Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

peki kesin sonuç ne kadar zamanda alınıyor ve günde bi defa mı yapılıyo bu masaj?

Burda çoğu arkadaşımız ilk haftada sonuç almaya başlıyor, kimi günde bir kez kimi iki kez yapıyor, direk büyüme olarak değil de bi dolgunluk ve sertlik olarak başlıyor, sabırla devam edenlerin güzel haberlerini alıyoruz genellikle, 25 günde 2 cm büyüttüm gibi şeyler duyabiliyoruz, ben 9-10 gündür kullanıyorum yatmadan önce, sertlik ve dolgunluk var, devam edicem, en azından şişeyi bitiririm, bu akşam da hayıt çayına başlamayı düşünüyorum.. yerimseniben

Genel olarak forumda bahsedilen yan etkiler de var, çörekotu için kıllanma yaptı bende diyen 1-2 kişi gördüm, herkeste farklı etki yapabiliyor, bende yapmadı, çoğunluğunda yapmıyor, bir de küçük küçük isilik gibi sivilcelere neden olduğunu söyleyenler vardı, bu bende de oldu, ama bariz ki yağ gözenekleri kapattığı için oldu yani, artık 1-2 saat sonra temizliyorum, önceden yapar yatardım, sabaha kadar deri nefes alamazdı tabi bu halde.. :umursamaz:

Hayıt çayı için de 2 aydır falan kullanan ve memnun olan birkaç arkadaş saç dökülmesi yaptığını yazmış, çok üzgündüler, ama onlar 2-3 bardak içiyormuş günde, ben o kadar abartmayıp günde 1 bardak içmeyi düşünüyorum.. Herşeyin fazlası zarar sonuçta, hem baş ağrısı da yapıyormuş çok içince.. :bbo:

Baya yazdım, inşallah işine yarar, hadi kolay gelsin :lepi:

benm büyüdü ve durdu yani artık büyüme yk şişeyi btrmeye çalşıyrum btince bşka bi yağa geçicem bu gün 46. gnüm ve hç brakmadan hergün masaj yaptım bnde de çok ufak kızarklıklr oldu ama ben sbha kadr bekltyrum temzlemyrum snra geçiyo kalcı bişeyliği yok yani ama büyüme durdu bunu belrtyim mafoldumben

arkadaşlar bu çörekotu yağını emziren anneler sürebiliyomu? içmesinde sakınca yokmuşta sürünce bi sorun olurmu?

ben de bir haftadır çörekotu yağını ve hayıt tohumunu kullanıyorum.dolgunlaşma oldu ama beden ölçümde cm olarak bi fark yok şimdilik.inş. büyürler ya

tşk ederim verdiğiniz bilgiler içina.s.

merhaba arkadaşlar, bu corekotıu yagı tuylenme yapıyormu acaba ? bırde bu goguslerını dolgunlastırdıgına gore dudaklardada ıse yararmı acaba???

merhaba arkadaşlar, bu corekotıu yagı tuylenme yapıyormu acaba ? bırde bu goguslerını dolgunlastırdıgına gore dudaklardada ıse yararmı acaba???

her diş fırçaladıktan sonra 2 dk da dudaklarımı fırçalıyorum ve bunu uzun zamandır yapıyorum gerçekten işe yarıyor dudakları dolgunlaştırıyor düzenli yapmanı tavsiye ederimyerimseniben

merhaba arkadaşlar, bu corekotıu yagı tuylenme yapıyormu acaba ?

Tüylenme yaptığını söyleyen bir kaç arkadaşımız olmuştu ama çok duymadım, ben de 2 haftadır kullanıyorum, henüz öyle bi yan etki oluşmadı çok şükür.. Ama küçük küçük isilik gibi sivilcelerim oldu ilk başlarda, yağ olduğu için cilt nefes alamıyor, ben de masajdan 2 saat sonra temizliyorum, artık isilik olmuyor..a.s

Gerard kaçtı kaç oldu göğüslerin ?

yorumlara bakıp bende aldım bugün... inş işe yarar ve yan etki yapmaz kokusu dehşet sürdüktn sonra eski bi sütyenim var onu giymeyi düşünüorm kokusu diğerlerine sinmesin diye

ah şu çörek otu yağından başıma gelenler.birhevesle aldığım çörk otu çantamın içine dökülmüş ben buna yanarken akşam kuzenimin oğlunun doğum gününe gittik oğlumu fotoğraf çekeyim dedim birde ne göreyim yağ makinanın içine girmiş ekran karanlık ve alaca bulacaaaa ah çörek otu yağı
neler açtı başıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…