Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Canım bende şerbetçi otu var ama içmeye cesaret edemiyorum yan etki yapar diye herhangi bir yan etki yaptı mı sende?

yan etki yapmadı ama işe yaradığını kesinlikle düşünüyorum zaten onu hazırlarken çok dikkatli olman gerekiyor 1 su bardağı suya 1 tatlı kaşığı şerbetçiotu at kaynat çok koyarsan acı oluyor bide içine varsa 1 tutam rezene at hem tadı hoş oluyor acı gelmiyor hiç

hanımlar başlayanlar pişman oldumu? bende bugun başlamayı düşünüyorum endişelerimde var tabii. Bırakınca eski halini alıyor mu?

hiçç alma bence çoğu bizim bıldıklerımız.

Son düzenleyen: Moderatör:
yağları özellikle göğüs büyütme masajı yaparken kullanırsanız ciddi anlamda faydalarını görebilirsiniz. aşağıda göğüs büyütme ile ilgili bir alıntı paylaşacağım. Ama bunlar haricinde göğüs büyütücü kremler kitaplar türlü türlü ıvır zıvıra inanmayın. Ya gidin estetik yaptırın ya da masaj yaparak azar azar büyütme hedefleyin.

Çörek Otu Yağı

Çörek otu göğüs büyütmede en fazla kullanılan yağdır. Yapısında bulunan uçucu bileşikler masaj yoluyla göğüslere uygulandığında büyüme sağladığı bir çok kadın tarafından belirtilmektedir.

Hodan Yağı

Hodan yağının kalojen üretimini arttırdığı bilinmektedir, ciltte dolgunluk sağladığı için cilt bakımlarında oldukça sık kullanılmaktadır. Masaj yöntemiyle hodan yağı kullanılırsa göğüslere bir dolgunluk oluşturur. Ancak bu dolgunluk uzun süre kullanımlarla açığa çıkmaktadır.

Kara Üzüm Çekirdeği Yağı

Cildin elastin salgılamasını arttırdığı bilinen bu yağ cilt bakım ürünlerinde cildi toparlayıcı ve sarkmaları önleyici olarak kullanılmaktadır. Kara üzüm çekirdeği yağı ile yapılacak göğüs egzersizleri daha hızlı sonuç vermektedir. Çeşitli yerlerde (KÜÇ) olarak anılmaktadır.

Portakal Yağı

Sürüldüğü bölgede kan dolaşımını arttırıcı etkileri bilinen portakal yağı göğüslere uygulandığında göğüslerde şişkinlik yapmaktadır. Fakat portakal yağını saf uygulamak yerine diğer yağlarla karıştırarak uygulamak çok daha faydalıdır.

Tarçın Yağı

Tarçın yağının sürüldüğü bölgeleri şişirdiği bilinmektedir. Kan dolaşımı arttıran bu yağı dudak dolgunlaştırmak için kullanılır, ancak göğüs büyütmede de kullanılan bu yağ göğüslerde hızlı büyüme sağlar.

Lavanta Yağı

Göğüs büyütücü olarak bilinen bir başka yağ lavanta yağıdır, etkileri olduğu bilinmektedir.

Biberiye Yağı

Yapısı gereği ciltteki kan dolaşımını arttıran bir yağ olan bieriye yağı uygulandığında göğüs bölgesinde kan dolaşımını arttırarak göğüslerin daha dik ve büyük görünmesini sağlayacaktır.

Göğüs Büyüten Bitkisel Yağ

Size evde hazırlayabileceğiniz bir bitkisel yağ tarifi vereceğiz, bu yağ tarifinin içerisinde göğüs büyüten bitkiler de kullanarak daha zengin olmasını sağladık, verdiğimiz tarifi 15 gün boyunca sabah akşam göğüslerinize uygularsanız 3 bedene yakın bir büyüme gözlemleyebilirsiniz.

Malzemeler:

30 ml çörek otu yağı

30 ml Kara Üzüm Çekirdeği Yağı

20 ml hodan yağı

30 gr çemen otu tohumu

20 gr şerbetçi otu

20 gr meyan kökü

10 ml tarçın yaprak yağı

10 ml portakal yağı

10 ml lavanta yağı

Çörek otu yağı, kara üzüm çekirdeği yağı, hodan yağını bir kavanoza koyup üzerine çemen otu tohumunu, şerbetçi otunu ve mayan kökünü ekleyip, 10 gün kadar bekletin. 10. gün sonunda yağ karışımını bir tülbent yardımıyla süzüp, başka bir şişeye aktarın. Başka şişeye aktardığınız süzdüğünüz yağ karışımına tarçın portakal ve lavanta yağlarını ilave edin. hazırladığınız karışımı masaj yaparak göğüslerinize uygulayın bu karışım sabah akşam uygulamak kaydıyla 1 ay kadar size yetecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben yurtta kalıyorum üniversite öğrencisiyim o yüzden şerbetçi otu falan kaynatamam kızlar. anca wcde yag surebilirim ve sadece corek otu yağı yeterli olur mu???????? lütfeeen YARDIM bu kucuk kardessinize

Sanırım çörekotu yagını kullanıp etkisini görenler bekar.zaten zeytinyagıylada okşasan büyür sırrı oksamakta oksanan göğüs büyür. Çocuk emzirmiş sönmüş yumuşamış gögüslüler denedimi acaba

Kizlar,yaklasik 1 aydir duzenli corek otu yagi iciyor ve suruyorum, surerken ellerimde kalani goguslerime surmustum uzulerek soyluyorum ki ( cunku corekotunu baska bir amac icin yani sedef icin kullaniyordum) bu gunlerde goguslerimin 1 beden buyudugunu fark ettim yani isteyene sifa , istemeyene bela

merak ettim cnm sen niye göğsüne sürdün o zaman.? hani kalanı göğüslerime sürdüm demişsin ya?

Yaaa bana da yardım et sosdulu çörek otunu nasıl toz haline getirdin. Yanında başka bir şey kullandın mı? Ben de aynı dertten muzdaribim göğüs yerine sadece ucu var

çörekotuyağı bende hiç bir işe yaramadı ne yazık ki. düzenli olarak 2 ay kullandım oysa

Arkadaşlar tesadüfen dün bu eski konuyu buldum okudum sonra evde hiç açılmamış bi çörekotu vardı mecidefendinin. 5-7 dk masaj yaptım çörekotuyla. Sabah az önce uyandıgımda cidden dolgunluk diklik var. Evli değilim bekarım belki bekarlar üzerine daha çok etkilidir. Kesinlikle devam edicem. cm olarak büyüme olursa size yine yazarım :)

nasıl uyguladınnnn bende bian önce başlamak istiyorumm

Merhaba kızlar ben 22 yaşında genç bir kızım, gögüslerim küçük ölçülerim alt 74, üst 82, belim 67, kalça 103, kg 58, boy 163. Çörek otu yağını kullanıyorum ara ara ama fark var mı bilmiyorum. Denediğiniz sonuç aldığınız bir şeyler varsa yardımcı olabilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…