Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Genel bir araştırmayla gittim bugün aktara bazı yağlar aldım bir karışım hazırladım kremsi gibi bişey oldu 15 dk önce ilk uygulamamı gerçekleştirdim.Eğer sonuç verirse egzersizimi ve karışımlarımı yeni topicle bildircem görüşmek üzerezemuszemus

hadi bekliyrz...

arkadaşlar hepinize merhabalar,umarım iyisinizdir ve bu uğraştırıcı süreciniz olumlu yönde gelişiyordur.Ben de başlıycam yarın sanıyorum.çörek otu yağını sürüoruz evet sonra yıkamasak da oluyo mu sabah sonuna kadar emio galiba?yoksa sabah silio musunuz ıslak mendille falan ne bileim yağ sonuçta anlayamadım tam yav=)
bir de kara üzüm çekirdeği de içeyim die düşünüorum bakalım.
ama var ya ben kesin devaö edemem çok fazla bunlara inş sonuca ulaşır da bırakırsam eskiden betere dönmez.ama sonuçta doğal da şeyler böyle etkileri olmaz die düşünüorum ama???

sanırım bu cörek otundan bu başlığı açan arkadaştan başka faydalanan yok ya da varda ben mi göremiyorum.gercekten faydasını goren var mı ya lütfen yazsın...

ya canım ben çörek otu yağını 3 gündür uyguluyorm ama göğüs ucunda yanma war şu an sende de oldu mu

ben de ilk kez dün akşam denedim. ama bir değişiklik yok. sadece biraz sızı var ama sanırım o da masajdan kaynaklanıyor. gelişmeleri gün gün belirtirim.

ben çörekotu yağı, mersin yağı ve çilek yağını (koku için) karıştırdım. Hadi bakalım kazam mübarek olsun.

faydalanan hic mi olmadi?? herkes deneyecegim yaziyr, ondan sonra ses yok!!!
ben deneyemiyrm cunku burda satilmiyr..

kızlar ben faydasını gördüm daha öncede yazdım zaten hem çörek otu kullandım arada küç içtim göğüs kaslarını geliştirici hareketler yaptım ve biraz da kilo aldım 2 cm büyüme oldu benim. sadece çörek otuyla olduğunu sanmıyorum ama her gece yaptığım masajın da etkisi büyüktür yani kısaca faydasını gördüm

sabah yıkamana ya da silmene gerek yok cnm çoktan emmiş oluyor hiç koku da kalmıyor. bırakınca da eski haline dönceğini sanmıyorum cnm aksine masaj yaptığımızı için sıkı olacaklar:)

ya bişey sorucam acaba sadece 2 cm mi büyütüyor?daha fazla büyütmüyor mu?:ecrin_bebek:

birtek sen faydasini gordun sady'cim, ne yazikki diger arkadaslar birsey demiyr.. ama ben inaniyrm bu yontemlerin dogru oldugunu dusunuyrm sonucta herkes kendi "formulunu" bulmali.. sen yukardaki yazdiklarini uyguladin, baska birinde daha fazlasi gerekebilir yada daha azi. goguslerin buyuklugu nsl hormonlara bagliysa, buyutme formulu de vucudun kapasitesine gore olur.. bunu kendi bunyenize gore uygulayin.

kızlar çok ilgimi çekti.kullanıpta faydasını gören arkadaşlar bu sonuç kalıcı mı?yoksa yağı bırakınca eski haline dönüyor mu?
lütfen biri cevap versin

arkadaşlar bir aydır bende çörekotuyla her akşam masaj yapıyorum ve sabah akşam küçç içiyorumm ama sadece 1cm büyüdü bu ayda 2-3 cm büyütenlerr nasıl başardı merak ediyorumm yaa acaba şimdi mersin yağıylamı yapcam onun faydası varmıı daha çabuk büyütürmü acaba????

çok teşekkür ederim sady..bakalım deneyeceğim haklısın masaj her halukarda iyi gelecektir tabi doğru yapabilirsem??doğru tekniği de bilenimiz var mı arkadaşlar?valla halimize tabi hep şükretmeliyiz ama insanın kafası takıldı mı da canını sıkıo ne yazık ki işte..

arkadaslar tekrar soyluyrm ben denemedim ama sady arkadasimiz sadece corek otu yagni kullanarak fayda gormedi. corek otu yagiyla kuc iciyrm diyrdu, sonra masaj, gogus kasi gelistirme ve kilo alma. bunlar'la birlikte bence gogusler buyur. kaslari gelistirinki gogusler forma girsin guzel gozuksun, kilo alinki ( ama az tabikiii!!!!!) gogusler biraz dolgunlassin, en onemli nokta da oestrojenleri uyandiracak maddeler, yani kuc, mersin yagi, corek otu yagi, her ne biliyrsaniz o yagdan iste...

sağol cnm ya evet arkadaşlar faydasını gördüm ama tüm bunları da yaptım ve canim67 nin de dediği gibi bünyeye göre değişir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…