Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
uygun degil derken tarifmi eksik anlamadim merak ettim okuyamiyoruzda :KK1::KK1:

Yemegin yapilis asamalarini hic fotograflamadigi icin saniyorum. Sadece kullanilan malzemeler ve pismis halinin görüntüsü vardi. Geriye kalan hicbir asama yoktu. Aslinda ben yazacaktim yarisma kurallari disinda degil mi diye ama sonra eklendiyse demek ki diye düsünerek yazmamistim.

3 tarif oldu bile süpperrrrr:KK76::KK76::KK76::KK76:
bende katılmayacam dedim burdan paylaşacam işte yaptıklarımı nefsim körelsin:KK1::KK1::KK1:
pilavlar kategorisini belirlediğimizde yaptığım etli nohutlu bulgur pilavıEki Görüntüle 933791
bu da bugün Lambrusco nun tarifi ile yaptığım pilavEki Görüntüle 933792
pilavlarımın devamı gelecektir arz ederim:KK1::KK1::KK1:

Oh nohutlu pilav da gelmis Egunal`dan!!! :)
Hem de bulgur gelmisssss :)
Benim aslinda en sevdigim pilav bulgur pilavidir.
Niye pirinc yaptin diye sormayin, öyle esti. :KK52::KK52::KK52:

Egunal ellerine sağlık , her ikisi de çok harika .

Etli nohutlu bulgurdan kargolasana :KK52:

Diğerini lamb dan isteyeceğim :KK1:

Aus bitti ki pilavim gec kaldin. :KK52: Saka saka bir daha yaparim ne olacak. :KK16:

Hani sen jübileni yapmıştın yahu :KK52:

Ohhh nefis çok severim bende bu arada , bak yine karnım guruldamaya başladı :KK56:

Ah sedacım ya , bir tembelleştim ki bu aralar , ama bu sefer katılayım dedim çok ara verdim , bir girsem mutfağa yapacağım da :KK1:

Farketmez , ben dedim diye kimse yapmaktan vazgeçmesin , başka bir şey yaparım ben . Aman ha perde pilavı yapacak olan varsa önünüzü kapamış olmayayım , atırıveririm ortaya bir maklube bende o zaman :KK34:

yok canım daha konusu geçmesi hem önce yapan yapar yani neden önünü kapayacaksın diye vazgeçeceksin iki aynı tarifte olabilir hangisi beğenilirse ona oy gelir ben yapacaktım diyene rastlamadım topikte ben düşünmüştüm daha kategori bile yokken ama katılmıcam ben zaten balımm :KK34:

İyiyim canım sağol okula gidip geldim bir bakayım dedim:KK19:Öğleden sonra giderim:KK34:
Sen nasılsın:KK19:

Evim çok fena:KK31:temizlik lazım :KK6:
Bu gün yiğenimin doğum günü ona hediye almam lazım :KK16:
Bu gün koşturmalı anlıyacğın canım :KK9:
Sağlıklı haberlerini bekliyoruz:KK19:

Son düzenleme:
Evim çok fena:KK31:temizlik lazım :KK6:
Bu gün yiğenimin doğum günü ona hediye almam lazım :KK16:
Bu gün koşturmalı anlıyacğın canım :KK9:
Sağlıklı haberlerini bekliyoruz:KK19:

Benimde haftaya annemler geliyor ciddi bir işe başlamam gerekiyor ama eşim izin vermiyor bugün başlayacağım inşaallah:KK31:
Doğum günü kutlu olsun:KK16:Kolay gelsin canım:KK19: çok sağol:KK16:

X