Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Ben de öyleyim:KK14:Canım değerlerim çok kötü çıktı hastalıktan değil güçsüz kaldım hemen yoruluyorum.İlaç kullanıyorum birde tekrar genel kontrol yaptırmam gerekiyor..Mecbur olmasam yapmıyacağım:KK19:Çok şükür bitirdim bir mutfak perde cam,duvar kaldı..Birde yüzeysel düzenleme toplama:KK31:

Canım benim dikkat et :KK19:az kalmış ama yinede kendini yorma :KK20:

Sen neler yaptın:KK56::KK34:

Etli Sarmamı sardım kavurmamı bu günyaptım .Kavurmalı köfte,fırında sepzeli tavuk,pilav birde buzlukta kendi yaptığım mantım çorba salata yarın yapacağım,tatlıda güllaç düşünüyorum :KK56:20 25 kişi oluruz herhalde :KK52:

Son düzenleme:
Etli Sarmamı sardım kavurmamı bu günyaptım .Kavurmalı köfte,fırında sepzeli tavuk,pilav birde buzlukta kendi yaptığım mantım çorba salata yarın yapacağım,tatlıda güllaç düşünüyorum :KK56:20 25 kişi oluruz herhalde :KK52:

:KK52:Ellerine sağlık canım menü süper:KK56:Bayağı kalabalık olacakmışsınız:KK19::KK34:

Eşimin ailesi toplanınca :nazar:bu kadar oluyoruz :nazar:
Menü ayarlamak yemek yapmaktan zor geliyor bana :KK9::KK53:

:nazar::nazar::nazar:
Orası doğru iyi bulmuşsun:KK56:
Ben de sarma ve kuru patlıcan biber dolması,buzlukta içli köftem var (kızartma ),Fırında tavuk,pilav,tarhana çorbası,baklava yapacağım.:KK9:.Yetiştirebilirsem mantıda yapabilirim..:KK56:

:nazar::nazar::nazar:
Orası doğru iyi bulmuşsun:KK56:
Ben de sarma ve kuru patlıcan biber dolması,buzlukta içli köftem var (kızartma ),Fırında tavuk,pilav,tarhana çorbası,baklava yapacağım.:KK9:.Yetiştirebilirsem mantıda yapabilirim..:KK56:

Kaç kere değişip bu hale geldi sonunda :KK9:
Off Nevevoş'um senin menüde güzelmiş :KK56:benim annem içili köfteyi önce haşlar soğuduktan sonra tereyağında kızartır Nevoş,herhalde sen direk kızardıyorsun :26:

Son düzenleme:
Kaç kere değişip bu hale geldi sonunda :KK9:
Off Nevevoş'um senin menüde güzelmiş :KK56:benim annem içili köfteyi önce haşlar soğuduktan sonra tereyağında kızartır Nevoş,herhalde sen direk kızardıyorsun :26:

Sağol canım:KK19:
Evet canım direk kızartıyorum bol yağ içinde çok yağ çekmiyor o zaman :KK31:Antep usulü:KK56::KK34:Çok güzel oluyor farklı:KK31:Onlar bizim yaptığımız gibi haşlamayı bilmiyorlar:KK9:Ben de onlara ayak uyduruyorum :KK9:

Sağol canım:KK19:
Evet canım direk kızartıyorum bol yağ içinde çok yağ çekmiyor o zaman :KK31:Antep usulü:KK56::KK34:Çok güzel oluyor farklı:KK31:Onlar bizim yaptığımız gibi haşlamayı bilmiyorlar:KK9:Ben de onlara ayak uyduruyorum :KK9:

Tahmin edebiliyorum lezzeti canım :KK56:aslında haşlama daha pratik :KK9:"her evin bir soğan doğraması var"derler sende ona ayak uyduruyorsun ne yapalım:KK9:ben kaçtım :KK55:kızımı uyutayım yoksa sabah edecek:KK53:görüşürüz :KK19:

Tahmin edebiliyorum lezzeti canım :KK56:aslında haşlama daha pratik :KK9:"her evin bir soğan doğraması var"derler sende ona ayak uyduruyorsun ne yapalım:KK9:ben kaçtım :KK55:kızımı uyutayım yoksa sabah edecek:KK53:görüşürüz :KK19:

Evet biz haşlamaya alışkınız bu farklı oluyor:KK56:Ama güzel:KK9:
Tamam canım görüşürüz:KK16:Minik cadıya iyi uykular:emir_bebek::nazar:

Günaydınlar iyi pazarlar:KK16::KK16:
Vuslat ellerine sağlık canım:KK54:9. Tarifimiz geliyor:KK9:tarsı 10. Başına:KK52:

Son düzenleme:
X