyor: “Hiçbir hastalık yoktur ki, çaresi şu kara tanede bulunuyor olmasın. Ancak ölüm bundan müstesnadır.”(1)

Yine bir hadis-i şerifte Hz. Âişe (r.anhâ); “Peygamber (s.a.v.)’in; ‘Gerçekten şu çörek otu –ölümden başka- birçok hastalık için şifadır.’ buyurduğunu işittim.” demiştir.(2)

Çörek otu, düğün çiçeğigillerden bir bitki ve bunun çöreklere çeşni katmak için kullanılan susam büyüklüğündeki siyah tohumunun ismidir. Çörek otunun adı ve mahiyeti ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Arap ülkelerinde “Habbetü’s-sevdâ”, İran’da “Şevniz”, bazı ülkelerde de “Siyah Kimyon” veya “Hind Kimyonu” denilmektedir. Hardala da çörek otu diyenler olmuştur. Çörek otunun özellikleri sayılamayacak kadar çoktur.(3)

Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’in, “Çörek otu, ölümden başka her derde şifadır.” sözü tıpkı Cenâb-ı Hakk’ın, “Rabbinin emriyle her şeyi yerle bir eder.”(4) sözüne benzer. Yani yıkılmaya müsait olan her şeyi yıkar, yakılmaya müsait her şeyi yakar v.b. demektir.(5)

Ölüm ve ihtiyarlık hariç her derde deva olduğu hadislerde belirtilen çörek otunun birçok faydaları vardır. Biz burada bir kaçını zikredeceğiz:

• Dövülür de bir beze bağlanıp sürekli koklanırsa soğuk nezleyi giderir.

• Çörek otunun yağı saçkıran hastalığına, siğillere ve bene faydalıdır.

• Çörek otu sirkeyle haşlanır ve bununla gargara yapılırsa soğuktan ağrıyan dişlerin ağrısına faydalı olur.(6)

• Çörek otu, alaca denen hastalığa ve sıtmaya karşı şifalıdır. Midenin şişkinliğini giderir, nefes tıkanıklığını önler, devamlı kullanılırsa bevli, hayzı ve sütü artırır.(7)

• Çörek otu, şişkinliği, alaca hastalığını ve balgamdan doğan ve dört günde bir nöbetle gelen sıtma hastalığını giderir.(8)

• Sirke ile macun yapılıp karın üzerine vurulursa, bağırsak kurtlarını öldürür.

• Çörek otu yağını sivilce ve benler üzerine sürmek faydalıdır. Yağı saç ve sakala sürülürse saç ve sakalı çabuk bitirir ve beyazlamasını geciktirir.(9)

• Çörek otu ekmeğe karıştırılırsa şişkinlik yapmaz. Çörek otu, baş ağrısına, felce, yüz ve ağız felçlerine, uyku hastalığına, unutkanlığa ve baş dönmesine karşı faydalıdır.(10)

• Midenin rutubetini kurutur, ağrı-sızıyı dağıtır, diş ağrısı için faydalıdır. Böbrek ve mesane taşlarına karşı faydalıdır.

Çörek otu bazen sade olarak, bazen de başka bir madde ile karıştırılarak, bazen de tozu yaraya serpmek suretiyle kullanılır.(11)

Tâbiîn’den Katâde (r.a.): “Her gün 21 tane çörek otu alarak onları bir bezin içinde suya koyar, bir müddet bekledikten sonra o sudan birinci gün burnunun sağ deliğine iki, sol deliğine bir damla; ikinci gün sol deliğine iki, sağ deliğine bir damla; üçüncü gün ise sağ deliğine iki, sol deliğine bir damla nezle için damlatılır.” demiştir.(12)

Peygamber (s.a.v.)’in tavsiye ettiği çörek otunun birçok hastalığa şifa olduğunu bugün modern tıp yeni yeni keşfetmektedir.

3-4 gündür yazılanları takip ediyorum hiç ümidim yoktu estetik dışında büyüyebileceğinden fakat ümitlenmeye başladım şimdi bende dün çörekotu yağı aldım ilk düngece srdüm bakalım devam edicem hergün bende faydasını görecekmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…