çöp kovasindaki kötü kokuyu engellemek

E

EU1

Ziyaretçi
Çöp kovasındaki kötü kokuyu engellemek için, çöp kovasına poşet yerleştirmeden önce, çöp kutusunun dibine 1 paket eşit şekilde karbonat dökmektir.göreceksin koku büyük ölçüde azalacak.

çok güzel daha az önce çöp kutusu kokuyor diye tekme attım geçtim yanından

çok güzel daha az önce çöp kutusu kokuyor diye tekme attım geçtim yanından

:roflol::roflol:
Kokusu geçtimi kız, bende deneyeyim bari...

--Karbonat güzel fikirmiş, bende her çöp döktüğümde içine sulandırılmış çamaşır suyu bekletirdim. Birde bunu deneyeyim. yerimseniben

posetin altinami dokecez karbonati.ben de camasir suyu dokerdim.deli oluyorum o kokuya yaa

Yazın en sevmediğimiz şeydir çöp kokusu,tiksindiriyor insanı gerçekten..
Bende günlük çöpüm alındığı için akşamdan bütün çöplerimi çıkarıp,kovayıda bir güzel yıkıyorum,yazın çöp bekletmeye gelmiyor çünkü,karbonat olayınıda deneyceğim..yerimseniben

ben çöp kovasının içine iki poşet birden yerleştiriyorum. biri delik olursa diğeri su sınıntısını önesin diye. karbonatı da deneyeceğim tşk arkadaşım.

mutfakta benim en büyük derdim çöp kutusu
etrafa saçılmasın diye battal boy alan çöp poşeti doldurduğum zaman da alttan su basan bi çöp
anlamadım bu nasıl çöp poşetleri ya delikli mi veriyolar ne :kızgın:
her gun çop kutumu yıkamaktan gına geldi
bi keresinde cok sınırlenmiştin bi tekme attım yamuldu :1closedeyes:
sinirim geçmişti arada bi yapmam lazım

karbonat umarım işe yarar

yazda olsa kışta olsa herzaman kötü koku denemekte fayda var

Arkadaşlar hangi marka hatırlamıyorum ama parfümlü çöp torbaları var.Benim henüz bakmaya fırsatım olmadı.Arkadaşımda görmüştüm çöpü açınca mis gibi kokuyordu.Sanki parfüm sıkılmış gibi.Alışverişe çıktığınızda bi bakın isterseniz.Hazır çöp poşetimde bitmişken bende ona bakıyım bari :)

Arkadaşlar hangi marka hatırlamıyorum ama parfümlü çöp torbaları var.Benim henüz bakmaya fırsatım olmadı.Arkadaşımda görmüştüm çöpü açınca mis gibi kokuyordu.Sanki parfüm sıkılmış gibi.Alışverişe çıktığınızda bi bakın isterseniz.Hazır çöp poşetimde bitmişken bende ona bakıyım bari :)

koroplastın limon kokulusu var doğrudur limon gibi kokuyor birde portakallısı var galiba

ben de poşetin altına naftalin dökerdim. ama bu sefer de ağır naftalin kokuyordu :eek:

:roflol::roflol:
Kokusu geçtimi kız, bende deneyeyim bari...

--Karbonat güzel fikirmiş, bende her çöp döktüğümde içine sulandırılmış çamaşır suyu bekletirdim. Birde bunu deneyeyim. yerimseniben

çöpü alırken falan çamaşır suyu oraya buraya damlayıp leke yapmazmı çok riskli ben büyük çöp kovası aldım içine büyük bir poşet koyuyorum üstüne eski gazete yerleştiriyorum çıkan çöplerimi küçük poşetlere koyup ağzını bağlayıp büyük çöp kutusuna atıyorum hem koku olmuyor hemde sızıntı

gazeteler ped gibi oluyor akan su olursa çekiyor.:eek:

çok gıcık oluyorsanız hi hi hi şimdi aklıma geldi çocuk bezi alın çöp kovasının dibine yerleştirin kaydirigubbakcemile3

çöpü alırken falan çamaşır suyu oraya buraya damlayıp leke yapmazmı çok riskli ben büyük çöp kovası aldım içine büyük bir poşet koyuyorum üstüne eski gazete yerleştiriyorum çıkan çöplerimi küçük poşetlere koyup ağzını bağlayıp büyük çöp kutusuna atıyorum hem koku olmuyor hemde sızıntı

gazeteler ped gibi oluyor akan su olursa çekiyor.:eek:

çok gıcık oluyorsanız hi hi hi şimdi aklıma geldi çocuk bezi alın çöp kovasının dibine yerleştirin kaydirigubbakcemile3

ped demişsiniz çok kovasının dibine pedde yapıştırlabilir:KK70::teytey:

ped demişsiniz çok kovasının dibine pedde yapıştırlabilir:KK70::teytey:

hah hah ha pratiklik konusunda çoştuk mu ne :dance:KK43:bunu çok seviyorum)

işinin bileceksin bu devirde, mob. tozlarını bile bazen kremli ıslak mendille alıyorumyerimseniben

allah aşkına yapmayın şunu yaa hani maksadımız hayatı kolaylaştırmaktı bizim siz dahada zorlaştırıyosunuz
ÇÖP KOKUSUNA KARŞI:
1) çöp poşeti kullanın bunun küçük boylarıda war
2)elbet hepinizin çocuğu wardır her aşağı indiklerinde eline çöpleri tutuşturmak ve atmasını sağlamak
Walla ben hep ööle yaparım sabah okula giderken eve gelip aşağı inerken ekmek alırken markete yollarken en kolay yol
DENEYİN FARKI FARKEDECEKSİNİZ

allah aşkına yapmayın şunu yaa hani maksadımız hayatı kolaylaştırmaktı bizim siz dahada zorlaştırıyosunuz
ÇÖP KOKUSUNA KARŞI:
1) çöp poşeti kullanın bunun küçük boylarıda war
2)elbet hepinizin çocuğu wardır her aşağı indiklerinde eline çöpleri tutuşturmak ve atmasını sağlamak
Walla ben hep ööle yaparım sabah okula giderken eve gelip aşağı inerken ekmek alırken markete yollarken en kolay yol
DENEYİN FARKI FARKEDECEKSİNİZ

bizim kapımızın önüne çöp konteynırları konulmuyor güvenlik açısından akşam belli saatten öncede çöp koymak da yasak apt. önce uyarı sonra ceza geliyor o yüzden akşam saat 9,00 dan sonra çöplerimiz toplanıyor. fisfisfis

X