Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

peki ben ne yapim kızlar bir fikir bir akıl lütfennnnnnnnnnnnnnnnnn:79:

Çörek otu yağı tek başınada yeterlidir ama istersen farklı yaglarla da karıştırıp deneyebilirsin ben yazın 1 aya yakın yapmıştım tek örek otuyla ciddi anlamda dolgunlaştı büyüdü ama tabi kalıcı olduğunu söyleyemem belki egzersizle desteklesem olablrdi. Dediğim gibi başka yağları karıştırıp da kullanabilirsin ben çilek ve mersin yağınıda karıştırdım ikinci ayda ama tüylenme olduğu için ve de kış geldiği için yapamadım bıraktım. Şimdi telkinli müzik dosyasını deniyorum.
Bu yağın popo dolgunlaştırmada etkisi olur mu bilmem ama yine bu forumda okumuştum sürekli bağdaş kurarak oturmak popo dolgunlaştırıyormuş onu deneyebilirsin tabi bunun doğruluğu konusunda bişey söyleyemiyeceğim kendim denemedim.Yinede belki fikir olablir senin için..

arkadaşlar kıllanma yapıyor göyüste bilginiz olsun çörek otu yağı sürmeden her akşam 5 dk masaj yapın 2 ay sonra dolgunlatığının görürsünüz zaten

hımmm bagdas kurma deneyeceğim bunu.Tesekkür ederim verdiğim bilgler için.ben çok zayıf biriyim ama eskiden kas yapıcı sporlar yaprım vucudum fitti.yaaa kızlar aslın su victoria secret mankenlerini yaptıgı yani spor hocaları tarafından yapırıldıgı spo hareketleri bulmak lazım.nasıl güzel nasıl biçimli bir vucuda sahipler biliyorsunuz ama hiç bir yerde yok.tvdede cok az gostermişti gerisini gostermediler.yok oraya ilk gelen kızlar vucudu tama guselde ama emin olun defiledeki gibi deillerdi.çörek otuna basladım bende ilk sürdüğümde çok çok yumusak oldu umarım hep öyle kalmaz o bitsin mersin yapim bende.ozman bacakları sıkılastırmak içinde çilek yapıcam sanırım.hadi bakalım:KK64:

4 günde 1 cm fena değil sanırım:KK61: daha doğrusu dolgunlaşma :)

Son düzenleme:
kızlar hepsini okuyamadım ama göz attım sadece.. acaba yagın cidden faydası varmı yoksa masajdan dolayı mı bi büyüme oluyo..
bende geçen sene bi topicte görmüştüm sanrım, duşta soguk su tutuyodum gögüğlerime ,aklıma geldkçe masaj yapıyodum akşamları falan, bi dolgunlaşma olmuştu . acaba buda masaj kaynaklı mı ki..? öyleyse yagdan daha faydalı gibi geliyo bana ama bielmedimkii:44:

kızlar hepsini okuyamadım ama göz attım sadece.. acaba yagın cidden faydası varmı yoksa masajdan dolayı mı bi büyüme oluyo..
bende geçen sene bi topicte görmüştüm sanrım, duşta soguk su tutuyodum gögüğlerime ,aklıma geldkçe masaj yapıyodum akşamları falan, bi dolgunlaşma olmuştu . acaba buda masaj kaynaklı mı ki..? öyleyse yagdan daha faydalı gibi geliyo bana ama bielmedimkii:44:

Valla yağın etkisi var mı bilmiyorum. Ama ben iki hafta da masaj ile yağ kullanmadan 2 cm büyütmüştüm. :KK16:
Sana etki edermi yağ kullanmadan orasını bilemem tabii. :18:
Birde yağlar kıllanma yapıyor ben o sebepten kullanmamıştım. İstersen yağsız bir dene olmuyorsa yağ ile denemeye başla bence. :KK28:

valla yağın etkisi var mı bilmiyorum. Ama ben iki hafta da masaj ile yağ kullanmadan 2 cm büyütmüştüm. :KK16:
Birde yağlar kıllanma yapıyor ben o sebepten kullanmamıştım. Istersen yağsız bir dene olmuyorsa yağ ile denemeye başla bence. :KK28:

canım kıllanma ıstemıyorsan bebek yagı ıle masaj yapılabılır kuru kuru derı tahrıs olur

canım kıllanma ıstemıyorsan bebek yagı ıle masaj yapılabılır kuru kuru derı tahrıs olur

Hmm yağı sevmiyorum ben ya. Vıcık vıcık. Hem bende tahriş falan olmadı çünkü sert yapmıyorum.
Eğer öyle bişey olursa kullanırım. Şimdilik yağı düşünmüyorum canım. :KK17:

Kızlar ben kullandığımdan bu yana hafif şişme oldu ve çok ağrı var. Bu normal bir durum mu sizce :26:

Valla yağın etkisi var mı bilmiyorum. Ama ben iki hafta da masaj ile yağ kullanmadan 2 cm büyütmüştüm. :KK16:
Birde yağlar kıllanma yapıyor ben o sebepten kullanmamıştım. İstersen yağsız bir dene olmuyorsa yağ ile denemeye başla bence. :KK28:

kızlar bende daha önceden yagsız yapıodum yada evt bebe yagıyla. banada öbür yaglar biraz riskli gelio hem vücutta alerjik bişi gösterebilir yani ii gelmiyebilir yada belki tüylenme fln yapar neme lazım. hiç olmadı nemlendirici sürerken de yapsak daha yararlı gibi gelio bana..
buarada acaba masajla büyümesinin nedeni ne ki??.. sonuçta etkilenmiyoruz ya kendmzden :KK1:

İki gündür yapıyorum ama ben de baya bi ağrı oldu. :18: Acaba bu fazla mı yoksa normal mi? Ya da şöyle soriyim bu büyüyor mu demek??:KK64:

İki gündür yapıyorum ama ben de baya bi ağrı oldu. :18: Acaba bu fazla mı yoksa normal mi? Ya da şöyle soriyim bu büyüyor mu demek??:KK64:

Canım bu ağrı bende de olmuştu. Boynum, belim ve gögüslerim ağrımıştı. Biraz büyümesi için bu ağrılara dayanmak gerekiyor. :18:
Seninki de olumlu sonuç gösterecek galiba. Devam et yapmaya ama bıkmadan. :KK1:

X