Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

ins benimde oyle olur :)))))

aslinda duzenli ve ayni zamanda olmasi tavsiye edilir, cunku vucuduna mesaj veriyorsun, oda kendisini ona gore hazirliyor..
ama bende haftada bir gun aksattigim zaman oluyr ama bir degisiklik olmadi.

Ben de titizleniyorum aslında aksatmamak için ama eşimin haberi yok, kesin alay eder benimle çünkü:1rolleyes: Hiç inanmaz böyle şeylere. Hele bir etkisini göstersin, o zaman görücem ben onu kaydirigubbakcemile3
O yüzden de bazen aksatıyorum ister istemez. Bakalım düzene sokarım bir şekilde.

benim goguslerim dolgunlasmaktan çok yanlara dogruda genislemeye basladi acaba ne kadar surede dolgunlasir?

ya bu masajı nasıl yapıcaz peki?ben 1 haftadır masaj yapıyorum daha doğrusu mıncıklıyorum demek daha doğru olur,dün yaptım da yattım,sabah yine yapmaya girişirken bi baktım göğüslerimin üst kısmında hafif kırmızılık-morluk var,böyle parmak parmak izim var resmen,napıcam masajı bırakıyım mı bi kaç gün?mafoldumben

bn daha 16 yaşındayımm sorun olur mukifisfisfis büyücegi varsada durmasın sonra CADIARZU:1rolleyes:

benim goguslerim dolgunlasmaktan çok yanlara dogruda genislemeye basladi acaba ne kadar surede dolgunlasir?

bu çok iyi canım. once genişlemesi lazım. normal gelişen bir memede oyle oluyor zaten. once alan belirginleşiyor. zemin kat atılıyor diyim:) sonra dolgunlaşmaya, one dogru şişmeye başlıyor, üst katları çıkıyoruz yani:) benim sorunum bu, minicik bir çapı var. bu yöntemlerle once o genişledi biraz sonra da biraz dolgunlaştı. 13 yaşında bir kuzenim var, inceliyorum onu. baya geniş bir çapı var memelerinin ama basık henüz. benimkiler kadar dolgunlaşsa onunkiler tam olacak ama bende oyle iri durmuyor mesela.

cnm haklisin bende 1 hafta sonra goguslerime baktigimda baya buyumus gibi gordum sasirdim hatta su anda dokunulmucak kadar aciyor ama sutyen taktigimda boyle ustten tasmio henuz dolgunlasmadi umarim henuz, umarim kisa surede o da olur :)))

ya büyük yani 90 beden kullanıyorum ama yine de olmuyor.95 kullacam galiba.utanıyorum valla eskiden body falan giyemiyordum da şimdi neyse 2-3 senedir takmıyorum kafama giyiyorum ama her istediğim şey de olmuyor yani.büyüğü de soruunn küçüğü dee:1no2:

valla gulzeim goguslerinle biraz yavas olsan.. yag ile masaj yapacan yani soyle kucuk halka seklinde distan iceriye dogru yapacan, sonra elini tum gogusune gezdir mesela ama oyle morartacak sekilde cimcikleme.. nerden gordunki bu sekilde yapildigini????

haklisin canim çok dogru herseyin asirisi zarar mesela ben çok zayifim boyumda normal yani simdi bana 85 bile çok buyuk dururdu. ama yinede dekolte sende super duruyodur yaaa :))))

ben mersin yagiyla kullaniyorum sen birde onun kokusunu gor :))) çok keskin bi kokusu var çorek otu yaninda solda sifir kalio :))) ama buyusunde ben herseye raziyim

şimdi aktardan gidip çörek otunu aldık akşamları onu göysümüe masaj yaparak yedirdik ve öyle yattık
bu kadar mı başka birşey yok
bu yeterli olur mu

bi yerden görmedim de kendi çapımda böyle oluyo diye düşündüm çok fazla sıkmışım dün masaj yapmadım artık çoğu morluk geçmiş ama bi yeri daha da sıkmışım ki orasında küçük bi morarıklık var böyle yeşilimsi morluk.hıncımı onlardan çıkarmışım resmen ben.nazik nazik yapcaz demekki,sağol teşekkür ederim.şu morartı geçsin başlıcam yine masaja.bu arada mersin yağı da kullancak mıyız?ben sadece çörek kullanıyorum

şimdi aktardan gidip çörek otunu aldık akşamları onu göysümüe masaj yaparak yedirdik ve öyle yattık
bu kadar mı başka birşey yok
bu yeterli olur mu

ben 3hafta sadece aksam corek otu yagini suruyrdum ha birde sabah corek otu ile bal cigniyrdum, bu hafta hem sabah hem aksam surmeye basladim (tatildeyim de )
bazilari kuc yiyiyor, mersin yagi suruyr ama etkisi daha fazla oluyr tabiki. ben corek otuyla yetiniyrm ve farkini gormeye basladim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…