Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Ben videoyu izledim sana önerecegim sey ise konu baslıgını iyice okuman.Burda ilac kullanmaktan hap kullanmaktan söz eden yok ki zaten gerek de yok böyle seylere. Dogal yollarla BİTKİSEL yaglar ile MASAJ yaparak büyütmekten bahsediyoruz.Zaten bunları bile kimse gidip de senelerce kullanmıyor.Ben kimseye ilac icin hap kullanın demedim ilk önce yazdıklarımı iyice okursan sonra yazdıklarımın altına yorum yaparsan sevinirim.Yardım etmeye calıstık suc oldu senin bilecegin sey istersen kullanırsın istersen kullanmazsın.

bende yardım etmeye çalısıyorum her bitkisel şey zararsız diye bişey yok..o zaman sirkeyi sür saçına yansın çörekotu kıllanma yaptı diye yazan bin tane kadın var bence sen daha dikkatli okumalısın..bn kmsenin kötülügünü düşünüyosun demedim ama hayattaki en önemli şeyin saglık oldgunu hatrlatmk istedim snn konu başlıgının altına yada herhngi bi başlıgın altına farketmz insanlar görsün istedim agresifleşmeye gerek yok

çörekotu yağını mersin yağı ile birlikte karıştırıp kullanmaya başladım haftalar önce. bir hafta kadar kullandım ama sonra regl dolayısıyla göğüslerim şişmeye başladığı için bırakmak zorunda kaldım. bu sefer çok fazla şiştiler ve çok daha fazla ağrıdılar. sanırım birkaç arkadaşa daha olmuş bu. neyse regl bitince tekrar başladım iki gün önce... normalde regl sonrası sönüp çok fazla küçülen göğüslerim bu sefer küçülmedi ve hatta normal hallerinden çok daha büyük ve dolgunlar... hatta regl sonrası dekolteden kaçınan ben şu aralar evimdeki dekolte tişörtlerime sardım o derece etkili oldu. bir de ben çörekotu yağının mersin yağından daha etkili olduğunu düşünüyorum. mersin yağının da tek başına kullanılmaması gerekiyormuş zaten, yani çörekotu yağıyla karıştırmadan kullanmayın. ben nadiren mersin kullanıyorum, bana kalırsa esas etkili olan çörekotu yağı ve tabi ki masaj. beş dakika değil bayağı yarım saat masaj yapıyorum ben. sırtüstü uzanıp yapınca kollar da yorulmuyor ve masaj yaptıkça göğüslerin güzelleştiğini daha iyi gözlemleyebiliyorum. kıl tüy mevzusuna gelince; benim kıla tüye yatkın bir bünyemin olmasına rağmen bende o bakımdan hiçbir olumsuzluğa sebebiyet vermedi bu yağlar. hatta cildime çok iyi geldi, göğüs kısmım daha yumuşak ve parlak artık. kısaca öneriyorum. denemeye değer bence :)

çörekotu yağını mersin yağı ile birlikte karıştırıp kullanmaya başladım haftalar önce. bir hafta kadar kullandım ama sonra regl dolayısıyla göğüslerim şişmeye başladığı için bırakmak zorunda kaldım. bu sefer çok fazla şiştiler ve çok daha fazla ağrıdılar. sanırım birkaç arkadaşa daha olmuş bu. neyse regl bitince tekrar başladım iki gün önce... normalde regl sonrası sönüp çok fazla küçülen göğüslerim bu sefer küçülmedi ve hatta normal hallerinden çok daha büyük ve dolgunlar... hatta regl sonrası dekolteden kaçınan ben şu aralar evimdeki dekolte tişörtlerime sardım o derece etkili oldu. bir de ben çörekotu yağının mersin yağından daha etkili olduğunu düşünüyorum. mersin yağının da tek başına kullanılmaması gerekiyormuş zaten, yani çörekotu yağıyla karıştırmadan kullanmayın. ben nadiren mersin kullanıyorum, bana kalırsa esas etkili olan çörekotu yağı ve tabi ki masaj. beş dakika değil bayağı yarım saat masaj yapıyorum ben. sırtüstü uzanıp yapınca kollar da yorulmuyor ve masaj yaptıkça göğüslerin güzelleştiğini daha iyi gözlemleyebiliyorum. kıl tüy mevzusuna gelince; benim kıla tüye yatkın bir bünyemin olmasına rağmen bende o bakımdan hiçbir olumsuzluğa sebebiyet vermedi bu yağlar. hatta cildime çok iyi geldi, göğüs kısmım daha yumuşak ve parlak artık. kısaca öneriyorum. denemeye değer bence :)

mersin yağı niçin tek başına kullanılmıyormuş? ilk defa duydum da:S

mersin yağı niçin tek başına kullanılmıyormuş? ilk defa duydum da:S

ben de burada birinden okumuştum... kendisi alternatif tıp eğitimi almıştı sanırım net hatırlayamıyorum. bu tür yağlardan ve karışımlardan anlarmış ve mersin yağı gibi uçucu yağları tek başına kullanmak doğru değilmiş. yani hatırladığım kadarıyla yazdım yanlış şekilde ifade etmiş olabilirim şu an. ama okuduğum şey aşağı yukarı böyleydi.

