çokmu abartıyorum

E

elif16

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elif16
3 aydır cıktığım biri var daha doğrusu ciddiyız aılelerımız tanıştı bayramdan sonrada ıstemeye gelcekler ama o başka bı sehırde telde falan gorusuyoruz ıkı kere yasadıgım yere geldi.ve başka kızlarla cok samımı yanı tum kızlarla aşkım hayatım tarzında bi konuşması var.sordugumdada cok yakın arkadasım senıde tanıştırırım ben öle hıtap edıyorum dıyo.bende kıskanıyorum neyapayım kızlarrrr.benım onlardan farkım ne bana da aşkım hayatım dıyo oonlarada...

• Konu Sahibi elif16
Canim beni yanlis anlama ama 3 aylik bir beraberlikten beklentin nedir? yada daha dogrus ne gibi bir beklentin olabilir ki? istemeye gelecekler demissin.. cok iyi düsün derim canim, daha emin bile degilsin.. hakkinda hayirlisi öpüyorum..

• Konu Sahibi elif16
ya cnm bızımkı görücü usulu yanı.direk ailelerle olaya girdik.ben ne kadar kıskancsam oda bı okadar rahat bırı.dıyorumkı ben erkek arkadaslarımla öle konuşsam gülüyo sadece.sanırım bız ıkımız fazla zıttız anlaşamıycaz değilmi

• Konu Sahibi elif16
Bence anlaşıp anlaşamayacağınızı öğrenmeniz için daha uzun bir süre birbirinizi tanımanız gerekli... O sizi seviyor mu? Siz onu seviyor musunuz?
Görücü usulüde olsa, sevmeden olmaz...

• Konu Sahibi elif16
evet bana karşı cok ilgili anlaşamadıgımız hiç bı konu yok sadece ben fazla kıskancım oda samımı arkadaslarıyla cok içli dışlı.o 32 yaşında ben 23 yaşındayım.zamanla iyice tanırsın benı benım içimde art nıyet yok sevdıgım ınsanlarla o tazr konuşurum dıyo...offff offfffffffffff

• Konu Sahibi elif16
ne deme canım sevdiğim insanlarla o tarz konuşurum...kocaman adam ailenle konuş olmayacağını balık baştan kokar evlilik öyle çıkmaya benzemez hemde hiç benzemez...yol yakınken bırak gitsin....

• Konu Sahibi elif16
bayramdan sonra isteme isini uzun bir süre erteleyin bence.
Ailenize onu daha cok tanimaya ihtiyaciniz oldugunu söylersiniz.
bu gecen zamanda daha iyi gözlemleyerek ,yakin kiz arkadaslariyla canimli askim hayatim tarzi konusmasinda bir art niyet olup olmadigini anlarsiniz...

• Konu Sahibi elif16
Siz şu isteme işini erteleyin bir süre..Belli ki uyuşamadığınız bazı noktalar var.Önce bunları halledin sonra son kararınızı verin....

• Konu Sahibi elif16
nedemek canım aşkım canım cicim diyecek
normal bişi değil bu bence
biraz daha tanımanda fayda var

3ayda tanımayla evlenilirmi ya,çok iyi düşün canım.bak ben 3senedir çıkıyorum hala tam tanıyamadım.çoooook çook düşün,gözetle öyle kararını ver.evlendikten sonra çok daha fazla kıskanırsın,daha çok zoruna gider o tarz hitap etmesi başkalarına.en azından 1 sene flört edin derim ben

bir söz var tam hatırlmaıyom ama 2 düşün 1 karra ver gibi bişiydi.insnaalr öle bi varlık ki kimisimni 1 ayda kmisini 10 yılda anca tanıyabilirsin.evlilk çok ciddi bir müesse dir.hata yapma lüksümüz yok.umarım anlamışındır

