Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

cnm mersin yağının hangi markası daha iyi bazıları uçucu olup sürülmüyorumuş ben de alcam da hangisinden aliyim dedim

mersin yağı uçucu bi yağmış araştırdım ben...ben nival marka aldım o uçucu ama çok değil..bi de defne doğa aldım o da bildiğin yağ uçucu değil yani...defne doğayı kullandım faydasını gördüm...şimdi nivali deniyorum bakalım sonucu yazarım...

bi de aşırı sürmüceksin yağı...göğüs ucuna doğru hiç değdirmiceksin yara yapıyo...kenarına olabildiğinde göğsün çevresine oval hareketlerle yedirmek lazım o zaman güzel işte,kaşınıyo ozaman ve dolgunlaşıyo ve bu faydalı bişey:)

bak bunu söylediğin iyi oldu valla Şeniz ben her bi tarafına bulamaç gibi sürüyodum ve yanma yaptı..demek uçlara değdirmicekmişiz CADIARZU

arkadaşlar merhaba bende yeni katıldım.burda okuduklarımdan sonra kendime göre bende yağlarla masaja başladım...mersin yağı sürüyorum geceleri sabahları rezene çayının içersine 5-6 damala çörek otu yağı katıyorum...dünden beride gündüzleri çörek otu yağı sürüyorum .....masaj yapınca çok iyi dolgunlaşıyorlar...yanlız ilk başta ölçmek aklıma gelmedi dün ölçtüm alttan 80 geliyo uçlardanda 84 oluyo...bide dün gece mersin yağından sonra çilek yağı almıştım onu sürdüm acayip yanma oldu....bugün 11 gibi tekrar sürdüm yine aynı yanma gerçekleşti..anlayamadım....diğer yağlarda olmamıştı bukadar büyük derecede normalmidir acaba ..teşekürrler..

mersin yağı uçucu bi yağmış araştırdım ben...ben nival marka aldım o uçucu ama çok değil..bi de defne doğa aldım o da bildiğin yağ uçucu değil yani...defne doğayı kullandım faydasını gördüm...şimdi nivali deniyorum bakalım sonucu yazarım...

bi de aşırı sürmüceksin yağı...göğüs ucuna doğru hiç değdirmiceksin yara yapıyo...kenarına olabildiğinde göğsün çevresine oval hareketlerle yedirmek lazım o zaman güzel işte,kaşınıyo ozaman ve dolgunlaşıyo ve bu faydalı bişey:)

teşekkür ederimmm :)

laelaelaelaelae
arkadaşlar merhaba bende yeni katıldım.burda okuduklarımdan sonra kendime göre bende yağlarla masaja başladım...mersin yağı sürüyorum geceleri sabahları rezene çayının içersine 5-6 damala çörek otu yağı katıyorum...dünden beride gündüzleri çörek otu yağı sürüyorum .....masaj yapınca çok iyi dolgunlaşıyorlar...yanlız ilk başta ölçmek aklıma gelmedi dün ölçtüm alttan 80 geliyo uçlardanda 84 oluyo...bide dün gece mersin yağından sonra çilek yağı almıştım onu sürdüm acayip yanma oldu....bugün 11 gibi tekrar sürdüm yine aynı yanma gerçekleşti..anlayamadım....diğer yağlarda olmamıştı bukadar büyük derecede normalmidir acaba ..teşekürrler..

madem mersini sürdün niye çilek yağını kullandın....mersin çok etkili bakın tüm yağlardan daha etkili hafife almayın mersin yağını...yağı uçlarına doğru sürdüysen yanma olur..olabildiğince çevresine yap...çevresine yapınca bi kaşınma oluyo ki bu da demektir büyüyo:KK66: ve yağı çok yapma yara yapar...

laelaelaelaelae

madem mersini sürdün niye çilek yağını kullandın....mersin çok etkili bakın tüm yağlardan daha etkili hafife almayın mersin yağını...yağı uçlarına doğru sürdüysen yanma olur..olabildiğince çevresine yap...çevresine yapınca bi kaşınma oluyo ki bu da demektir büyüyo:KK66: ve yağı çok yapma yara yapar...
nick_im mersinle çilek yağını aynı anda kullanan arkadaşlar okudum kokusu mersinin çok keskin çilek hem hafifletir hemde sıkılaştırır diye...ama yapmıyorum artık...yağları sürerkende elime döküm öyle masaj yapıyorum uçlarına sürmüyorum.....

