Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
kirmizimi:KK53:

Biz sevilmeyecek hatunlarmiyiz yahu:KK14:

:KK9::KK9::KK9::KK9: Ortaligi karistirmayayim :) Yani belki de öyle degildir ama :):):):):) Hani simdi katilmiyorum butonu var ya, o kirmiziya cevirecekmis biziiiiiiiii...:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

Yok ya bizim gibi hatunlari kim niye kirmiziya cevirsin??? :KK34:

Aaaa ben yemek arasi bakiyordum..tutmayin beni daha spor yapicam:KK52:
beni bekleyin anacim..bayyyy:KK37:
Görüşürüz hemşom:KK16:
Öyle bir şansımı deneyeyim demiştim bende zaten :KK1:

Yok ya güzel bir kategori bu , baştan söylemezdim zaten .

Ama aklımdakiler arasında karar veremedim , hoş ben verene kadar onları yapan olursa :KK8:

Yok vallahi kaçamazsın:KK4:
Çok güzel bir kategori kaçırmayın harika pilavlar bekliyorum:KK56:
Daha vakit var biz bekleriz:KK19:

Öyle bir şansımı deneyeyim demiştim bende zaten :KK1:

Yok ya güzel bir kategori bu , baştan söylemezdim zaten .

Ama aklımdakiler arasında karar veremedim , hoş ben verene kadar onları yapan olursa :KK8:

Aus bence beklemenin en tehlikeli yani da bu. :KK9:
Gerci tarifin bolsa sorun olmaz ama :KK1:

Yarışmaya katılan arkadaşlara başarılar diliyorum :13::13:
Bakalım ne marifetler çıkacak yine :KK9::KK9: merakla bekliyor olacağız

:KK9::KK9::KK9::KK9: Ortaligi karistirmayayim :) Yani belki de öyle degildir ama :):):):):) Hani simdi katilmiyorum butonu var ya, o kirmiziya cevirecekmis biziiiiiiiii...:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

Yok ya bizim gibi hatunlari kim niye kirmiziya cevirsin??? :KK34:

Kırmızıya değil de griye dönenler var şimdiden :KK52:

Aus bence beklemenin en tehlikeli yani da bu. :KK9:
Gerci tarifin bolsa sorun olmaz ama :KK1:

Evet sen ilk hamleyi yapıp sırtını yasladın koltuğa , aklımda 3 tarif var , biri öncelikli ama kalkıp yapmaya üşendim .:KK9:

Nevreste dün sade pirinç pilavı ve şiş köfte yapmıştım , keşke onları koysaydım da sözümü tutsaydım sana . Kendi sayfama koydum , oradan katılmış olayım ben :KK34:

Evet sen ilk hamleyi yapıp sırtını yasladın koltuğa , aklımda 3 tarif var , biri öncelikli ama kalkıp yapmaya üşendim .:KK9:

Nevreste dün sade pirinç pilavı ve şiş köfte yapmıştım , keşke onları koysaydım da sözümü tutsaydım sana . Kendi sayfama koydum , oradan katılmış olayım ben :KK34:

Gri kacinilmaz rengimiz zaten. Bütün sistem cökse, bence gri degismeyecektir. :KK64::KK64:
3 tarif varsa, daha vaktin var demektir ama en iyisi yapip arkaya yaslanmak. :KK76:

Onları gördüm ellerine sağlık:KK56:Ama geç kaldın onları gördüm yenilerini isteriz:KK23::KK56::KK56:
medyum abla:KK23::KK23:annem katıl yemek öğrenmiş oluyosun dedi:KK53::KK53:

Bağımlılık,alışkanlık yaparız:21:Annen çok haklı:13:

X