Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Rakip olacaksak neden olmasın :KK52::KK52:

Çok teşekkür ederim , Bugün dante gibi ortasında takılıyorum ömrümüm , yemek memek yapamam :KK1:

Ahh keşke , ne çok isterim koca bir sofra kuralım tanışalım kaynaşalım hepimiz :KK19:

Çok çok sağol canım :KK16:

Ben de çok isterdim:KK16:Sen de aynı sofrada olmak istediklerimdensin:KK54:

Ben de göstermiyorum yaşımı:KK60:

Resim alalım :KK53:

Rakip olacaksak neden olmasın :KK52::KK52:

Çok teşekkür ederim , Bugün dante gibi ortasında takılıyorum ömrümüm , yemek memek yapamam :KK1:

Ahh keşke , ne çok isterim koca bir sofra kuralım tanışalım kaynaşalım hepimiz :KK19:

Çok çok sağol canım :KK16:

Hımm olabilir :KK14:der sonra ortadan bir süreliğine kaybolabilirim baştan söyleyeyim :KK52:

E ben senide daha yaşlı sanıyorudum :44:

Niye böyle kafamı karıştırıyorsunuz benim anlamadım ki ben :KK31:

Şöyle yapalım ben Ajda Pekkan modelini uyguluyorum :KK14: 29 dan sonra her yıl için 0 ekliyorum :21:sizlerde deneyin inanılmaz kolaylık sağlıyor yaş hesabında :KK14:

Valla senin bir yerlerde olduğun gerçeğini değiştirmiyor bu durum.:KK53:Hülya Avşar gibi her yerden çıkıyorsun.:KK60:
:KK60:Çok ciddiyim burda Aus ve Usha hariç kimsenin peşine düşmem:KK60:

Hımm olabilir :KK14:der sonra ortadan bir süreliğine kaybolabilirim baştan söyleyeyim :KK52:

Şöyle yapalım ben Ajda Pekkan modelini uyguluyorum :KK14: 29 dan sonra her yıl için 0 ekliyorum :21:sizlerde deneyin inanılmaz kolaylık sağlıyor yaş hesabında :KK14:
Ben de eklemiyorum:KK19:

Benjamin Button modelini uyguluyorsun yani:)Aklımızda dursun lazım olur.:KK53:

Evet yiyorlar.:KK56:Bulaşıkları da yıkasalar çok iyi olacak ama.:KK1:
Tabi yarışmaya sen katıldığın için bulaşıklarda sana kalıyor:KK9:Yıkasalar iyi olur bayağı zor oluyor hazırlamak:KK19:
Yok kebaplar olursa eldeki fotoları ekler sonrada ah çok yoruldum aman diye demagoji yaparım diyorum :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK60:İyi olurdu:KK56:
Patates yemeklerini isteyenler var bana da sıcak geliyor:KK9:

X