Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Biraz zahmetlidir yapması twim:KK9:
o zaman beceremem ben :KK1:
yok yaaa tweety benim de dün eşim istedi burda hanımlar yaparsın dediler cesaret verdiler nevreste bi link verdi ordan yaptım toplasan 1 saatte hazır oldu.. kesin yaparsın canım sen ki bu müthiş pilavı yaptın:nazar:

valla cok guzel gorunuyor... ama beceremem herhalde ben tesisatimda yok :KK1:
Pilavin sonucunun boyle cikacagindan emin degildim gercekten ama en son bakinca bende vay be dedim,
cok hamarat degilim yani :KK23:

Pilavin sonucunun boyle cikacagindan emin degildim gercekten ama en son bakinca bende vay be dedim,

ya ben de bu yuvarlakları yapamıcam diy korktum ama oldu valla sakın yemek kaşığı ile yapma ben tatlı kaşıklarıyla koydum büyüyolar top top oluyolar... yaparsın canım,bakl ben eve gittim tüm gün yorgunluğuyla bile yaptım yani

ya ben de bu yuvarlakları yapamıcam diy korktum ama oldu valla sakın yemek kaşığı ile yapma ben tatlı kaşıklarıyla koydum büyüyolar top top oluyolar... yaparsın canım,bakl ben eve gittim tüm gün yorgunluğuyla bile yaptım yani

ay bos bir zamanimda denemek lazim ama o gun bugun degil :KK1: o zaman senden alirim tarifi :KK16:

ay bos bir zamanimda denemek lazim ama o gun bugun degil :KK1: o zaman senden alirim tarifi :KK16:

tamam tweety ben yazdım tarifi olmadı nevreste yine link verir istediğinde..

amaan boşver sen de sıkma canını... kk bana huzur veriyo bugün iş yok :KK9::KK9::KK9: yemek öğrenmeye devam edelim en iyisi dimii :KK16:

Is bebek olunca benim canimda cok sklyor..
cunku sahip olmak istedigim ve henuz olamadigim birsey :)

Evet edelim ben bugun patates mucveri yapicam bakalim nasil olacak :KK56:

Is bebek olunca benim canimda cok sklyor..
cunku sahip olmak istedigim ve henuz olamadigim birsey :)

Evet edelim ben bugun patates mucveri yapicam bakalim nasil olacak :KK56:

inşallah allahım hayırlı bi evlat nasip eder sanada gönlünce ... nasibi varsa gelir :emir_bebek: daha önce yaptım eşim sevmediii :KK31: damak tadıma uygun değil diyooo :KK9::KK9::KK9: ben çok severim annem mücverin yanına sarımsaklı yoğurt çıkarır süper olur ikili :KK34:

inşallah allahım hayırlı bi evlat nasip eder sanada gönlünce ... nasibi varsa gelir :emir_bebek: daha önce yaptım eşim sevmediii :KK31: damak tadıma uygun değil diyooo :KK9::KK9::KK9: ben çok severim annem mücverin yanına sarımsaklı yoğurt çıkarır süper olur ikili :KK34:

INSALLAH AMIN ALLAH ISTEYEN HERKESE VERSIN :)
bende kabak yapmistim cok onceden bugunde bi patatesli deniyecem sever herhalde :KK9:
yogurtta kalmamis simdi kim gidecek markete :KK55::KK55:

:18::18::18: bilmiomki :26: benimde annem yapıyor kaç gündür yemekleri bi rahatım bi rahatım sorma.. ama gitcek pazara çok özlicem onu:KK43::KK43::KK43:

rahata alismak cok kotu bende yazin tatilde filan unutuyorum yemek yapmayi sonra cok dokunuyor,
ay bende ozledim ailemi :KK43:

X