çöl testi / karakter

aslan diğerlerini yer dedim
koyun bi işe yaramaz dedim
inek sütü vardır dedim
at taşır dedim
maymun arkadaş olur dedim maymunu aldım :)

Önce maymun sonra koyun at ve en son ineği bıraktım yanımda aslan kaldı yani gurur. Doğru sanırım ya gururum herşeyin önündedir normaldede :KK53:

Son düzenleme:
1. Maymunu bıraktım.
2. Koyunu bıraktım.
3. Aslanı bıraktım.
4. İneği bıraktım
5. At ile devam etmeye karar verdim.

Şimdi cevap verilmiş mi ona bakacağım :))

Sırasıyla;

Koyun - Arkadaşlar
Aslan - Gurur
İnek - Temel ihtiyaçlar
Maymun - Çocuklar ( Olmayan çocuklarımı çöllere bıraktım :KK43: )

At ile yoluma devam ettim. Çölün kızgın kumları ayaklarımı yakmasın diye :KK53:

1.) maymunu bırakırdım.= şempazelik çekecek halim olmazdı sanırım o an:KK9:
2.) inek = ağır hayvan atla aynı yerde çok zor olur.
3.) aslan= son aşamalara geldiysem eğer açlığım ağır bastırabilir. koyunu yerdim de aslan artık işime yaramaz.:KK53:
4.) koyun

atı kimse bırakmıyor sanırım. ilk başta aslan demiş bazıları da yeme ihtimaline karşı zaten bu bir test değil mi aslanın yeme ihtimali varsa yani zaten insanla bir araya gelip yolculuk etme ihtimali var mı ki işin o mantık kısmını düşünüyorlar?

Kimse yanıt vermemiş ama çok merak etmiştim aslında insanların yorumlarını :)
Çünkü bir çok kişiye yaptırdım bu testi, şu ana kadar kendimden başka MAYMUNU yanına alan olmadı :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Ben ilk aslanı bıraktım sonra ineği bıraktım sonra koyunu bıraktım sonra atı bıraktım, maymunu yanıma aldım :p

Ama herkes de maymunu gereksiz buluyor. Halbuki ben de tam tersine MAYMUN insana benzeyen en yakın hayvan türü ya, bana yoldaş olur, destek olur diye düşünmüştüm nedense.
valla hırslarımı alıp gittim ya inanamıyorum kendime :))))

amannn

ben ben hiç hırslı değilimdir ki :26:

gerçekten :26:

en son arslan ve at kaldı

bineyim bari didim :KK53::KK53:

İlk aslanı bırakmış,maymunlar çölden çıkmışdım:).Aslan beni yerdi çölde,maymunda pek sevimliydi bırakmaya kıyamadım

X