Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

bütün sayfaları okuyamadım ama konuyu açan arkadaştan haber var mı?1 haftada 3 cm büyütmüş,şimdi durumu ne acaba,aylar geçmiş üzerinden.Ona göre ben de uygulamayı düşünüyorum

çörek otunun cok faydası var...ama buyuttugunu bılmıyordum..bu arada ben goguslerımden memnunum sadece formunu korumak için sursemmı acaba? buyutmek degılde dolgunluk sıkılık içinse denemek ısterım...bu arada annem sürse olurmu sarkık onun baya toplarmı 45 yasında bırını

sıkılık yani sertleştirmesi için mersin yağını daha çok önerdiler ben mersin lavanta nane çörekotu yağlarını kullanıyorum

ben de 4 gündür yapıyorum,çörek otuyla mersin yağını sürüyorum inanmazsınız ellerimle sürdüğüm için ellerimde parmaklarımda dolgunluk var ama onlarda yokkaydirigubbakcemile3 ama devam etcem bırakmak yokkaydirigubbakcemile5

Estetik ameliyat olmadan, silikon taktırmadan iri ve diri göğüslere sahip olmak isteyen tüm hanımlara duyurlur ! Aşağıda yayınlayacağımız bitkisel tavsiyeler idealinizdeki hacimli göğüslere sahip olmanızı sağlayabilir.

GEREKLİ MALZEMELER :

• 1/2 lt su,
• 250 çemen otu filizi,
• 1 tutam anason,
• 1 tutam fesleğen,
• 1 tutam frenk kimyonu,
• 1 tutam dereotu,
• 1 tutam rezene,
• 1 tutam meyan kökü tozu,
• 1 tutam mercanköşk,
• 1 tutam limon otu
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Suyun içine tüm malzemleri koyup, kaynatın. soğuduktan sonra, süzün. Elde etiğiniz bitkisel karışımdan, sabah akşam 1 bardak için. Sade olarak içemiyorsanız, limon ve bal ile tatlandırarak içiniz. Bu bitkisel çayın dışında, dahili ve harici olarak uygulayabileceğiniz yöntemler ;

Portakal Yağı ; Cildinizi sıkılaştıracağından masaj yaparak cildinize uygulayın.
Mersin Yağı ; Adale kuvvetlendiricidir, masajla göğüslere uygulandığında göğüslerde sertleşme ve büyüme sağlar.
Çörek Otu Yağı ve Rezene Çayı ;Göğüslerdeki hormon salgılamasını artırarak, göğüslerin büyümesini sağlar. 1 fincan rezeneye 5 damla dökerek kullanabilirsiniz.

Estetik ameliyat olmadan, silikon taktırmadan iri ve diri göğüslere sahip olmak isteyen tüm hanımlara duyurlur ! Aşağıda yayınlayacağımız bitkisel tavsiyeler idealinizdeki hacimli göğüslere sahip olmanızı sağlayabilir.

GEREKLİ MALZEMELER :

• 1/2 lt su,
• 250 çemen otu filizi,
• 1 tutam anason,
• 1 tutam fesleğen,
• 1 tutam frenk kimyonu,
• 1 tutam dereotu,
• 1 tutam rezene,
• 1 tutam mercanköşk,
• 1 tutam limon otu
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Suyun içine tüm malzemleri koyup, kaynatın. soğuduktan sonra, süzün. Elde etiğiniz bitkisel karışımdan, sabah akşam 1 bardak için. Sade olarak içemiyorsanız, limon ve bal ile tatlandırarak içiniz. Bu bitkisel çayın dışında, dahili ve harici olarak uygulayabileceğiniz yöntemler ;

Portakal Yağı ; Cildinizi sıkılaştıracağından masaj yaparak cildinize uygulayın.
Mersin Yağı ; Adale kuvvetlendiricidir, masajla göğüslere uygulandığında göğüslerde sertleşme ve büyüme sağlar.
Çörek Otu Yağı ve Rezene Çayı ;Göğüslerdeki hormon salgılamasını artırarak, göğüslerin büyümesini sağlar. 1 fincan rezeneye 5 damla dökerek kullanabilirsiniz.

Peki bunlari seni uyguluyo musun

arkadaşlar çörek otu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin.. kendinizi poaça gibi hissedebilirsinz kokusundan dolayı:KK70: fakat sabah uyandığınızda değişime inanamıcaksınız.. 1 haftadr yapıorum inanılmaz bi dolgunluk oldu avucumun içinde kaybolan göğüslerim şu an avucumdan taşıyor.. sürdüğünüz anda inanılmaz bir kaşıntı hissediceksiz teleşlanmayın bu kasıntı göğüslerinizin şiştine işaret.. umarım sizdede işe yarar ki ben eminim yarayacağından bana çok dua ediceksiniz:)):teytey:

ayyy mutlaka denycem ya umarım faydalı olur,ve kalıcıdır :1rolleyes:

