Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Hemen belli olmaz canlarım baya yapmak lazım kalıcı olmasını istiyorsanız uzun süre yapın we bırakırken birden bırakmayın aralıklarla yaparak bırakın hemen etkisini göstermez sabırla yapmak lazım okişş:lepi:

valla hiç umudum yok bende aldım 4-5 gün sürdüm sora baktım yanma karıncalanma tarzı bişey olmuyo bütün umudumu kaybettim :1no2:

ama herkeste ilk hafta etkisi olcak diye bir şey yok ki bünyeye göre değişiyor.ben de 3 gün önce başladım henüz bi gelişme yok ama devame edicm o kadar kişide işe yaramış mutlaka bende de olur ama ne zaman orası belli deil tabi

Kızlar hemen işe yaramaz kişiden kişiye değişiyor 3-4 haftadan sonra bazen 1. aydan sonra işe yarıyor masaj kan dolaşımına yardımcı oluyo yapın sabırla bekleyin işe yaracak canlarım

kızlar markası ne yağlarınızın?

benimkinin altında gençay yazıyor canım..markası bu galiba..

bu arada kızlar 5 gün yapıp olmadı deyip bırakıyorsanız göğüslerinizin büyümesini pekte kafaya takmıyorsunuz demektir....
gerçekten büyütmek istiyorsanız sonuç alana kadar uğraşırsınız.5 gün yapıp bırakmazsınız...
sihirli değnekten bahsetmiyoruz kızlar, çörek otu yağından bahsediyoruz 5 günde mucize beklemeyin lütfen..
büyütmek istiyorsanız sabretmeniz gerekiyor..
kimisi 1 ay sonra sonuç alır, kimisi 2 hafta sonra...

bunu defalarca söyledik

küç yiyorum, adaçayı içiyorum, çörekotu ve şerbetçi otu yapıyorum 10 gün oldu hiçbirşey yok. bi de yaşım 17 daha çabuk etki etmesi gerekmez mi =(

kızlarr gülmüşsünüz ama benım amacım ne reklam yapmak ne de başka birşey ben size parayı bana verin size gönderiyim demedim ki isterseydiniz ben size zaten içindeki bitkileri söylerdim maliyetinden bahsettim ben buraya ticaret yapmaya gelmedim ben açıkçası yok yere günahımı aldınız.ben Kendim mutsuz oldugum için sizede de buldugum ilacı soylemeeye gelmstım

sana inanmıyoruz çünküüüüü
her göğüs büyütme topiğinde aynı mesajın var
özelden bana yazın vs demişsin
önce 80 tl demişsin
sonra 50-80 tl arası fiyatı var demişsin
kimden ne koparırsam hesabı :)

ben kendi adıma bu tarz şeylere asla tamah etmem
bu konuda hassasiyeti olan insanları kandırmaya çalıştığından dolayı da
tepkimi koyarım..

madem o kadar olağanüstü bişey sen kullan
diğer konudaki mesajında yazdığın gibi de "sallaya sallaya yürü" :kahve:

kaydirigubbakcemile3

gülmeyin kızlar çok sinirlendim yapıştırmış her yere aynı mesajı delikafadulden

neyse

bu arada ben çörek otunu yemeye dün başşadım
sabah uyandığımda ürktüm resmenkaydirigubbakcemile3
süt kanallarını çalıştırıyormuş ya
ondan galiba acıyo göğüslerim
adetim yeni bitti
öle olmasa dicem günüm yaklaştı
dün 1,bugün 2
hemen sızlamaya başlaması anormal değil mi yaa
korktum sanki bilmiyorumkismile

bilemiyecegim, ben yagini kullaniyrm, corek otunu yemiyrm, bi ara yemege calistim erkkkk aci geldi :-) istersen aralikli yap belki agrisi fazla olmaz

gülmeyin kızlar çok sinirlendim yapıştırmış her yere aynı mesajı delikafadulden

neyse

bu arada ben çörek otunu yemeye dün başşadım
sabah uyandığımda ürktüm resmenkaydirigubbakcemile3
süt kanallarını çalıştırıyormuş ya
ondan galiba acıyo göğüslerim
adetim yeni bitti
öle olmasa dicem günüm yaklaştı
dün 1,bugün 2
hemen sızlamaya başlaması anormal değil mi yaa
korktum sanki bilmiyorumkismile
sallaya sallaya yürü demene koptum yalnız hala gülüyorum delikafadulden ben yaklaşık 2 haftadır çörek otuyla masaj yapıyorum ilk yaptığım gece sabah uyandığımda acıma hissettim bende hatta ilk hafta inanılmaz hassaslardı şuan azalmaya başladı acıma sanırım diğer yerlerde okuduğum şey bu acı hissi büyümeye işaretmişbayanssulusmile

sallaya sallaya yürü demene koptum yalnız hala gülüyorum delikafadulden ben yaklaşık 2 haftadır çörek otuyla masaj yapıyorum ilk yaptığım gece sabah uyandığımda acıma hissettim bende hatta ilk hafta inanılmaz hassaslardı şuan azalmaya başladı acıma sanırım diğer yerlerde okuduğum şey bu acı hissi büyümeye işaretmişbayanssulusmile

bende agri olmadi, ama daha yeni basladim, zamanla anlasilir

bende agri olmadi, ama daha yeni basladim, zamanla anlasilir
bünyeden bünyeye değişiklik gösteriyormuş canım etkisi olur mutlaka bende oldu mesela baya bi oldu hatta şuanda çok memnunum zamanla acımaya başlar seninde :çok üzgünüm:

ben çörek otu yağını kilo alma niyetiyle yiyorum aslında
yağ masajına yarın başlıcam
bulamadım bugün :KK43:

peki canım 2hafta öncesiyle şimdi arasında
ölçünde değişim varmı CADIARZU

kesinlikle var canım benim göğüslerim çok çok küçük değildi ama yinede şikayetçiydim 2 haftadır aralıksız kullanıyorum dikleştiler ve bi toparlanma oldu sarkmayada etkisi var hiç ara vermeyin ama ben iki haftada sonuç almaya başladım

X