Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

sevgili arkadaşlar bende işe yaramadı ve tüylenme yaptı demiştim ki
tek uçlarında değil göyüs çevresindeki küçük sarı tüylerde çok az bir uzama olmuş bunu farkettim 3 haftayı aşkın kullanmıştım bıraktım şimdi zaten bir işede yaramadı

bilginiz olsun

ah şu çörek otu yağından başıma gelenler.birhevesle aldığım çörk otu çantamın içine dökülmüş ben buna yanarken akşam kuzenimin oğlunun doğum gününe gittik oğlumu fotoğraf çekeyim dedim birde ne göreyim yağ makinanın içine girmiş ekran karanlık ve alaca bulacaaaa ah çörek otu yağı
neler açtı başıma

ayy çok fena talihsizlik olmuş geçmiş olsun arkadaşım:1shok:

slm kızlar ben çörekotundan fayda göremeyenlerdenm ne yazık ki üstelk tüylenme yapmaya başlayıncada bırakmak zorunda kaldım rezene sürüorum ama düzenli olarak kullnmadım hayıt içmeye başlamıştım ki 10gün sonra onuda bırakmak zorunda kaldım şaçlarım zaten dökülüodu çok fazla dökülmeye başladı bu gün hekimzadenin oryantelis kapsülünden sipariş verdim 1ay kullnılıomuş ve sölediklerine göre 1ayın sonnda fark edilmeye başlıomuş istediğin büyüklük için 2 ay kullnman gerekebilir dedi görüştüğüm kişi ve yan etkisi olurmu gerçekten bitkiselmi diye sordum hiç bir yan etkisi yoktrur dediler size gelişmeleri yazarım inş. artık büyürler halan üst80 göğüs altı73 85 olsa yeticek :)

gerard başladım balkalım bu çörek otu yağına.. 2 gün oldu.. inşallah bi sonuç alırım ama alamzsam yandın haberin olaaaaa:))))))))

açıkçası etki görmeyn arkdşlrımız da var ama bn direk grdüm etksni bu yzden şanslıyım.ben 80 b kullanıyorum tam oluyo şuan.75 c yi hç dnemedm. saolun kzlr tebrklernz için inşallah darsı sizn başınıza :1hug:

bakın ne buldum
deneyen var mı bunu acaba

Küçük göğüslere ayva

*
* 29.08.2010

Bitkisel bakım uzmanı Suna Dumankaya, 'doğa eczanesi'ndeki malzemelerle güzellik iksirleri hazırladı. Yeni kitabında 300 doğal reçete veren Dumankaya, göğüs büyütmek isteyenlere ayva çekirdekli bir formül önerdi

Doğal malzemelerle hazırlanan pratik ve ekonomik güzellik reçeteleriyle tanınan güzellik uzmanı Suna Dumankaya, meslek sırlarını 'Doğal Güzelliğin Sırrı' adlı yeni kitabında topladı. Bitki bilimiyle, 100 yaşına kadar yaşayan anneannesi Fatma Öktem sayesinde tanışan Dumankaya, her yaşta bakımlı ve güzel olmayı sağlayacak 300 doğal formülü okurlarıyla paylaştı. İşte, o formüllerden bazıları...

GÖĞÜS BÜYÜTMEK İÇİN DOĞAL ESTETİK
1 ayvanın çekirdeklerinin jölesi
1 yaprak aloe vera jeli
2 kahve fincanı ginseng
1 yumurtanın akı
2 çorba kaşığı tuzlu su Ayva çekirdeklerini bir kahve fincanı suda beş dakika kaynatın, 30 dakika bekletin, jöle gibi olur. Çekirdeklerini süzün. Sıvısına bir yaprak aloe vera jeli katın. Yumurta akını karıştırarak ilave edin. Tuzlu suyu da ekleyin. Ginsengi yavaş yavaş karıştırarak katın. Önce herhangi bir yağla göğsünüze masaj yapın. Daha sonra tülbendin içine elde ettiğiniz bu karışımı yerleştirin. Sutyeninizin içine koyun. En az altı saat kalması lazım. Bu karışım göğüslerinizi besler ve büyütür.

holybra dan kopya çekmişe benziyor ama malzemeler güzel ve akla yatkın denemekte fayda var teşekkürler canım bilgi için not edicem

Bende bu gece başladım çörek otuna . Hadi bakalım . hiç sızlama kaşıntı ne bilim ona benzer şeyler yok

aynen bnmde o şeklde olmştu ama 2. hafta masaj yapamadım acıdan zaten o hafta büyüdü şimdi ne acı var ne büyüme durdu yani :hulya:

hmm , hadi bakalım inşallah banada faydası olur :eek: teşekkürler tecrübeni paylaştığın için şeker opuyorumnanaktan

göğüs ucu ölçüm 83 cm di şimdi 85.5 86 gbi tam net ölçemyrum ama adet olduğum zaöan tam istedğim gbi oluyolr keşke hep o şeklde kalsalar boshayallersmile
ya arkadaşım bu ggus ucunu gogsun olcusunu falan nasıl olcuyosunuz ben anlamadım hıc tarıf edermisn:1no2:

kızlar fiyatı nedir bu yagın?bir de sadece bu çörek otu yagını gece yatmadan her gun surcez bu kadar mı?yardımcı olursanız çok seviinirm:=)

çörekotu yağını ben 20 ml aldım, 50 ml bulamadım, 20 ml olanı 3 tl idi (hekimzade nin), bu sitedeki arkadaşlar karmen in 50 ml olanını 5-6 tl ye almışlardı..

ben 5 dk masaj yaparak sürüyorum, 1-2 saat sonra da cildim nefes alabilsin diye temizliyorum, önceden temizlemiyordum, masajdan sonra yatıyordum, küçük küçük sivilceler oldu, şimdi olmuyor..

bazı arkadaşlar sabah akşam yapıyorlardı bu arada.. ben biraz tembelim :)

Son düzenleme:
ben 50 ml aldım 7.5 liraya mecitefendi bnmkinin markasıbak tatlım mezurayı sırtından göğüselrne dolşattrysun göğüs ucuna bstrmadan ölçüysun bu kdr olumunekankayizsmile

X