Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

şerbetçi otu rezene çayı çörek otu yağı rezene yağı üzüm çekirdeği yağı ve çilek yağı burada arkadaşlarımız tarafından farklı yöntemlerle kullanılıp etkisi görülmüş şeyler oldugu için hepsini kullanıyorum.
etkisini sabah uyanır uyanmaz farkettim gözlerime inanamadım yinede sonra eski haline döner mi diye korkum var bunun için düzenli olarak devam edicem

şerbetçi otunu biraz suyla kaynatıp beklettim sonra bununla masaj yaptım. rezene çayına 5 damla çörek otu yağı ekleyip içtim diğer yağlarla da göğüs büyümesi için önerilen masaj teknikleri ile masaj yaptım. etkisini hemen gördüm ztn

gözle görülür bi fark vardı zaten kalıcı olması için devam edicem. benim kullandıklarım genelde sonuç alınan yöntemler ve yağlar bende hepsini birleştirdim

kizlarr benim şekil olarak göğüslerim gayet düzgün oldular :)) ayrıcaa 81.3 cm oldularr :)) ufak olduklarından tam dik duruyorlar bu halleri hoşumada gitmiyor değil aslındaa ama biraz daha büyütmek istiyorum yanii zemuszemus

peki göyüslerde bir inme söz konusu oldumu
ya bişrey diyeceğim biz bunu dudaklarımızdada kullansak dudaklarımızda dolgunlaşır:)
yada milal kalçalarını dolgunlaştırmak isteyen hanımlar kalçalarındada kullanabilir o zaman

ayşe sadece çörek otu yağımı kullandın ne yaptın tam olarak

sabahları çörek otu yağı kullanıyorum akşamları mersin yağı sürüyorum. en az 5 dk kadar masaj yapıorum. önceleri şerbetçiotunuda sürüyordum fakat o benim göğüslerimde alerji yaptığı için bırakmak zorunda kaldım siz deneyebilirsiniz tabi. önceden sadece şerbetçi otunu kullanmıştım o da dolgunluk kazandırmıştı göğüslerime. inş sizdede işe yarar :teytey:

ben de daha dün başladım çörek otu yağına. iki kere yaptım. şu an göğüslerim şiş ve çok hassas. bi de küç ile çörek otunun kendisini alıp yoğurtla karıştırarak onları da yedim. umarım güzel sonuçlar alırız arkadaşlar. ben daha önce çok şey denedim ama bu kadar hızlı cevap aldığım bişi olmamıştı :)

çörek otu kesinlikle göğüsü büyütüyor. ablam göğsündeki kistin küçülmesi için çörek otunu yoğurda karıştırıp kullandı bi kaç ay. ve küçük olan göğüsleri büyüdüler.

cnm sen şerbetçi otu kremini nasıl yaptın yada bilen arkadaşlar rica etsem yazabilirmisiniz ????

cnm sen şerbetçi otu kremini nasıl yaptın yada bilen arkadaşlar rica etsem yazabilirmisiniz ????

Şerbetçi otunu cezveye koyuyosn sonra koyduğun miktarın 1/4 ya da 1/3 ü kadar su koyup karıştırarak bütün otun ıslanmasını sağlıyosn sonra kaynatıosn yaklaşk10 dk kadar dinlendiriyosun .Ardından yağsız el kremini alıyosun bunu kaynattığın otla suyuyla birlikte karıştırıyosun.sonra 1 gün bekletip akşam sürüyosun göğüslerine. üzerine askılı body giyebilirsn çnkü otlar var yattığında yatağa dağılıyorlar. öyle yatıyosun sabah temizliyosun bu kadar. yerimseniben

teşekkürler peki yağsız el kremini ne kadar koyucaz ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…