Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Yani sorun olmaz dimi canım bende başlıyım o zaman sende 4-5gün bekletmişsin zaten ama benimki neredeyse hiç güneş görmedi gibi pencerenin önüne koydum ama yinede güneş pek göremiyo ölçtünmü cm olarak ne kadar büyümüş?

Ben güneşte beklet öyle kullan derim yani bi 9-10 saat bile kafi.Güneşle dahada özleşiyo o yüzden.Yok daha ölçmedim ama en kısa zamanda ölcüp söylicegim tatlım. :)

Canım güneş vurmuyoki eve cepheden dolayı,nerden bulcam güneş 72den mi 75cme çıkmış canım?

Yaaaa üzüldüm ama o zaman baya çalkala şişeyi bu arada yağı kendin mi yaptın ? Yok canım eskiden sütyen bile takmıyodum 1-2 ayda 75 olduu tabi kilo almadada etki var ben 5 kilo aldım öyle oldu yani :44:

Yaaaa üzüldüm ama o zaman baya çalkala şişeyi bu arada yağı kendin mi yaptın ? Yok canım eskiden sütyen bile takmıyodum 1-2 ayda 75 olduu tabi kilo almadada etki var ben 5 kilo aldım öyle oldu yani :44:

5kiloda az değil oda etki etmiştir evet yağı kendim yapmıştım canım

Ver bakalım canım

[/FONT]

- BEBEK BİSKÜVİSİ
- TAM YAĞLI SÜT
- BAL YA DA PEKMEZ

Yanız hiç bir gün devamsızlık yapmamak şartıyla ve sabah aç akşam aç ve yatarken iç

Sütü ısıt (sıcak ama en fazla elini yakmayacak)15-20 büskiviyi içine at büyük bi kaba sütü dök 1 tatlı kaşığı baal veya pekmez büskiveleri hafif ez.Muazzam...

bununla ilgili konuda var

Tamam canım bunu denerim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…