Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

hımmm anladım canım teşekkür ederim bende 75im ama onu bile doğru düzgün dolduramıyorum

Benimde öyle ceviz gibiydi ama şimdi dolgunlaştı biraz belirginleşti sende düzenli yapmaya devam et canım masaj mühim işte:))) ayıptır söylemesi büyük göğüslü kızlara derler ya esprisine kim elledi diye:26:

ya yorumları okudukça yapmak istiyorum aslında ama tüylenme sorunu yapar mı diye tereddütteyim yoksa çok istiyorum en kısa zamanda çarşıya çıkınca yağı ve ısırgan tohumunu alacam ve başlayacam tüylenme başlarsa mecbur bırakacam olmazsa napim küçük kalacaklar

canım hıc bır sekılde tavsıye etmem kıllanma yuzde yuz yapıyo corek otu ısırganda mıde krampı ve vucutta sert sekılde kıllanma yapıyo hıc ugrasma sende gogus buyuten telkını dınle derım ben sana gunde 6 saat bı goz at ıstersen bolume cok ıse yarıyo hemde saglıksız degıl vucut kendısı buyutuyo yaglanma oluyo sıslıkde degıl

çörek otu yağı işe yaramadı hala 75B yim ama kıllandırdı ya 1 hafta uyguladım böyle tuhaf oldu kıl kökleri pürüzler oldu yeni kıl çıkıyormuş gibi ve koyulaştırıyor kılları

Benim tüylenme olmadı bilemiyorum ki zamanla ne olur ama suanda öyle bir durum yok şükür bir de alınan yaga dikkat edn orjinal olsun. Birçok sahte yağlar var biliyosunuz. Tüylenme sorunu ondan kaynaklanıyo olabilir mi yoksa böyle bir özelliği mi var bilemiyorum

canım öyle de 6 saat dinlemem mümkün değil ya masaj mı yapsam diye düşünüyorum düğün hazırlığındayım hayatta o kadar zaman ayıramam yani masaj nasıl etkili oluyo mu peki kan dolaşımından??bi bilgiin var mı

ayy ne bileyim ya kararsız kaldım :26::26::26:

soyle soyleyım sana cnm bır sene gunluk yarım saat masaj yaptım hergun sabah 15 aksam 15 olmak uzere ama su bır haftada elde ettıgım dolgunluk kadar olmadı deyım sana cunku sadece ıcı bos bos cm ler arttı ancak dedıgım gıbı bos sekılde ben 83cm de falan basladım ılk olarak cnm ve suan 98cm alt 78 sence bu olculer tam ıdeal degılmı ama oyle degıl ıste cunku ıcı bosss o yuzden bu telkın acayıp ıse yarıyo yaglanarak buyuyo cunku sıslık olmuyo valla sana tek onerecegım bu cnm olmadı gece uykuda dınle oylede oluyo masajla sunla bunla bos yere vakıt harcama derım ben denemekden bısey cıkmaz bır hafta her gun duzenlı sekılde dınleyebıldıgın kadar dınle farkı gorunce zaten devam edeceksın tatlım 6 saat olmazda 4 saat olur ama her gun aksatmadan dınlemek gerek tabı

ayy ne bileyim ya kararsız kaldım :26::26::26:

tabı yınede karar senın sen bılırsın cnm ancak en fazla 4 5 cm oda ıcı bos bos buyuttugunle ve goguslerının kıllandıgıyla sıyah sert sekılde hemde onunla kalırsın yanı benden sana tavsıye bın pısmanım kullandıgıma sadece ucunda olsa ıyı tum gogusde kıllanma yapıyo ucundakı olan kılları da koklu koyu sıyah hale getırıyo yanı ben uc hafta olmadan bırakdım bakdım kı kıllar fıskırıyo evet 2cm buyudu ama oda dedıgım gıbı ıcı bos sekılde yanı belkıde sısırdı bılmıyorum

çörek otu yağı saç bakımında da kullanılır tabiki orjinali tüylenme yapar kıl köklerini besliyor

bende bir kaç gündür bu telkini dinliorum ama bakalım nezin kötü müziği kadar etki edecekmi. bnm gögüslrimi nezin önerdiği mzk dolgunlaştırdı. bu telkinide hiç aksatmadan dinliom hatta uuykumun arasında bile dinliom bi faydası olucak inşşlh

çörek otu yağı saç bakımında da kullanılır tabiki orjinali tüylenme yapar kıl köklerini besliyor
evet cnm sana katılıyorum kullanılacak en son yer gogusler galıba kım bulduysa bunu hıc ıyı bı fıkır degılmıs cıdden

ayy buda benım uzerıme zımmetlı kaldı Japonların bulusu benım degıl Cnm telkın ondan daha cok ıse yarıyo onda kı dolgunluk sonra gecıyo cm olarak kalıyo ama dolgunluk gecıcı oluyo ama bu telkın cok farklı bır buyume saglıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…