çokmu abartıyorum

abartmayla falan ilgisi yok bence
insanlar sevgilisine bile zor aşkım canım derken her arkadaşa aşkım diye hitap etmekde ne allasen
benim sevgilim öyle konuşacak o aşkını da tlf.nuda ona yedirtirim herhalde :mymeka:

ne abartması canım yaa bence çok saçma öyle konusma tarzımı olurmus şimdiden bunlara tepkini göster dizginle ki ilerde çok üzülürsün düşünsene diyelim ki evlendiniz tel.de canımlı cicimli biriyle konusuyor sürekli aldatıyormu diye düşünceksin allah korusun öyle şeyleri bile çok rahat yapar karısmadıgın için benim eşimin kız arkadaşı dahil olamaz ben müsade etmem ne geliyosa başımıza zaten hemcinslerimizden geliyor sen konus onunla izin verme..

3 ay tanıdıgın bı ınsanlar evlenmeyımı dusunuosunn??bence cok ıyı dusun evlılık bu sakaya gelmez tatlım

ya neden herkes 3 aylık tanıma meselesine takılmış anlayamadım. Görücü usulü ile evlenip çok mutlu olan insanlarda var değil mi? Ayrıca yıllarca çıkmış insanlar bile evlendikten sonra birbirlerini tanımamış olduklarının farkına varıyorlar.
Tabi ki o şekilde konuşması yanlış rahatsız olduğunu hoşlanmadığını belirtmekten başka yapacak bişey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…