Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

sadece çörekotu yağı ve 5dakika masaj yanlış okumadım demi.bu şerbetçiotunu kullanmasakda sadece çörekotu yağının faydasını görebilirmiyiz acaba.şimdiden tşkkr ederim canım benim.

ya kızlar kaç defa yazdım foruma çörek yağı tüy yapıyor acaip hemde kullanmayın bi işe yaradığıda yok siz bilirsiniz tabi ama ben denedim acaip tüylenme oldu şimdi themra kullanıyorum göğsü büyütür mü bilmiyorum ama 1 ayda anca 1 yada bilemeden 2 tüy döktü sırf bunun için kullanır oldum bu yağı siz bilirsiniz tabikide benden söylemesi 1 ay sonra forumda ararsınız nasıl kurtulcaz diye

canım sen ne kadar süre kullandınki çörekotu yağını??

Esmerseniz ve kıl çıkma potansiyeliniz varsa aman başlamayın. 6 gün sürdüm 7. günde uzun kıl tüy çıktı göbeğime akmış orda çıktı sakın!

Ya tuy ciksa keserim arada olur biter bn 4 gecedir yapiyorum ama ne dolgunluk ne kasinma nede bûyûme oldu eczaneden aldim cörek otu yagini hemde dogal bio yollariyla kazanildi diye cok pahaliya aldim kucucuk siseyi yinede devam etcem en az bi ay boyunca her aksam yapicam belki sonradan sonucu alirim

bende faydasını görmedim 1 hafta kullandım.arkadaşın sölediği gibi 5 dakka msj ertesi gün gözle görülür dolgunluk falan olduğu yok.ayrıca kıl oluşumuda olmadı.

ben sabahlarıda yapıyım en iyisi çünkü bende göğüs denen şeyden hiç yok ahahah

arkdaslar 2gundur corek otu yagıyla masaj yapıyodum goyuslerımde cok fazla kızarmalar oldu acaba nolms olabılır

4 gündür bende masajla yağı kullanıyorum herhangi bir kızarıklık yok şimdilik bende umarımda olmaz belki kullandığınız yağın markasından olabilir fakat bir işe yarayacak diye sürüyoruz pekte umudum yok açıkcası buraya yağı sürüpte göğüsleri büyüyen bir arkadaşımız olsada yazsa bizide bilgilendirse

busecim ben neden kızardını buldum sanırım ben 2gun once tam 2saat hatta daha fazla bır surede masaj yaptım yagla oyuzden yıpranma olmus goyuslerımde ama tam 2cm lık bır buyume var ve mutluyum 75i tam doldursa yetıcek bana insallah daha cok buyur

çörek otu yağı ve rezene çayını masaj yaparak kullanmaya başlayıp göğüslerimi büyütmeye çalışıcam ama tüylenme yapar diye korkuyorum yardımcı olurmusunuz kullananlar lütfeeenn

Dün akşam masaj yaptım bende, arkadaşın dediği gibi kaşıntılar başladı. Ertesi gün yani bugün sanki biraz dolgunlaşmışlar gibime geliyor tam emin olamasamda. Sonuçta henüz 1. günümdeyim. Birde regl döneminde olduğum içinde yanılıyorda olabilirim. Denemeye devam...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…