Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Bu hafta içinde iş çıkışı pilavımı yapacağım kısmetse:)
İlk defa yemek yarışmasına katılıyorum, çok heyecanlıyım:26:

Bu aralar hiç gözükmüyorsun,yada ben görmüyorum,bende iyiyim ne olsun yemek yarışmasına takılıyoruz işte
pek giremiyorum bu ara denk gelmiyo . evet sende katılmışsın. hayırlı olsun. inceleme fırsatı bulamdım daha ama eminim çok güzeldir. ne güzel bu kadar çok katılımın olması. nevoş çok mesuttur :KK9:

Izin verdi bileeee :KK60: :KK60:

kim verdi, neye verdi, neden verdi:KK52:

pek giremiyorum bu ara denk gelmiyo . evet sende katılmışsın. hayırlı olsun. inceleme fırsatı bulamdım daha ama eminim çok güzeldir. ne güzel bu kadar çok katılımın olması. nevoş çok mesuttur :KK9:

Annem :KK53: bi sonraki yarışma kekler olursa katilayim mi dedim tmm dedi :KK53: :KK23:

Bana da öyle geliyor:)
Mutfağı çok seviyorum ama çalıştığım için istediğim kadar mutfağımda olamıyorum.
Ev kadını olsam neler neler yapıcam ama işte:KK1:
Bende uniye hazirlaniyorum sürekli calisiyorum ama yarisma icin muhakkak zamn ayiriyorum :KK23: :KK53: :KK23: :KK53:

Izin verdi bileeee :KK60: :KK60:

Kim verdi ne verdi :KK52::KK52::KK52:

Bu hafta içinde iş çıkışı pilavımı yapacağım kısmetse:)
İlk defa yemek yarışmasına katılıyorum, çok heyecanlıyım:26:

Heyecanla bekliyoruz pilavı

Sorma sürekli gaz veiriyor kızlar,düşünecem dedim ama yemeğide hazırladım kimseyede demedim :KK53::KK53:yemeği hazırladım gece de resimleri attım ..Bişeyle yapmaya gayret ettim işte :KK1: nevoş çok mutlu o bile şaşırdı yani görünce :KK52:

X