ben de burada birinden okumuştum... kendisi alternatif tıp eğitimi almıştı sanırım net hatırlayamıyorum. bu tür yağlardan ve karışımlardan anlarmış ve mersin yağı gibi uçucu yağları tek başına kullanmak doğru değilmiş. yani hatırladığım kadarıyla yazdım yanlış şekilde ifade etmiş olabilirim şu an. ama okuduğum şey aşağı yukarı böyleydi.

mersin yağını araştırmıştım bi dönem hiç böyle bişeye denk gelmediğim için sordum

canım bende gögüslerme uygulamayı düsnyorum masajla bu yaglardan sen bu kadar etksni gördnmü ya ben fındık yagımı yoksa çörekotu yagımı uygulasam karar veremyorum yada karıstrsammı birbrne

ya ben de başlamak istiyorum sol göğsüm sağ göğsümden küçük onu biraz büyütmek istiyorum acaba çörekotu yağı tek göğüse uygulansa bi tuhaflık çıkarmı ortaya? topiği ilk mesajdan son mesaja kadar üşenmeden saatlerce okudum bazıları kist oluşturduğundan bazıları ise kıllanmadan bahsetmiş. acaba kullanan diğer arkadaşlardaki son durum nedir merak ettim. bir de çabaladık büyüttük diyelim , e biz ömür boyu göğüs masajıyla yağlamı uğraşıcaz bırakınca küçülme sarkma falan oluyomu acaba. bide tek tarafıma uygulamayı düşünüyorum mazallah bi taraf sarkık falan olur kaş yaparken göz çıkarmak istemem... yardımcı olab,lecekler varsa cevaplarınızı bekliyorum lütfeeeeen :KK43: bu asimetriden kurtulmam lazım bi akıl verin kızlar nolursunuz...

ya ben de başlamak istiyorum sol göğsüm sağ göğsümden küçük onu biraz büyütmek istiyorum acaba çörekotu yağı tek göğüse uygulansa bi tuhaflık çıkarmı ortaya? topiği ilk mesajdan son mesaja kadar üşenmeden saatlerce okudum bazıları kist oluşturduğundan bazıları ise kıllanmadan bahsetmiş. acaba kullanan diğer arkadaşlardaki son durum nedir merak ettim. bir de çabaladık büyüttük diyelim , e biz ömür boyu göğüs masajıyla yağlamı uğraşıcaz bırakınca küçülme sarkma falan oluyomu acaba. bide tek tarafıma uygulamayı düşünüyorum mazallah bi taraf sarkık falan olur kaş yaparken göz çıkarmak istemem... yardımcı olab,lecekler varsa cevaplarınızı bekliyorum lütfeeeeen :KK43: bu asimetriden kurtulmam lazım bi akıl verin kızlar nolursunuz...

cnm malesef kendıme gore soyluyorum her gun yapmayınca ınıyo o dolgunluk goguste ve pek de buyume olmadı bende ben hayıt ıcıyordum masaj yapıyordum bayadır bıraktım sıkıldıgım ıcın
kafama takmıyorum artık bı de taksam baslıcam tekrardan
yanı estetıkten baska yolu yok gıbı

cnm malesef kendıme gore soyluyorum her gun yapmayınca ınıyo o dolgunluk goguste ve pek de buyume olmadı bende ben hayıt ıcıyordum masaj yapıyordum bayadır bıraktım sıkıldıgım ıcın
kafama takmıyorum artık bı de taksam baslıcam tekrardan
yanı estetıkten baska yolu yok gıbı

canıom sen ne kaAR SÜRE UYGULADINDA İŞE YARAMADI?

surmeden zor olur cnm vucut kremı surup de masaj yapıyodum ben kıl tuy yaparmı bılmıyorum cnm ama kısa surelı yaptım duzenlı masajı ama dedıgım gıbı bu ara artık kafama takmıyorum o yuzden hıc bı uygulama yapmıyorum cnm

hmmm

bilmem ki cörekotu yagini kullandim az önce,6-7 dakika masaj yaptim

beimkiler cok kücük,ama gercekten cok:KK50:

hmmm

bilmem ki cörekotu yagini kullandim az önce,6-7 dakika masaj yaptim

beimkiler cok kücük,ama gercekten cok:KK50:

bende dolgulu 80 kullnıyorum o bıle tam olmuyo bırı dıgerıne gore dah dolgun cunku
cnm hanngı yagı :KK28:kullnırsan kulln su yag faydalı goguse dıye bısey yok kıl tuy cıkartmasında cunku yag hanı kolay masaj yapabılmeyı sagladıgı ıcın secılıyo mesela bazı yerlerde de cılek yagı vs vs flaan demısler hangı yag olması onemı degıl bende kremle yaıyodum dolgunluk oluyodu mesela

dudakları şişirirmi bilmem ama uçuk çıktığı zaman sürünce hemen geçirio bilginiz olsun.. özelliği antiseptikmiş mikropları öldürüomuş egzama tedavisinde kullanılıomuş.. kuranı kerimde bile yazıomuş faydaları.. tabii göğüs büyütme yasmıodur :KK70:
ztn sürmediğim yağ kalmadı ama söyliim bi tek bunda bu kdr umutlandım fark çünkü yaa.. umarım kalıcıdır öff..
eşim 6 gün sonra askerden gelio çok sasırcak.. beni küçük göğüslü sevdini sölüo ama sanki büyük olsa daa çok hoşuna gitcek:KK43:[/QUO

çörek otu ve şerbetçi otunu karıştırıp kullansak daha etkili olur mu acaba kızlar ne dersiniz :)

X