Çooook mutlu oldum kalp atışının sesini duyunca

Brokoli

MUSTAFA❤️YİĞİT
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
3.424
0
37
29 aralık 2008 pazartesi ilk bebeğim ve ilk defa o küçüçük kalp atışını dinledim ozaman kadar hiç bir şey hissetmiyordum meraktan başka içimde hiç bişi yoktu o sesi duyduğumda merak heycan sevinç bütün duyguları bi arada yaşadım ve o an dedim ki evet benim bebeğim bana ait bi bebek hızlı hızlı atıyordu kalbi dünya ya gelmeyede hızlı hızlı hazırlanıyor şimdi onu kucağıma almayı merak içinde bekliyorum.Ağzını burnunu herşeyini merak ediyorum.Hayatıma anlam veren meleğim SAĞLIKLA GEL.... ALLAH isteyen herkese versin ve bu özel güzel duyguları herkese yaşatmayı nasip etsin...Peki sen senin duyguların neydi ilk kalp atışının sesini duyunca annesi.....allahım nazarlardan saklasın bütün BEBEKLERİ....a.s.:CüvCüv:

Allah bütün bebişleri korusun amin canım senin adına çok sevindim
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah :1hug:

Allah bütün bebişleri korusun amin canım senin adına çok sevindim
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin işallah :1hug:
cnm tşk ederim duan içinde allah razı olsun allah isteyen herkese nasip etsin senin varmı cnm bebeğin:1hug:a.s.

allahım ısallah saglıkla kucagına almayıda nasıp etsın ve bebk bekleyenlere ve ısteyenlere versın saglıklı bebişler...
allah herkese saglıklı hayırlı uzun omurlu bebekler versın...

ben 7 haftalıkken duydum canım allah sanada nasip eder inşlh duymayı sağlıkla kucağına al inşa.s.

Canimmmm saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip eder insallah Rabbimiz
Cok sevindim senin adina çok
Allah anali babali buyutsun insallah

ayyyy ne güzel bir duygu yarabbim....
sağlıkla kucağına alırsın inş. canımmm...
rabbim isteyen herkese versin inş...

ne güzel yaa
5 hamilelikk geçirdimm hiçbirininnn kalp atışını duymadımsenağlama
sağlıklaa kucağınaa alırsın inşallah:Saruboceq:
bizedee duanızı esirgemeyinnkaydirigubbakcemile5

eminim çok heycanlı bi durumdur yaşadığınız.
dilerim sağlıkla kucağınıza alırsınız

eminim çok heycanlı bi durumdur yaşadığınız.
dilerim sağlıkla kucağınıza alırsınız
inanamazsın allah herkese yaşatsın ben kalp atışını duyana kadar sadece merak vardı kalp atışını duyduktan sonra duygularım çok değişti görmeden çok seviyorum onu minicik kalbi bana hayatımda ışık oldu telfnumda kayıtlı şimdi kalp atışı arada açıp dinliyorum :1hug:

hemşom allah saglıkla kucagına almayıda nasip etsin çok sevindiimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…