Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Günaydın kızlar.

Bir tarif diskalifiye olmuş.Ben anladım niye edildiğini.:26:

Nevreste sonuçları almışsın.Dikkat et kendine canım.Hep evdekileri mi besledin nedir:)))

Bu akşam size bi pilav yapıyım istiyorum ama karar veremedim hangisini yapsam

Maklube yada perde pilavı bana fikir verin hangisini yapayım.

bu arada maklubeyi yaptım bi çok kez perde pilavı ilk denemem olacak ne dersiniz ne yapayım şimdi...

Günaydın kızlar.

Bir tarif diskalifiye olmuş.Ben anladım niye edildiğini.:26:

Nevreste sonuçları almışsın.Dikkat et kendine canım.Hep evdekileri mi besledin nedir:)))
Canım kurallara uygun değildi:KK34:
Çok sağol canım:KK16:Öyle galiba:KK9:
Günaydınlarrrr becerikli hatunlar :KK3::KK3:
Günaydın ablam:KK16:

bu arada maklubeyi yaptım bi çok kez perde pilavı ilk denemem olacak ne dersiniz ne yapayım şimdi...
Merhaba
Perde pilavını yapmak isteyen bir arkadaşımız daha var ama siz bilirsiniz:KK34:Pilavınızı bekliyorum:KK56::KK16:

Makbule daha önce yapilmis bir tarif, et yemekleri konusunda var. Elossa`nin tarifinden farkliysa, daha iyisini yaparim diyorsaniz, deneyebilirsiniz. :KK16:
Ben sahsen o tarifin üzerine denemeyi hic düsünmedim.
Perde pilavini da bir baska kisi yapmayi planliyordu. :26:
Ama secim sizin...:KK3:
Heyecanla yeni bir katilimi bekliyoruzzz. :KK76:

Canım kurallara uygun değildi:KK34:
Çok sağol canım:KK16:Öyle galiba:KK9:

Günaydın ablam:KK16:

Merhaba
Perde pilavını yapmak isteyen bir arkadaşımız daha var ama siz bilirsiniz:KK34:Pilavınızı bekliyorum:KK56::KK16:

Makbule daha önce yapilmis bir tarif, et yemekleri konusunda var. Elossa`nin tarifinden farkliysa, daha iyisini yaparim diyorsaniz, deneyebilirsiniz. :KK16:
Ben sahsen o tarifin üzerine denemeyi hic düsünmedim.
Perde pilavini da bir baska kisi yapmayi planliyordu. :26:
Ama secim sizin...:KK3:
Heyecanla yeni bir katilimi bekliyoruzzz. :KK76:

Az öncede yazmıştım ama sildim yanlışlıkla sanırım, Kusura bakmayın " MERHABA" :KK17:

ikisinide yapmayı düşünen var, benimde aynısı yapmam doğru olurmu dersiniz?

Az öncede yazmıştım ama sildim yanlışlıkla sanırım, Kusura bakmayın " MERHABA" :KK17:

ikisinide yapmayı düşünen var, benimde aynısı yapmam doğru olurmu dersiniz?

Sonucta risk her zaman herkes icin var. Bir tarif düsünürken herkes "ay acaba ya benden önce baskasi yaparsa?" endisesine kapiliyor, fakat nihayetinde eglenerek yarisiyoruz, önce davranirsaniz elbette sizin hakkiniz bence dilediginiz tarifle katilmak.

Sonucta risk her zaman herkes icin var. Bir tarif düsünürken herkes "ay acaba ya benden önce baskasi yaparsa?" endisesine kapiliyor, fakat nihayetinde eglenerek yarisiyoruz, önce davranirsaniz elbette sizin hakkiniz bence dilediginiz tarifle katilmak.

Hmm aynı tarifle iki kişi katılamıyor sanırım :)
zaten ben bu bölüm için çok geç kaldım.

Akşamki pilavı sadece sizin için yapıcam :KK1: evde kimse yok bakalım kim yiyecek

Egunal , dejavu ve lambrusco , mesajlarınızı alıntıladım sandım ama buraya ellerim boş gelmişim :KK1:

İkinizinde pilavı bitmiş demek , olsun bir daha ki sefere artık . Ben pilavı inanılmaz seviyorum ya :KK56::KK56:

Sedacım , ben kimsenin önüne geçmek istemem tatlım , öyle ağzımdan çıkıverdi .

Herkes dilediği pilavı yapsın lütfen , öyle ben bunu yapacağım diye söyleyip , sanki baştan sahiplenmiş gibi oldu çok utandım valla :26:

Akşamki pilavı sadece sizin için yapıcam :KK1: evde kimse yok bakalım kim yiyecek

Katılabiliyor arkadaşım , daha önce de aynı tarifi yapan kişiler de yarıştı .

