Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

ewt masajda yaptım haşat olcak göğüsler mıncıklamaktan artı tüylenmede yaptı büyüme yok hayıtta bi işe yaramıcak gibi görünüo acaba şu hekimzadenn oryantelist kağsülünden alsammı? kullnn arkdşlr yorumlarınızı bekliorum

hadi ya hiç gelişme olmadı mı kızlar, kaç gün kullandınız?, ben de şimdiden bi hayal kırıklığı oluştu. mafoldumben

ewt masajda yaptım haşat olcak göğüsler mıncıklamaktan artı tüylenmede yaptı büyüme yok hayıtta bi işe yaramıcak gibi görünüo acaba şu hekimzadenn oryantelist kağsülünden alsammı? kullnn arkdşlr yorumlarınızı bekliorum

Ben de yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum eylül ama adetime çok az kaldı göğsüm o yüzden mi dolgun anlayamadm. ben de senin gibi ramazandan sonra hekimzadenin kapsülünü almayı düşünüyorum masaja da devam ederim belki bilmiyorum :1no2:

ben 3 haftayı aşkın kullandım geceleri 5 dk mesaj yaparak uyguladım hiç bi işe yaramadı birde sanki tüylenme yaptı gibi

ben de kullanıyorum bu çörekotu yağını ama göğsümün ucu çok sızlıyo sürdükten sonra sanki açık yara varmış gibi ya

ben de kullanıyorum çöret otu yağını, baştan göğüslerime sürüp masajla yediriyordum ama içmenin daha faydalı olduğunu söylediler 1 hafdadır içiyorum sabahları aç karına hemde zayıflatıyomuş sanırım kaydirigubbakcemile3 şimdi tereddütte kaldım acaba içsemmi sürsemmi sizce hangisi daha etkilidir kızlar?

ben de kullanıyorum çöret otu yağını, baştan göğüslerime sürüp masajla yediriyordum ama içmenin daha faydalı olduğunu söylediler 1 hafdadır içiyorum sabahları aç karına hemde zayıflatıyomuş sanırım kaydirigubbakcemile3 şimdi tereddütte kaldım acaba içsemmi sürsemmi sizce hangisi daha etkilidir kızlar?

ikisinde yap bnce nasıl olsa bi zararı yok hem belkide 2 kat etkili olr :roflol:

masajla yapmak yerine, sabahları1 çay kaşığını aç karına bol suyla içiyorum bende acaba hangisi daha etkili olur çünkü önceden sürüyodum bende ama hafif bi kıllanma yaptı sanki senağlama bide artık poğaça gibi kokmak istemedim sırnaşık şey sizce hangisi daha etkilii??

1 şişe kullandım cnm 10 dk masaj yaptım gözle görülür şekilde dolgunlaştı ölçtüğümde de 2 cm büyüme olduğunu gördüm. aynı zamanda kilo da aldım onun da etkisi olmuş olabilir ama tatlım dolgunluk yapması bile güzel bence ben 1 hafta oldu kullanmıyorm eski haline dönmedi yani. bakalım şimdi de mersn yağını denemeyi düşünüyorm bırakmıycam bu işin peşinikaydirigubbakcemile3 sırayla deniyoruz bakalımm =))

cnm bu mersin yağını da mı çörek otu yağı gibi masajla uyguluyacağız.. günde kaç dk fln.. bilgi veririmisin?

tüm bluzlerimin göğüs kısmı çörek otu kokmasa hiç düşünmeden 2sinide yapcamda :teytey:

ben gece yatmadan önce sürdüğm için sadce pijamam kokuyo diğr gysilermde öyle bi sprun yok yani.istersen kendine eski bi tişört seç ve sürekli onu giy sengözlerimebaksanab

X