Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Yönetim bana mavi kürk verecekse katılıcam yarışmaya:KK14:

Diger yarismalar bitti ama. Ara sicaklar soguklar, corbalar, etlerr... O gördügünüz bütün basliklar birer yarisma kategorisiydi ve sonuclandi. Bundan sonraki kategorilerde hep katilin o zaman. :KK16::KK16::KK16:
Pilavinizi bekliyoruz. :KK16:

Ben de alip baslayacaksin sanmistim direk. :KK1::KK1::KK1:
Tamam hadi bakalim bu aksami bekliyoruz. :KK16:

ben onların yarışma olduğunu düşünemedim, neyse ilk adımı atalımda öğrenicez işte.
teşekkür ederim.

merhabalarrr:KK16:

kizlar benim pilav isi suya düstü,suyuda inek icti,inekte daga kacti,dagda yandi bitti kül oldu:KK52:

kisacasi hamsili pilav yapmak isteyenler ben aradan cekiliyorum kizlar...bir an gaza geldim söyledim ama sanirim yanlis zaman secmisim...merakla birinin yapmasini bekliyorum..e yapan 1 porsiyon ayirir demi bana:KK52::KK52:

Neden pegasus yaa??? :26::26::26::26::26::26:
Ben yapip göndereyim sana derdim ama yurtdisinda hamsiyi bulamam. :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

bende yeni pilav eklendimi die bakınıyorum.

Yalniz degilim demek, ben de dün ekleyecek diye anlamistim cünkü. :KK9::KK9:

Yönetim bana mavi kürk verecekse katılıcam yarışmaya:KK14:

Elmycigim mavi kürkümüz yok ki.... :KK43::KK43:

Az öncede yazmıştım ama sildim yanlışlıkla sanırım, Kusura bakmayın " MERHABA" :KK17:

ikisinide yapmayı düşünen var, benimde aynısı yapmam doğru olurmu dersiniz?

Canım istediğin pilav ile katılabilirsin daha önce yapılmış olması hiç önemli değil:KK34:Aynı şeyi yapma konusundada şans canım aynı anda 2 tarif yarışabilir.Ama biri daha çok beğenilir ayrı:KK31:Mesela börekler kategorisinde 2 tane arnavut böreği,2 tane su böreği vardı:KK34:

merhabalarrr:KK16:

kizlar benim pilav isi suya düstü,suyuda inek icti,inekte daga kacti,dagda yandi bitti kül oldu:KK52:

kisacasi hamsili pilav yapmak isteyenler ben aradan cekiliyorum kizlar...bir an gaza geldim söyledim ama sanirim yanlis zaman secmisim...merakla birinin yapmasini bekliyorum..e yapan 1 porsiyon ayirir demi bana:KK52::KK52:

:KK19:Ama biz hamsili pilav bekliyoruz:KK43:Kimse yapmazsa ne olacak:84:

Bu hafta tek olduğum için evde pek bişey yok :) zaten çok az yapacağım için sorun yok

en geç 8 de pilavımı eklemiş olurum :)

:) teşekkür ederim yaparım seve seve :21:

diğer bölümleride kontrol ettim ara sıcaklat soğuklar çorbalar sık sık bişeyler eklicem inşallah

:KK1::KK1:canım babamın tarifleriyle geldim

Diğer bölümlerdeki yarışmalar sona erdi o bölümlere tarif ekleyemiyorsunuz:KK34:Tarifleri YEMEK TARİFLERİ :nazar:bölümüne ekleyebilirsiniz:KK34:

Neden pegasus yaa??? :26::26::26::26::26::26:
Ben yapip göndereyim sana derdim ama yurtdisinda hamsiyi bulamam. :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Yalniz degilim demek, ben de dün ekleyecek diye anlamistim cünkü. :KK9::KK9:

Elmycigim mavi kürkümüz yok ki.... :KK43::KK43:

aynen sanki malzemelrimi alacam yapacam die hatırlıyorum bende:KK1:

Belki sezon sonu icin kalmıştır ellerinde :KK43:

Senin icin dagları bile delerim :KK70:

Ne zaman bitiyo yarışma
:KK17::KK17:Canım:KK54::KK54:
Daha vakit var canım:KK34:
Katılım başlama tarihi : 13 Ocak 2014
En son başvuru tarihi : 26 Ocak 2014 / 23:00 Pazar
Oylama başlama tarihi : 27 Ocak 2014
Oylama bitiş tarihi : 02 Şubat 2014 / 23:00 Pazar :nazar:

:KK17::KK17:Canım:KK54::KK54:
Daha vakit var canım:KK34:
Katılım başlama tarihi : 13 Ocak 2014
En son başvuru tarihi : 26 Ocak 2014 / 23:00 Pazar
Oylama başlama tarihi : 27 Ocak 2014
Oylama bitiş tarihi : 02 Şubat 2014 / 23:00 Pazar :nazar:

Tmm haftasonu bişiler denicem :KK70: Bak söz vermiyorum ama güzel olursa eklerim senin hatırın icin tmm mı

X