Sen bugün hangisine karar verdiysen yap bence , evdeki malzemene bak , hangisi uyarsa , erken kalkan yol alır sonuçta :KK34:

Evet ayni tarifle katilim olmuyor ben de öyle biliyorum ama yanlisim olabilir.
Gec kalmis degilsiniz, önümüzdeki pazar gününe kadar vaktiniz var, ki yapmak istediginiz pilav tarifi de eklenmedi, isterseniz hala katilabilirsiniz. Kimsenin size küsecegini, taraf alacagini falan sakin düsünmeyin.
Ama yok madem arkadaslar karar vermisler, en iyisi ben sadece sizin icin yapayim derseniz yine olurrrr :KK16::KK16::KK16:
Biz yine yorumlarimizi yapariz, gözlerimiz bayram eder. :KK76::KK76::KK76:

Egunal , dejavu ve lambrusco , mesajlarınızı alıntıladım sandım ama buraya ellerim boş gelmişim :KK1:

İkinizinde pilavı bitmiş demek , olsun bir daha ki sefere artık . Ben pilavı inanılmaz seviyorum ya :KK56::KK56:

Sedacım , ben kimsenin önüne geçmek istemem tatlım , öyle ağzımdan çıkıverdi .

Herkes dilediği pilavı yapsın lütfen , öyle ben bunu yapacağım diye söyleyip , sanki baştan sahiplenmiş gibi oldu çok utandım valla :26:

Tamam bir daha pisirdigimde gönderecegim. :KK1::KK1::KK1::KK1:

Sen bugün hangisine karar verdiysen yap bence , evdeki malzemene bak , hangisi uyarsa , erken kalkan yol alır sonuçta :KK34:

Ben yanlis biliyormusum. :KK17::KK17::KK17:
Dogru aslinda bir ara iki tane icli köfte yarismisti. :KK76::KK76:

Bu hafta tek olduğum için evde pek bişey yok :) zaten çok az yapacağım için sorun yok

en geç 8 de pilavımı eklemiş olurum :)

Evet ayni tarifle katilim olmuyor ben de öyle biliyorum ama yanlisim olabilir.
Gec kalmis degilsiniz, önümüzdeki pazar gününe kadar vaktiniz var, ki yapmak istediginiz pilav tarifi de eklenmedi, isterseniz hala katilabilirsiniz. Kimsenin size küsecegini, taraf alacagini falan sakin düsünmeyin.
Ama yok madem arkadaslar karar vermisler, en iyisi ben sadece sizin icin yapayim derseniz yine olurrrr :KK16::KK16::KK16:
Biz yine yorumlarimizi yapariz, gözlerimiz bayram eder. :KK76::KK76::KK76:

:) teşekkür ederim yaparım seve seve :21:

diğer bölümleride kontrol ettim ara sıcaklat soğuklar çorbalar sık sık bişeyler eklicem inşallah

:KK1::KK1:canım babamın tarifleriyle geldim

Bu hafta tek olduğum için evde pek bişey yok :) zaten çok az yapacağım için sorun yok

en geç 8 de pilavımı eklemiş olurum :)

:) teşekkür ederim yaparım seve seve :21:

diğer bölümleride kontrol ettim ara sıcaklat soğuklar çorbalar sık sık bişeyler eklicem inşallah

:KK1::KK1:canım babamın tarifleriyle geldim

Diger yarismalar bitti ama. Ara sicaklar soguklar, corbalar, etlerr... O gördügünüz bütün basliklar birer yarisma kategorisiydi ve sonuclandi. Bundan sonraki kategorilerde hep katilin o zaman. :KK16::KK16::KK16:
Pilavinizi bekliyoruz. :KK16:

yok kız dün malzemelerı alıcam dedim ya :KK19::KK19: bu akşam yapıcammm :KK76::KK76::KK76::KK76::KK52:

Ben de alip baslayacaksin sanmistim direk. :KK1::KK1::KK1:
Tamam hadi bakalim bu aksami bekliyoruz. :KK16:

Son düzenleme:
merhabalarrr:KK16:

kizlar benim pilav isi suya düstü,suyuda inek icti,inekte daga kacti,dagda yandi bitti kül oldu:KK52:

kisacasi hamsili pilav yapmak isteyenler ben aradan cekiliyorum kizlar...bir an gaza geldim söyledim ama sanirim yanlis zaman secmisim...merakla birinin yapmasini bekliyorum..e yapan 1 porsiyon ayirir demi bana:KK52::KK52:

X