kızlar valla bu çörekotu yağında iş varkaydirigubbakcemile2 bi kaç gündür düzenli sabah akşam sürüyorum..farkedilir derece dolgunlaşma var..ama sadece yağ değil bunun yanında çörekotu ve rezeneyi demleyip içiyorum sabah akşam 2 bardak..içine de çörekotu damlatıyorum.birde hareket yapıyorum..valla bırakmadan devam edin derim ben..bu sefer olacak galiba hehe :lepi:

nick_im mersinle çilek yağını aynı anda kullanan arkadaşlar okudum kokusu mersinin çok keskin çilek hem hafifletir hemde sıkılaştırır diye...ama yapmıyorum artık...yağları sürerkende elime döküm öyle masaj yapıyorum uçlarına sürmüyorum.....

hee sendeki mersin yağı uçucu o zaman...hımm...tamam o zaman..bendeki uçucu değil de sendekini de öyle sandım...int okumuştum uçucu yağları başka yağlarla karıştırmak gerekiyomuş...ben anlamadım ya bendeki neden uçucu değil...gayet de güzel sürülüyo..etkili de...neyse....uçlarına sürme kahverengi yere hiç değdirme...yara olmasın allah korusun...

canım çörek otunu bende kullanyom yeni başladım ama hemen bozuluyo mu yani uzun süre açik kalmamalı galiba kullananlar var mı bilgilendirse seviniriz

cogu yerde okudum bunu ..
hepsini derleyip toplayıp kendıme recete yaptım:)
çörek otu yagını masaj yaparak hergun uygulucaz..
adacayı içeceğiz.. östrojen hormonunu harekete geciriyor..

arkadaşlar çörek otu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin.. kendinizi poaça gibi hissedebilirsinz kokusundan dolayı:KK70: fakat sabah uyandığınızda değişime inanamıcaksınız.. 1 haftadr yapıorum inanılmaz bi dolgunluk oldu avucumun içinde kaybolan göğüslerim şu an avucumdan taşıyor.. sürdüğünüz anda inanılmaz bir kaşıntı hissediceksiz teleşlanmayın bu kasıntı göğüslerinizin şiştine işaret.. umarım sizdede işe yarar ki ben eminim yarayacağından bana çok dua ediceksiniz:)):teytey:

canım ben dün aldım ve aksam hemen uyguladım fakat hiç kaşıntı falan olmadı ve sabah baktm bi değişiklikte yok :roflol: acaba markadan markaya değişiyo mu bendeki elit.

Arkadaşlar şimdi mersin yağının mı yoksa çörekotu yağının mı faydasını daha fazla gördünnüz kafam karıştı .. :bbo:
Bir de ben saçım için filan da yılan yağıyla hint yağını kullanıyorum
Göğslerime de bunu kullanırsam vucudumda ters bi tepki olur mu yan etkisi gibi fln ?:uhm:

Son düzenleme:
valla canım ben mersin yağınıda kullandım ama çörekotu kadar etki etmedi,en azından gözle görülrü bi dolgunluk yapmadı bende..

arkadaşlar mrb 26 yaşındayım ve şu küçücük göğüslerimden hep nefret etmişimdir. böyle bitkisel çözümler olabileceği hiç aklıma gelmemişti. bugün bu forumu okurken hayatımda yeni bir çığır açıldı resmen.
yalnız bir iletide yaş gidiyor artık fayda etmiyor böyle şeyler demiş biri. 26 yaş geç midir böyle müdahaleler için acaba bu yaşlrda olup da kullanan fayda görenler lütfen içime su serper misiniz? :Saruboceq:
okuduklarımdan anladığım kadarıyla en çok işe yarayanlar : çörek otu yağı, mersin yağı; adaçayı,rezene ve küç.. bir de tabi ki masaj. ayrıca uçlara sürülmeyecek kaşıntı ve yara olmaması için.. di mi ?? CADIARZU

