Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

ben çörek otu yağını kilo alma niyetiyle yiyorum aslında
yağ masajına yarın başlıcam
bulamadım bugün :KK43:

hmm okey anladim, ama ayni anda biraz fazla yemen gerekiyr cunku ostrojen bir steroid'dir yani chloesterolun kimyasal yapisina cok yakin (ayni gruptanlar).. hem hucrelerin, sut kanallarli vs... cogalmasi icin biraz fazla yemek gerekir, heleki yagli malum gogusumuz yag bezleriyle buyuk gozukuyr.. ama fazla yemek beni korkutuyr cunku yaglar goguslerime gitmeden once kalcalarima gidiyr..

reklamları dinlendiniz :roflol::roflol:

arkadaş nedense sadece bu konu için mesaj atmış
topu topu 6 mesajı var zaten..

yaşlı teyzene selam söyle bizden sen ama yemezler :roflol:

Yaşlı teyzesi de yoktur hayali bir mizansenden ibaret. :mymeka:
delikafadulden

Bunu öğrendiğim iyi oldu canım sağol..
boyuma göre zayıfım ben zaten..
ideal kiloma ulaşsam belkide göğüslerim de ideal ölçüye kavuşacak
ama dediğin gibi kilo alınca nerden alacağımızı ayarlayamıyorz ne yazık ki
benimde kalçam ve bacaklarım üst bölgeme göre daha iyidir..

zaten bi yerde okumuştum
göğüleri küçük olan bayanların genelde kalçası büyük
göğüsleri büyük olanlarında kalçası daha küçük olurmuş
ergenlik döneminde salgılanan hormonlar her kişide farklı bölgelerde
toplandığından böyle olurmuş

ay keşke kalçam küçük olsaydı yaaa
biri beni 13-16 yaşlarıma geri götürse ya ne güzel olursempatiksalakcinni

evet ben 1.60 ve 50kilo'yum, bende sen gibi armut tipliyim ama tersi olmak istemem gogusleri kucultmek daha zordur.. ama suda var kalca bacak egzersizleri de yapilirsa en azinda "buyuk" durmaz, forma girer bence.. ben yapamaya basladim, kosuyrm hafta sonlari (anca vakit) sonra kas gelistirme egzersizleri de uyguluyrm..

evet ben 1.60 ve 50kilo'yum, bende sen gibi armut tipliyim ama tersi olmak istemem gogusleri kucultmek daha zordur.. ama suda var kalca bacak egzersizleri de yapilirsa en azinda "buyuk" durmaz, forma girer bence.. ben yapamaya basladim, kosuyrm hafta sonlari (anca vakit) sonra kas gelistirme egzersizleri de uyguluyrm..

ya ben 1.73 üm kilomda 54 55 civarı hiç kalçam yok minnacık ya çörek otu yesem azcık büyür mü acaba ?

ya ben 1.73 üm kilomda 54 55 civarı hiç kalçam yok minnacık ya çörek otu yesem azcık büyür mü acaba ?

:-D komiksin valla... valla bilmiyrm kalca anca ye, ic, oturmakla sisiyr. ama nsl buyutursun bilemem, bacaklarin arasira ac iyice buyur belki .. ???...
bu arada boyuna gore zayifsin gibi ama gorunum gzl dir kisiden kisiye degisiyr..

Son düzenleme:
:-D komiksin valla... valla bilmiyrm kalca anca ye, ic, oturmakla sisiyr. ama nsl buyutursun bilemem, bacaklarin arasira ac iyice buyur belki .. ???...
bu arada boyuna gore zayifsin gibi ama gorunum gzl dir kisiden kisiye degisiyr..

:KK70: hiç popo yok ya pantolonlarda berbat görünüyor arka kısmı bol bol ıyyyy. paso oturayım ben o zaman :KK70:

yok yahu kalçamın boyutundan memnunum
büyük değil
tipime göre uygun
ama alt kısmımla üstü kıyasladığımda
üst bölgem daha ince
mesela sırtımda dardır
kollarımda incedir
çok dolgun değildir..

kalçam için çabam yok
sadece biraz kilo almak ve
göğüs ölçümü 82 cm . falan yapmak yeterli gelecek bana inş.guclubacismile

canım çörek otu tok karnına kilo aldırıyomuş
kilo almak isteyenlerin topiğinede giriyorum ben
göğüslerimin küçüklüğününde kesinlikle kilomla ilgisi var
benim vücudum için bu böyle yani
bazılarının boy/kilo oranı normal oldğu halde göğüsleri küçükde olabiliyor..

bahsettiğim topiğe bakabilirsin kilo için
bide balık yağı hapı içiyorum
bu sene kesinlikle bu işleri halletmem gerek:lepi:

ben kilo almiyim kalça olsun hafif yeter :KK70: bakiyim canım şimdi saol

göğüs altında kalem nasıl durur ki??
kalemin durması için göğüsün sarkık olması lazım bence..o da ideal değildir :)
anlamadım kalem işini:icecream:

bilmm benm ablamın 75 bden ayktayken durmuo ama oturuken duro bi arkdaşımn 80 bdn ona srdum ayktaykende duruomuş sarkk diil ama çok gzel gğüsleri

ben kalem durma konusunu farklı duymuştum, eğer göğüs sarkmış ise dururmuş durmuyorsa sarkmadığı anlamına geliyormuş

arkadaşım bende deneyeceğim çörekotuyağını.umarım faydası olur 1,5 ay sonra düğünüm var ve gögüslerim çok küçük :KK43:((

X