ÇORBA İÇEREK ZAYIFLAYALIM MI:((((((

ayperipekce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
103
41
37
ARKADASLAR son 10 ayda 13 kilo aldım ve 66 kılo oldum.corba dıyetıne basladım uygulayan veya uygulamak ısteyen varmı????

Kızlar sadece çorba içmenize gerek Yok
Ben 75le Doğuma girdim şimdi 47 yim 6 ayda 28 kilo verdim diyeti bıraktım şimdi bu kilomu koruyorum :) normal yedimde emzirdiğim için

oncelıkle soyle soylıyım benım bunyem dıyetısyenlerın dedıgı gıbı sık ye herseyden az ye bu sekılde kılo vermeye uygun degıl.bu sekılde ancak kılo verdıkten sonra kılomu koruyabılıyorum.daha onceden gecırdıgım bır rahatsızlıkta corba tuketımıyle hızlıca kılo verdıgımı farketmıstım.mıde farkında olmadan kuculuyor.SOn donemde kılo aldıktan sonra corba ıcerek zayıflamayı arastırdım ve ıse yaradıgını gordum.
Hatta Kısa sürede en çok satanlar listesine giren “Soup Can Make You Thin” (Çorba Zayıflatır) kitabında beslenme uzmanı Fiona Kirk, 10 gün corba ıcerek zayıflanabılecegını anlatmıs..

Sadece çorba içerek diyet olmaz kas kaybedersiniz. Protein katmalısınız. Özellikle spor yapacaksanız spordan sonra. Bunun dışında kuruyemiş olmalı. Özellikle yüzün daha az etkilenmesi ve sağlıklı görünüşünü kaybetmemesi için.

oncelıkle soyle soylıyım benım bunyem dıyetısyenlerın dedıgı gıbı sık ye herseyden az ye bu sekılde kılo vermeye uygun degıl.bu sekılde ancak kılo verdıkten sonra kılomu koruyabılıyorum.daha onceden gecırdıgım bır rahatsızlıkta corba tuketımıyle hızlıca kılo verdıgımı farketmıstım.mıde farkında olmadan kuculuyor.SOn donemde kılo aldıktan sonra corba ıcerek zayıflamayı arastırdım ve ıse yaradıgını gordum.
Hatta Kısa sürede en çok satanlar listesine giren “Soup Can Make You Thin” (Çorba Zayıflatır) kitabında beslenme uzmanı Fiona Kirk, 10 gün corba ıcerek zayıflanabılecegını anlatmıs..
Sadece çorba mı? Bütün gün?
İnsan dayanamaz ya :) birde çorbayla kilo verdikten sonra normal yemeye dönünce tekrar kilo alınır diye düşünüyorum

gun ıcınde ıstedıgın corbayı tuketebılıyorsun porsıyonun buyuk olması sınır olmaması hem doymanı saglıyor hemde vıtamınlerı sıvı olarak vucuduna alıyorsun.bugun basladım

• Beğen
Reactions: s u
zaten bu bır beslenme duzenı olusturmadan kılo vermek ıcın ıdeal dısunuyorum.bıraz kılo verıp GI DUSUK sekılde beslenmeyı planlıyorum

Kızlar sadece çorba içmenize gerek Yok
Ben 75le Doğuma girdim şimdi 47 yim 6 ayda 28 kilo verdim diyeti bıraktım şimdi bu kilomu koruyorum :) normal yedimde emzirdiğim için
sen dogumdan dolayı kılo aldıgın ıcın nrmal surece gecınce bellıkı vermıssın tabıkı dıkkat edıp saglıklı beslenmıssın bellı kı..tebrık edıyorum cok guzel bır kıloya ulasmıssın:)))

sen dogumdan dolayı kılo aldıgın ıcın nrmal surece gecınce bellıkı vermıssın tabıkı dıkkat edıp saglıklı beslenmıssın bellı kı..tebrık edıyorum cok guzel bır kıloya ulasmıssın:)))
Sağol canım ben 60 kiloyla hamile kalmıştım balık etlydim :) 15 kilo aldım tabi 2 ayda hamile kaldığım kiloya indim 60 kiloydum:) sonra diyete başladım 13 kiloyuda 4 ayda verdim:)
Akşam 6dan sonra birşey yemedim sadece meyve Yedim birde 3 litre su içtim dediğin gibi sağlıklı beslendimm
Bol su için ve akşam yemek yemeyin kızlar :)

Benımde vermem gereken epey kılo var.. Corba dıyetını kac gun yapacaksınız_? Bende yapmaya talibim :)

Sağol canım ben 60 kiloyla hamile kalmıştım balık etlydim :) 15 kilo aldım tabi 2 ayda hamile kaldığım kiloya indim 60 kiloydum:) sonra diyete başladım 13 kiloyuda 4 ayda verdim:)
Akşam 6dan sonra birşey yemedim sadece meyve Yedim birde 3 litre su içtim dediğin gibi sağlıklı beslendimm
Bol su için ve akşam yemek yemeyin kızlar :)

cok guzel yaa anne olduktan sonra daha fit olmussun:))) masallah cocugunda saglıklı sıhatlı olsun ınsaallah

cok guzel yaa anne olduktan sonra daha fit olmussun:))) masallah cocugunda saglıklı sıhatlı olsun ınsaallah
İnşallah cAnım darısı senin başına
Millet 30-40 kilo veriyor 13 kilo birşey değil azimli ol hırslı ol verirsin :)
Kilo vermede en önemlisi disiplinn çok zor ama insan kilo verdikçe hırslanıyor :)

X