Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Lambrusco benim pilavımı oy için düşünmen bile sevindirdi beni.Vermiş kadar oldun çok teşekkür ederim.:KK16:

Evet ben hoşafların meyvelerini hiç yemem.Suyu benim meyveleri senin olsun:)

Lambrusco benim pilavımı oy için düşünmen bile sevindirdi beni.Vermiş kadar oldun çok teşekkür ederim.:KK16:

Evet ben hoşafların meyvelerini hiç yemem.Suyu benim meyveleri senin olsun:)

Ne demek Adracigim, ben tesekkür ederim, yemek listeme yeni bir lezzet katildi sayende. :KK16::KK16:
:KK9: Canim hosaf cekti valla. :KK9:

İsmimim altındaki bu civciv de ne oluyor.:KK60:Şimdi farkettim hem de mavi.:KK53:Olmaz bu boyalı ben sarısından istiyorum.:KK60:

Adracım,

Açıkçası yarışma bahane senin yemekler şahane :KK34:
Senin genç yaşına rağmen inanılmaz bir yemek kabiliyetin var :nazar:
Bu kabiliyeti değerlendirebileceğin iş alanı yaratmalısın bence kendine :KK14:

Adracım,

Açıkçası yarışma bahane senin yemekler şahane :KK34:
Senin genç yaşına rağmen inanılmaz bir yemek kabiliyetin var :nazar:
Bu kabiliyeti değerlendirebileceğin iş alanı yaratmalısın bence kendine :KK14:

Genç yaş mı dedin?:KK53:Neyse ben özelden sana yaşımı söylerim.:KK60:

Ben zevk için yapıyorum bu işi.Araya mecburiyet girerse yumurta bile kırmam.:KK53:Arada yemekler deniyordum ama burası yemek potansiyelimin daha çok ortaya çıkmasına sebeb oldu.Muhabbet,beğeni derken götürüyorum işte.:KK53:

Yok geç kalmadın tam zamanında geldin :KK23:Yarın veya Salı günü yeni kategoriye başlıyoruz:KK52::KK52:
Nasılsın canım:KK16:

İyidir nevoşum koşuşturmaca işte:KK31:

Şehir dışı seyahatler çıktı pek uğrayamadım foruma :KK50: uğradığım birkaç seferde de yemek modum kapalıydı sanırım :KK60:

Ne olacak yeni kategori hiç konuşuldumu:26:

Genç yaş mı dedin?:KK53:Neyse ben özelden sana yaşımı söylerim.:KK60:

Ben zevk için yapıyorum bu işi.Araya mecburiyet girerse yumurta bile kırmam.:KK53:Arada yemekler deniyordum ama burası yemek potansiyelimin daha çok ortaya çıkmasına sebeb oldu.Muhabbet,beğeni derken götürüyorum işte.:KK53:

Nevoştan yaşlımısın yoksa :KK60::KK60:

Ne bileyim canım annenin aşureyi görmüştüm(hani canım çektide bende yaptım ya :KK53: )ondan sanırım öyle düşündüm :KK1:

bu yarışmayı hic takip edemedim. bugun de gec kaldım sanıyordum ki yetismisim :21:
oyumu sonuclara bakmadan kullanmak istedim, sonrasında gorunce şaşırdım....

birinciligin sahibi kim olursa, simdiden tebrikler... :KK9:

Ne bileyim canım annenin aşureyi görmüştüm(hani canım çektide bende yaptım ya :KK53: )ondan sanırım öyle düşündüm :KK1:

Söylemem sır.:KK60:

İyidir nevoşum koşuşturmaca işte:KK31:

Şehir dışı seyahatler çıktı pek uğrayamadım foruma :KK50: uğradığım birkaç seferde de yemek modum kapalıydı sanırım :KK60:

Ne olacak yeni kategori hiç konuşuldumu:26:
Allah kolaylık versin canım:KK19:Yemek modun açıldı galiba:KK23:
Henüz belirlemedik birkaç seçenek var ama tam noktayı koymadık:KK9:

Ben yaşlı mıyım:KK52:
Sen benden büyüksün:21::21:

Allah kolaylık versin canım:KK19:Yemek modun açıldı galiba:KK23:
Henüz belirlemedik birkaç seçenek var ama tam noktayı koymadık:KK9:

Ben yaşlı mıyım:KK52:
Sen benden büyüksün:21::21:

50 kez yazdım bak bir daha yazıyorum canım ''nüfus memuru yanlış yazmış'' :KK19:

X