Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

kaydirigubbakcemile
Arkadaşlar aktara çörekotu yağı ne işe yarıyor dedim Saçlar için dedi..
göğsümüzde tüy falan cıkarmasın ?

canım ben aylarca kullandım da birşey olmadıı..hiçkimsede de böyle bir şikayet olmadı.sarımsak yağı mı, badem yağı mı bu kıl çıkartsın olumunekankayizsmile

:-S bilemiyecegim...simdiye kdr kullananlar boyle birsey farkettimi? tuylenme, veya koyu tuy vs vs oldumu???

Bende bir ayı geçkin bir süredir kullanıyorum, böyle tüy oluşumu gibi bi etkisini görmedim.
Diğer bütün yağların ne kadar etkisi varsa tüylenmeye, çörekotunun ki de o kadardır. Badem yağı gibi direkt etkisi olduğunu bende zannetmiyorum.

unutmadan soriyim siz masaji disardan iceriye dogrumu yapiyonuz sarkmamasi icin
asagidan yukariya dogru yapiliyomus

Canım ben belli sürelerde önce aşağıdan yukarı(gögüs ucuna), sonra koltuk altından gögüs ucuna ve en son da dairesel hareketlerle yapıyorum kan dolaşımını hızlandırmak için.
Sarkmalara karşı gögüs altından gögüs ucuna doğru masaj yapman daha mantıklı tüm avcunla, yerçekimine karşı kuvvet oluşturuyosun nede olsa.
Ben bu yağlarla masaj yaptıktan sonra toplamda 20 dk(her gögüs için 10 ar dakika), zaten yağ emilmiş oluyor.
Sütyen takıyormusunuz diye sormuşsun, yatarken sütyen kullanılması pek tavsiye edilmiyor bildiğim kadarıyla.

Mnyk atlamışım canım kusura bakma..
Dairesel hareketlerle de aşağıdan yukarı doğru da yapabilirsin 2 türlü de.
Ama yukarıdan aşağı yapma

Sütyene gelince ben sütyensiz duramadığım için masajdan sonra takıyorum hemen

Son düzenleme:
cok saolun kizlar ilgilenen cok olmus

bugün aldigim yagin uygun fiyata satildigi bi dükkan buldun acayip mutlu oldum ya normalde 20ml sise 7. 95 € ama bugün 50 ml siseyi ayni fiyata bi yerde buldum bitince orsdan alcam cok genis bi aktar merkezde yag cesitleri cok uygun fiyata karnimdaki catlaklar icinse findik yagini deneyeyim diyorum

cok saolun kizlar ilgilenen cok olmus

bugün aldigim yagin uygun fiyata satildigi bi dükkan buldun acayip mutlu oldum ya normalde 20ml sise 7. 95 € ama bugün 50 ml siseyi ayni fiyata bi yerde buldum bitince orsdan alcam cok genis bi aktar merkezde yag cesitleri cok uygun fiyata karnimdaki catlaklar icinse findik yagini deneyeyim diyorum

insallah olur.. artik yazin tr'ye gidince aktarcilarda ne var ne yok alacagm :-))))

kızlarrr SÜPERR HABERıMM VARR :))))) BEN DEOWEL BANT KULLANDIM FALAN KREM KULLANDIM HıÇBı FAYDA GÖRMEDıM BıZıM BURADA YAŞLI BıR TEYZE VAR KARISIM YAPTI BANA SÜPERRR 2 GÜNDÜR KULLANIYORUMM AMA DOLGUNLUKK VAR HEMDEE DOĞAL ÜRÜNLERDEN YAPMIŞ.SAKINCASI YOK YANLIZ TEK YAŞADIĞI ıÇıN YAPIP SATIYORMUŞ .AıLESı YOK TEK BAŞINA ÇEVREDEKıLERıN YARDIMIYLA GEÇıNıYOR BANA ıÇERıĞı 80.00 TL TUTUYOR DEDI . AMA BIR TEKRAR KONUSURUMM ıSTEYEN VARSA BANA ÖZELDEN MSJ ATSINN YUHUHHHUUU AMELıYAT OLMAYACAGIMMM ARTIKKKK YUPPııııı 1 AYDA GÖSTERIYORMUŞ ETKıSıNı YAZAA BENDEE GÖGSÜMÜ GERE GERE GEZıCEMM :):)

kızlarrr SÜPERR HABERİMM VARR :))))) BEN DEOWEL BANT KULLANDIM FALAN KREM KULLANDIM HİÇBİ FAYDA GÖRMEDİM BİZİM BURADA YAŞLI BİR TEYZE VAR KARISIM YAPTI BANA SÜPERRR 2 GÜNDÜR KULLANIYORUMM AMA DOLGUNLUKK VAR HEMDEE DOĞAL ÜRÜNLERDEN YAPMIŞ.SAKINCASI YOK YANLIZ TEK YAŞADIĞI İÇİN YAPIP SATIYORMUŞ .AİLESİ YOK TEK BAŞINA ÇEVREDEKİLERİN YARDIMIYLA GEÇİNİYOR BANA İÇERİĞİ 80.00 TL TUTUYOR DEDI . AMA BIR TEKRAR KONUSURUMM İSTEYEN VARSA BANA ÖZELDEN MSJ ATSINN YUHUHHHUUU AMELİYAT OLMAYACAGIMMM ARTIKKKK YUPPİİİİİ 1 AYDA GÖSTERIYORMUŞ ETKİSİNİ YAZAA BENDEE GÖGSÜMÜ GERE GERE GEZİCEMM :):)

ne güzel...önce sen bi dene de canım..ben çörek otu yağımdan daha memnunumşakkıdınaniknanik

reklamları dinlendiniz :roflol::roflol:

arkadaş nedense sadece bu konu için mesaj atmış
topu topu 6 mesajı var zaten..

yaşlı teyzene selam söyle bizden sen ama yemezler :roflol:

kaydirigubbakcemile3 benden de selam...
yaşlı teyzemize söyle çörek otu yağı diye birşey var o da aynı etkiyi veriyor..
hem 80 tl,ye mal olmuyo boşuna uğraşmasın derimmirmirmirmir

X