Peki bunlari seni uyguluyo musun

evet aynı soruyu ben de soruyorum siz denediniz mi? büyüme var mı?varsa kaç cm? göğüs ölçüleriniz neydi,eğer kullandıysanız ölçüleriniz ne oldu?ne zamandan beri kullanıyosunuz? ayrıntılı anlatın lütfen rimma

bu siteye girdim gireli kendimi yanliz hissetmiyrm, cunku sorunu olan bir tek ben degilmisim :-))
fakat saydiginiz bitkileri ben nerden bulabilirimki, yurt disinda yasiyrm ve burda aktar diye birsey oldugunu hic duymadim gormedim, turkiye'ye varir varmaz hepsini alacagim :-))
etkisini goren arkadaslar lutfen durustce illetin, artik dolgunluk kalici olmasa bile arasira yag ile masaj yapmaya raziyim..

bu siteye girdim gireli kendimi yanliz hissetmiyrm, cunku sorunu olan bir tek ben degilmisim :-))
fakat saydiginiz bitkileri ben nerden bulabilirimki, yurt disinda yasiyrm ve burda aktar diye birsey oldugunu hic duymadim gormedim, turkiye'ye varir varmaz hepsini alacagim :-))
etkisini goren arkadaslar lutfen durustce illetin, artik dolgunluk kalici olmasa bile arasira yag ile masaj yapmaya raziyim..[/

içine birşey katılmıyor. çörekotu östrojenik etki gösterir o yüzden kendi büyütüyor zaten fakat şişe kapağını fazla açık tutmamak lazım. göğsünde yara sivilce çıkanların sebebi bu olabilir. çörekotu yağı bozar. yağın üstünde damıtmaklık için ince uç takılı ise sorun azalır.
ben çörekotu yağını o şekil bulmadım hiç fakat nane ve lavanta yağının öyle idi. uçucu oldukları için heralde. nane en östrojenik bitkidir, lavanta da nane türüdür. lavanta ve nane sürüldüğü yerde kıl çıkmasını geciktirir ve kılları azaltır. bunun sebebi östrojenik olmasıdır.
saç için etkisini bilmem de vücut kılları için böyle. hatta sitede biri bitkisel kıl önleyici bir şey aldığını ve etkisinin süper olduğunu demişti. nette baktım içeriğine peppermint ve lavender falan diyordu. yani nane ve lavanta.
kivi yemek, maydanoz yemek de göğüsleri büyütür.

ben corek otu yagini burda (yurt disinda) bulamam galiba. acaba corek otunu yesem sadece olurmu sizce? lutfen cvp verin.. ben sadece 20 yasindayim, zayifim, 49 kiloyum boyum 1.60, goguslerim de kucuk haliyle ama birazcik dolgunlasmasini isterim..

çörekotu östrojenik etki gösterir, onun yanında çekirdekli kara kuru üzüm, kivi , maydanoz yiyebilirsin, naneyi demiyorum bile zaten tadı iğrenç hiç boşuna alma

GEREKLİ MALZEMELER :

• 1/2 lt su,
• 250 çemen otu filizi,
• 1 tutam anason,
• 1 tutam fesleğen,
• 1 tutam frenk kimyonu,
• 1 tutam dereotu,
• 1 tutam rezene,
• 1 tutam mercanköşk,
• 1 tutam limon otu

iyi güzel yazmışsında arkadaşım peki sen bu uygulamayı yaptınmı sonuç aldınmı onuda bizahmet yazarmısın :uhm:

Merhaba arkadaşlar!!!!ben bunu dün buldum için tabikki denemedim ve şuan hamile oldm için :ecrin_bebek:denemem,ama çooooook denemek isterim!hem kendine hem sizin için internette arıştırma yaptim!ama daha sonra tabikki denecam!!!yerimseniben

ohh iyi valla yaaa bakalım internetten aldıklarınız doğrumu?ya bizim göğüslere bişey olsaydı?ya önemli bilgi veriyosa siz görmemişseniz,örn;sadece hamileler kullansın gibi..ilk önce siz deneyin biz bakalım sonuçlar nasıl???

Merhaba arkadaşlar!!!!ben bunu dün buldum için tabikki denemedim ve şuan hamile oldm için :ecrin_bebek:denemem,ama çooooook denemek isterim!hem kendine hem sizin için internette arıştırma yaptim!ama daha sonra tabikki denecam!!!yerimseniben
yok ben almayayım kalsın biz burda denenmiş olanları deniyoruz hiç bilmediğimiz bir şeyi nasıl deneyelimm yinede sağol bizim için araştırmışsın:teytey:

evet dogru, herkes dogal yollardan oneri sunuyr fakat hamile kisilere uygulama zararli mi? deneyen deniyr da ne biliyim... insan guvenemiyr internete ama boyle paylasim olunca da tereddut ediyr

X