Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Kızlar dun akşam bende denedim ama hiç bir kaşıntım olmadı iyimi kötümü anlamadım. hangi marka kullandın acaba sen?

Kızlar Merhaba,

Çörekotu yağını bende kullanıyorum 1 haftadır. bana da faydalı gibi geldi yani göğüslerimde ağrı var oldukça yani dolgunlukta hissediyorum hatta yürürken bi dalgalanma filan da oluyor :) Ben bi blog da okudum denenmiş vs yazıyordu haftada 4 kere filan yapmak gerekiyormuş ama ben her gün masaj yapıyorum. istenilen büyüklüğe geldiğinde de haftada 2 defa aynı şekilde masaj yaparak büyüklüğün devamlılığını sağlayabilirsiniz yazıyordu.

Yalnız benim tarifim için çörekotu yağının içine bir de şerbetçi otu koyarak yapılıyor. 20 ml için 1 tutam yazıyordu ben 250 millik yağ aldım 50 ml ayırdım daha sonra 200 mil yağ için şişeye 12 cimcik koydum biraz aç gözlüyüm sanırım normalde bu şekilde bi hafta bekletin daha sonra tülbentle süzerek kullanın yazıyodu bi de ama ben ne beklettim ne de süzdüm o şekilde kullanıyorum. bazı bünyelerde 7-10 gün bazı bünyelerde de 3-4 haftada fayda gösteriyomuş. Kokusundan dolayı çekinmeyin gece sürüyosunuz zaten sabaha koku filan kalmıyor. he bi de adaçayı ile destekleyebilirmişiz onu da yapmadım. ama fayda var.

Çörekotu yağının soğuk pres olması gerekiyor bir de. aktardan şerbetçi otu ve yağ için 16 tl ödedim. Denemenizi tavsiye ederim. yaz geldi

canım ben denedim faydalı olduğunu düşünüyordumki tüylenme yaptı vazgeçtim...
soğuk pres olması neyi değişyiriyor

canım ben denedim faydalı olduğunu düşünüyordumki tüylenme yaptı vazgeçtim...
soğuk pres olması neyi değişyiriyor

Soğuk presi doğal olanı diyebiliriz yani böyle tortulu gibi rengi bulanık sızma olduğunda konsantre gibi oluyor yani zeytinyağı gibi düşünebilirsin mesela.
Tortulu vs olduğu için aslına yakın sanırım o yüzden onu seçmek daha iyi çörekotunun kendisinin de olması daha faydalı oluyor sanırım. :)

Ben tarife uydum da bu sebeplerle olabilir diye düşündüm canım :)

Şimdilik tüylenme vs olmadı bende uçlarda hafif kaşıntı oluyor zaman zaman ama hatır hatır kaşınmıyor yani. şimdilik bi yan etki yok dediğim gibi her gün sürüyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yaaaa çok merak ettim bende uygulayacağım geçici olmaz umarım

kızlarr bir hışımla aktara gidip çörekotu yağını aldım şimdi. ama yağ bana ben yağa bakıyorum melül melül masajı nasıl yapıyorsunuz göğüscüklerinize ? başka sitelerden baktım ama kafam karıştı

BENDE GEÇEN OKUDUM ALMIŞTIM SONRA ÇEMEN OTUYMUŞ MEĞER DİYE GERİ VERMİŞTİM ÇÖREK OTU YAĞINI. NE KADAR ÇOK ŞEY OKUMUŞSAM BİRBİRİNE KARIŞIYOR... GİDİM DE ALAYIM BARİ ÇÖREK OTU YAĞI DEMİ ÇEMEN OTU YAĞI DEĞİL:)

CNM BENDE YAPIYORUM AMA DEDİĞİN GİBİ BİR KAŞINTI BİR KASINTI OLMUYOR. SABAH DA AYNEN UYANIYORM HİÇ SERTLEŞME FİLAN YOK( ACABA BÜNYEDEN BÜNYEYE FARKLI MI ETKİ OLUYOR

BACIM BENDE YAPIYORUM HER AKŞAM Bİ DEĞİŞİKLİK YOK. ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…