Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Yine yetişemedim yarışmaya tüh
Ama katılım patlaması olmuş maşallah
Tek tek yazmaya çalıştım başlıklara ama buradan da yarışmaya katılan herkese topluca başarılar dilerim
Ushacım kendi adıma teşekkürler ediyorum
iyi pazarlar canım

Evet adracım taş çatlasın hatta patlasın en fazla 30 sun

Bende bugün 1 yaş daha büyüdüm

Yarışma ne alemde diye bakayım dedim ama alemler ötesine geçiş olmuş

Canım, nice yıllara... Sevdiklerinle birlikte, sağlıklı, huzurlu, çok çok mutlu uzun ömür diliyorum

Vuslat çocukları mı yıkadın naptın.Geç geldin bugün.Pazarları hep banyo günü olur ya:)

Vuslat çocukları mı yıkadın naptın.Geç geldin bugün.Pazarları hep banyo günü olur ya:)

Yok onları bu akşam bonyo yaptırıcam Evde yoklar, babaları köye götürdü
Sağolsun küçük cadı sabah 6 ya kadar uyutmadı, 3 saat uykudan sonra kalkıp çocukları gönderdim, sonra bir daha yattım...
Daha yeni yeni kendime geliyorum

Pazar keyfi yapmışsın boşver.Arada çocukların olmaması güzel olur.

Hoş buldum canım

Belli hiç bıraktığım sayfa da bulamıyorum

Pazar keyfi yapmışsın ne güzel

Ben geriden size yetişmeye çalışıyorum
Vuslatcım hoşgeldin

Kızlar bu digicook çok iyi geliyo bana bu aralar epey kullandım kesinlikle tavsiye ediyorum

Ben burda size yazarken mercimek çorbası pişirdi soğudu boşalttım balık koydum içine onuda buğulama kıvamında pişirdi
Sıcak tutma modunda yemek saatine kadar bekletirim içinde

Bi salata yapamıyor maalesef

Ellerine sağlık canım
Salatayı da sen yap

Hoş buldum canım
Bana da bir tane marifetli tencere falan lazım aslın da
Zamandan tasarruf için

Benim o ben gecen defada kendime oy vermiştim cunku en cok kendikimi begeniyorum ahahah

Usha sana tembel diyenler utansın.Hem mercimek,hem balık.Onları oraya dıgıcook koymadı değil mi:)Yıkadın,ayıkladın büyük başarı.Yağmur yok galiba bugün.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…