arkadaşlar mrb 26 yaşındayım ve şu küçücük göğüslerimden hep nefret etmişimdir. böyle bitkisel çözümler olabileceği hiç aklıma gelmemişti. bugün bu forumu okurken hayatımda yeni bir çığır açıldı resmen.
yalnız bir iletide yaş gidiyor artık fayda etmiyor böyle şeyler demiş biri. 26 yaş geç midir böyle müdahaleler için acaba bu yaşlrda olup da kullanan fayda görenler lütfen içime su serper misiniz? :Saruboceq:
okuduklarımdan anladığım kadarıyla en çok işe yarayanlar : çörek otu yağı, mersin yağı; adaçayı,rezene ve küç.. bir de tabi ki masaj. ayrıca uçlara sürülmeyecek kaşıntı ve yara olmaması için.. di mi ?? CADIARZU

evet canım doğru anlamışsın, bu listeye şerbetçi otunu ve çemen tohumunu da ekle bence.
ben de 26 yaşındayım. geçtiğimiz ramazandan beri uğraşıyorum. bir ara sadece çaylardan içtim, yağlarla ve buzla masaj yaptım,küç yedim. sonra çayları bir ara bıraktım, masaj ve küçe devam ettim.buz masajını çoktandır yapmıyorum ama kesin faydasını görmüştüm. sonra 2 aydır breast success kullanıyorum. toplam 4.5 cm büyüme oldu. yavaş yavaş oluyor. belki bir ayda 1 cm büyüyecek ama olsun, sabırlı ol, 1 senede kaydedeğer bir büyüme elde edersin.

Bnde şerbetçi otuyla çörekotu yağını aldım bugün başlıyorum bakalım eyvahedigeldismile
Umarım yararını görürüm opuyorumnanaktan iyice takıntı oldu bu bende mafoldumben

Merhaba arkadaşlar,

bende küçük göğüslerime bu aralar takmış durumdayım, aslında uzun süredir takmıştım yalnız şu aralar gözümde büyüyor resmen isyanlardayım, çörek otu yağı ile ilgili baya bir övgü var gerçekten işe yarıyormu,? yani sadece bu yağı mı sürüyorsunu bir şey katmadan içine rica etsem yardımcı olurmusunuz =(

Merhaba arkadaşlar,

bende küçük göğüslerime bu aralar takmış durumdayım, aslında uzun süredir takmıştım yalnız şu aralar gözümde büyüyor resmen isyanlardayım, çörek otu yağı ile ilgili baya bir övgü var gerçekten işe yarıyormu,? yani sadece bu yağı mı sürüyorsunu bir şey katmadan içine rica etsem yardımcı olurmusunuz =(

içine birşey katılmıyor. çörekotu östrojenik etki gösterir o yüzden kendi büyütüyor zaten fakat şişe kapağını fazla açık tutmamak lazım. göğsünde yara sivilce çıkanların sebebi bu olabilir. çörekotu yağı bozar. yağın üstünde damıtmaklık için ince uç takılı ise sorun azalır.
ben çörekotu yağını o şekil bulmadım hiç fakat nane ve lavanta yağının öyle idi. uçucu oldukları için heralde. nane en östrojenik bitkidir, lavanta da nane türüdür. lavanta ve nane sürüldüğü yerde kıl çıkmasını geciktirir ve kılları azaltır. bunun sebebi östrojenik olmasıdır.
saç için etkisini bilmem de vücut kılları için böyle. hatta sitede biri bitkisel kıl önleyici bir şey aldığını ve etkisinin süper olduğunu demişti. nette baktım içeriğine peppermint ve lavender falan diyordu. yani nane ve lavanta.
kivi yemek, maydanoz yemek de göğüsleri büyütür.

evet canım doğru anlamışsın, bu listeye şerbetçi otunu ve çemen tohumunu da ekle bence.
ben de 26 yaşındayım. geçtiğimiz ramazandan beri uğraşıyorum. bir ara sadece çaylardan içtim, yağlarla ve buzla masaj yaptım,küç yedim. sonra çayları bir ara bıraktım, masaj ve küçe devam ettim.buz masajını çoktandır yapmıyorum ama kesin faydasını görmüştüm. sonra 2 aydır breast success kullanıyorum. toplam 4.5 cm büyüme oldu. yavaş yavaş oluyor. belki bir ayda 1 cm büyüyecek ama olsun, sabırlı ol, 1 senede kaydedeğer bir büyüme elde edersin.

teşekkür ederim canım inşallah ben de ii sonuçlar alırım. dün başladım yağlara,çaylara ve küçe.. bakalım gelişmeleri yazacağım...

X