Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175

evet o özellik bizde yok sanırım

tamam teşekkür ederim bir dahakine ölçüyle yapacağım

acaba pilav yarışmasına katılsam mı nasılsa tadı önemli değil burda görüntü önemli

Hahaha buna cok güldüm.
Dogru aslinda bir nevi, kimse tadina bakamadigi icin görüntüden yola cikiyor.
Katil tabi, kalabalik olunca cok daha güzel ve zevkli oluyor yarisma.

anlamsız olacak ama ben birşey paylaşacagım,
pilavım olmazsa katılmam zaten neden kasıyorum bilmiyorum ama ben yarışmaya çekiniyorum... :26:

bir de mutfaga ne zaman girsem bir seremoni moduna girdigimden mi bilmiyorum,
o aksam tumuyle boş olmalıymıs gibi hissediyorum. normal mi?

Son düzenleme:

Canım merhaba
Bu yarışma olduğu için heyecan yapmış olabilirsin genelde hepimiz öyle oluyoruz..Rahat ol eminim güzel bir pilav yapacaksınDaha vaktimiz çok rahat rahat yap pilavını

Kizlarrr yarişmaya katilmaya karar verdimm
O hediye çekini almaliyim
Bir sey sorucam bu sponsorlugunda ne demek
proluk benimmmmmmm
canım istediğin gibi misal tuzluk sponsorlugunda kazenin sponsorlugunda kknın sponsorlugunda vsvs uzatabilirsin ama muhakkak bişiyin sponsorlugunu koyman gerekiyor

Kizlarrr yarişmaya katilmaya karar verdimm
O hediye çekini almaliyim
Bir sey sorucam bu sponsorlugunda ne demek

Buna çok sevindim
Mesela konuyu açarken kendinize bir sponsor belirleyip başlığa ekliyorsunuz..Bu bir ürün olabilir(tariş zeytinyağ vs..)yada bir kişi olabilir(xxxxx sponsorluğunda gibi)

proluk benimmmmmmm
canım istediğin gibi misal tuzluk sponsorlugunda kazenin sponsorlugunda kknın sponsorlugunda vsvs uzatabilirsin ama muhakkak bişiyin sponsorlugunu koyman gerekiyor
Pro ben olcam bi de hediye cekini alcam

Eyloli mutfakta sponsorlugunda yapcam olur mu :26:
Buna çok sevindim
Mesela konuyu açarken kendinize bir sponsor belirleyip başlığa ekliyorsunuz..Bu bir ürün olabilir(tariş zeytinyağ vs..)yada bir kişi olabilir(xxxxx sponsorluğunda gibi)

Tesekkur ederim himm anladim

İkinci , ucuncu falam yok mu peki

Canım merhaba
Bu yarışma olduğu için heyecan yapmış olabilirsin genelde hepimiz öyle oluyoruz..Rahat ol eminim güzel bir pilav yapacaksınDaha vaktimiz çok rahat rahat yap pilavını

ayh şu elimdeki işi 1-2gunde bitirip yine normal yemek düzenine dondugumde bir deneyeyim bakalım.
haklısınız. daha vakit var ne de olsa...
bir de hediyeler vs. degil, roportajlarda onemli olan paylasmak diye bakıldıgı icin daha guzel! hevese geliyor insan :)

Pro ben olcam bi de hediye cekini alcam

Eyloli mutfakta sponsorlugunda yapcam olur mu :26:

Tesekkur ederim himm anladim

İkinci , ucuncu falam yok mu peki
Yok 2. veya 3.ye bir hediye yokAma süprizler her zaman vardır

O halde acele etmeyin işlerinizi halledin bekliyorumSahiden hediyeler güzel ama eğlenme ve heyecan kısmı ayrı bir güzel bu güzelliğin bir parçası olmanızı dilerim

nevoş abla asistanın oliyim mibak herşeye hakimim

evet yarısmayı izlemek bile keyifli! zaten boyle bir konu konmasının nedeni de bizim gibilere cesaret vermek sanırım
tamam o zaman takipteyim...
simdi izninizle ben kacayım. belki yemege evde olursam pilav yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…