valla canım bence söz için falan suanda acele etme.biraz daha tanımaya çalış.ben 1 yıl tanıdıgım halde yinede emin olamıyordum evlilik için.herşeyini incelemen gerek.sürakli bir arada olmadan sık sık görüşmeden nasıl bir kişiligi oldugunu anlaman zor bence.vede ben senin yerinde olsam başka kızlara o kelimeleri kullanmasını kesinlikle yasaklardım.seni seviyorsa zaten bundan vazgeçer.böyle insanları tanıyorum canım yani dilinde hep bu kelimeler olan çok tanıdıgım var alışkanlıktan diyolar hepside özellikle bayanlar çok kullanıyor askım hayatım diye herkese.ama bundan vazgeçebilir yani.mesela bende canım kelimesini çok kullanırdım çalışma arkadaslarıma erkek kız hepsine ama eşimle tanıstıgım zaman bu onu rahatsız etti ve bende birdaha söylemedim yani demek istedigim bu aşılmayacak birşey degil.sıkma canını ama evlenmek için de acele EEETTT-MEEEEEkaydirigubbakcemile2

peki anladık canım aşkım hayatım diyor kız arkadaslarına anladık...ama madme nişanlanıyor o zaman cok mu zor vazgecmesi bu tarz hitaplardan sana vazgeceiyorum canım dese ya...bu kadar rahat biriyle napıcaksın sen yas daha 23 acelen ne ki?bi de çok garibime gitti ben başkasına desem dediğinde gülmesi cok tuhaf..bi erkek buna sinirlenmez mi canım?sanki 10yas küçük olsun yeter evleneyim demiş gibi bi his var içimde...yani yemek bulaşık ve yatak ...SEVGİ nerde canım?onu bulmadan asla evet deme o zavallııııııııı yaratığa!!

onu konuşcam işte vazgecermi vazgecemezmi o tarz konuşmalardan ona göre davranırım artık.o o tazr konuşmalardan vazgecemezse ben ondan vazgecerım napayım.çünkü kendımı biliyorum felaket kıskanc bi insanım bu aramızda hep bi sorun olucak.sonra mutsuz olmaktansa.......

:1shok:BU NE YA BUNA ÇIKMA MI DİOSUN HAYATIMDA BÖLE BİŞİ DUYMADIM AŞKIM FELAN DİCEK HA PARÇALARIM:mymeka:KESİN SEN İNTERNETTEN TANIŞMIŞSINDIR 2 KERE GELDİĞİNE GÖRE O DEİLDE İKİ KERE GÖRDÜĞÜN BİRİNE NE KDR GÜVENEBİLİOSUN ARTI 3 AYDIR ÇIKIOMUŞSUNUZ BİSMİLLAH HEMEN EVLİLİKMİ OLUR İŞİN YAŞ BEN SONUNU GÖRMÜYORUM BU İLİŞKİNİN KUSURUMA BAKMA AMAkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

arkadasim üc aylik bir beraber oldugun kisi ile evlenecekmisin sen ciddimisin, baksana herkese askim canim icicim diyor onun sana olan askindan eminmisin??? bence bunlari iyi bir düsün

ya bırak yaa mıllet kaç yıl cıkıyo da anlayamıyor... saçmalama ne evliliği? yok bırde herkese askım dıyormus... yalan yaa o senı kesın aldatıyodur ben sana sölim...kendını kandırma sal gitsin...herkes evenmek ıstıyor sankı cok ii bir b.. muş gibi.ben evlı değilim ama evlenenlerı görüyorum...onlar hiç de mutlu değliller...bıraz agr konustum ama cocuga gıcık oldum...

adam seninle evlenmek gibi bir kararı verebiliyor ama aşkım canım demekten vazgeçemiyor..
pes.
o tip erkeklerden hep kaçarım zaten,
bence sen de iyi düşün...

Ya arkadaşım düşünki bu adamla evlendin arkadaşları size geldi ve ya buluştunuz bir şekilde öyle ya çok samimi arkadaşlarıyla sonuçta :dilcikar:

Neyse bu tuttu "Aşkım tuzluğu uzatır mısın?" filan gibi bişi dedi masadaki tüm kızlar tuzluğa yönelir herhalde :roflol::roflol:

Ya bu işin espirisi tabi ama insan samimiyetin sınırını bilir bu adam 32 yaşına gelmiş bilmiyor nasıl bir eş olacak Allah aşkına yhaa

elmayra yazdıgın cok hoştu cok güldüm inan.bu yonünü hiç düşünmemiştım:):):)herkese teşekkürler bu ara arkadaslar yorumlarınız için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…