Çok Yoruldum İntiharın Eşiğine Getirdi Beni ...

• Konu Sahibi pink_dream

Aslında ben de nasıl tahammül ettiğimi bilemiyorum normalde sabırlı bir insanımdır ve saygı duyuyorum aslında ne olursa olsun abladır diyorum ama bence insan kendi hayat tecrübelerini karşı tarafa aktarırken ne olursa olsun karşısındaki insanın yerine koyarak kendinin kişilik haklarına saygısızca davranmayarak kırmadan incitmeden paylaşmalı hayat tecrüblerinin fevri şekilde karşıya aktarmamalı diye düşünüyorum biraz masumiyetle anlatılmalı karsı tarafa hayat tecrübeleri yanlış mıyım arkadaşlar_?:sm_confused:

• Konu Sahibi pink_dream
arkadaşlara katılıuyorum. bence de ablana oturup konuşmalısın. olmuyo böyle de açık ol yani.
tamam büyüktür ama bu kadar da müdahele edilmemeli bence

• Konu Sahibi pink_dream

cok dogru soyluyosun canım . ama bu senın hayatın ve bu senın yolun . baskalarının hayat tecrubelerını dınleyebılırsın . hele kı ablansa tabıı kı dınlemelısın . ve buna saygı da gostermelısın ( zaten gosterıosun =) ) ama ablan da sunu kabul etmelı kı bu senın hayatın ve onun tecrubelerıne gore hayatını sekıllendırmek mecburıyetınde dıılsın . elbette kı cok buyuk yanlıslardan bıraz pay cıkarılır ama senın her yaptıgını kendı tecrubelerınden yola cıkarak elestırmeye hakkı yok ..

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi pink_dream

Sağol canım değerli yorumun için teşekkürler ya birilerinin beni anladığını görmek yada bilmek çok güzel bir duygu :1hug:a.s.

• Konu Sahibi pink_dream
erkekleri cok takiyorsunuz
idare edebildigim kadarini ederim, idare edilmeyecek kadar uyumsuzsa birak giderim
eskiden ben de senin gibiydim, sevdgimi insanin her sozunu kafama takardim
ama simdi cok iyi anladim erkeklerin soyledigi hersey dusunulmus te soylenmis seyler degil
sirf cevap vermis olmak icin soyluyorlar cogu seyi veya haksiz olduklari durumda laf kalabaligi etmek icin

sana bi cocuk gelse haketmedigin halde seni suclasa cocuk der gecersin
erkekler de oyle hem de avutmasi da cok kolay

yani abuk subuk konustuklari zamanlar icin soyluyorum takilacak bisey degil

• Konu Sahibi pink_dream

Canım yorumuna şaşırdım dafisfisfis:uhm:acaba yanlış yere yazmış olabilir misin ki ?:uhm:Ben erkekten bahsetmiyorum ki burda ablamdan ve onun tavrından bahsediyorum canım???:uhm:

• Konu Sahibi pink_dream
Canım yorumuna şaşırdım dafisfisfis:uhm:acaba yanlış yere yazmış olabilir misin ki ?:uhm:Ben erkekten bahsetmiyorum ki burda ablamdan ve onun tavrından bahsediyorum canım???:uhm:

ayyy kendime cok guldum
ben o yorumu baska konuya yazmistim, sayfalar karismis afedersin
ama bu da arada bulunsun hahaha

• Konu Sahibi pink_dream
Sağol canım değerli yorumun için teşekkürler ya birilerinin beni anladığını görmek yada bilmek çok güzel bir duygu :1hug:a.s.

rıca ederım canım bnm .. tabıı kı senı anlıyorum ve elımden geldıgı kadar yardımcı olurum =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…