Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Pozitif yorumlarla popüler kimliğe bürünebilir:KK51:
Canım seçenekleri düzenle kısmında alıntı istemiyorsan Evet-Hayır Bölümü var düzenleyebilirsin:KK34:

:KK12::KK12::21::KK1:
Tamam canım sağol:KK19: Ben şimdilik kayboluyorum, miniği uyutucam:KK31:
Görüşürüz canım:KK54::KK54:

Seda'cım nasılsın nerelerdesin:KK19:

Buralardayımm çok boşladım buraları dimi :KK17:

İyiyim ne olsun biraz rahatsızdım çok forumda dolanıp yazamıyordum baş ağrısı halsizlik filan işte. Yazacak halim yoktu bakıp bir iki yere yazıp çıkıyorum hep işte yoğundu. Pilavlar yarışmasına katılmak isterdim kafamda da hazırdı ama haftasonu vaktim olmaz sanırım çok işlerim var evde boşladım iyice halsizlikten :KK31:

Buralardayımm çok boşladım buraları dimi :KK17:

İyiyim ne olsun biraz rahatsızdım çok forumda dolanıp yazamıyordum baş ağrısı halsizlik filan işte. Yazacak halim yoktu bakıp bir iki yere yazıp çıkıyorum hep işte yoğundu. Pilavlar yarışmasına katılmak isterdim kafamda da hazırdı ama haftasonu vaktim olmaz sanırım çok işlerim var evde boşladım iyice halsizlikten :KK31:

Evet bizi çok boşluyorsun katılmasan bile gel sohbet edelim:KK19:Geçmiş olsun canım:KK16:

superiside katilacakmis:KK16:
bir katilan birdaha kurtulamiyor burdan:KK9:

bu arada o ismimizin altindaki yesil kutucuk ne ise yariyor ya,o yazilar niye öyle..ben agacmiyim simdi:KK51:

bu arada o ismimizin altindaki yesil kutucuk ne ise yariyor ya,o yazilar niye öyle..ben agacmiyim simdi:KK51:

Evet canım , kiraz ağacısın :KK9: Bende şeftali olmak isterdim ama kısmetim de vişne varmış :KK52:

Aldığın beğeni sayısına göre belli aralıklarda otomatik olarak değişen yorumlar var canım , şuan meyve veren ağaç kıvamındasın yani :KK34:

Sistem tam oturmadigi icin henüz kimse bilmiyor pegasus. O bizim statümüzü gösterecek sanirim, popülerlik durumumuzu, ya da iste cok negatif yorum alirsak, kirmiziya dönecekmis, o da sevilmedigimizi gösterecek, ya da muhalifligimizi mi desem? :KK70:

Ama henüz tam belli degil hersey.

İyi iyi katılımcılar artıyor , nevreste beni bu kategoride liste başına yazdığını unutur bu kalabalıkta :KK36:

Evet canım , kiraz ağacısın :KK9: Bende şeftali olmak isterdim ama kısmetim de vişne varmış :KK52:

Aldığın beğeni sayısına göre belli aralıklarda otomatik olarak değişen yorumlar var canım , şuan meyve veren ağaç kıvamındasın yani :KK34:
anladim canimsin tesekkürler:KK16:

tarif üzerinde calismalara basladinmi,yoksa eksinmi yapiyorsun:KK52:

Sistem tam oturmadigi icin henüz kimse bilmiyor pegasus. O bizim statümüzü gösterecek sanirim, popülerlik durumumuzu, ya da iste cok negatif yorum alirsak, kirmiziya dönecekmis, o da sevilmedigimizi gösterecek, ya da muhalifligimizi mi desem? :KK70:

Ama henüz tam belli degil hersey.
kirmizimi:KK53:

Biz sevilmeyecek hatunlarmiyiz yahu:KK14:

Aaaa ben yemek arasi bakiyordum..tutmayin beni daha spor yapicam:KK52:
beni bekleyin anacim..bayyyy:KK37:

X