Çok Yoruldum İntiharın Eşiğine Getirdi Beni ...

• Konu Sahibi pink_dream
Hayır o olduğumu hiç sanmıyorumgamyoncuiremsu

İYİKİ DEĞİLSİN, İYİKİ BENDE ABLAN DEĞİLİM...
EMİNİM ABLAN BU YAZDIKLARINI OKUSA ÇOK ÜZÜLÜRDÜ...
EMİN OL O SENİ SEVDİĞİ İÇİN İYİ OLMANI, İYİ İNSANLARLA ARKADAŞ OLMANI İSTİYORDUR.
YAŞIN KAÇ BİLMİYORUM AMA İNŞALLAH BU DUYDUĞUN HİS KİN DEĞİLDİR VE EN YAKIN ZAMANDA ATLATIRSIN DÜZELİRSİNİZ....:teselli:

• Konu Sahibi pink_dream
:uhm:
İnan yazdıkların sanki benim yaşadıklarımın bir aynası çok şaşırdım bak şimdi inan dilim varmadı yazmaya ama sen yazmıssın inan çok üzülerek yazıyorum ki onun böyle yapmaya çalıştıgını hıssedıyorum artık hatta bana yalan söylediğini bile anladım ama yeni bir konuda bana annemın soylemedıgı bır seyı soylemıs gıbı yanısttı sonradan anladım kı annemle konustuk bana asla oyle bır soylemde bulunmadıgını soyledı yanı bana nıcın yalan soyledıgını anlamıs degılım ama ?bu ıste bır tuhaflık oldugunu sezınlıyorum zaten o yalanı nıcın soyledı hala anlamıs degılım ama bunda da ıyı nıyetlı davrandıgını sanmıyorum cunku yalan hıcbır sekılde mesru kılınamaz ölüm hastalık vs hariç haksız mıyım arkadaslar???

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi pink_dream
ablan bana göre seni sevdiği için,kendinde söylüyorsun hatalar yaptığını,hata yapmaman için sürekli seni uyarıyordur,kendinin iyi yanlarını anlatarak ta seni özendirmek istiyordur,hiç kimse kardeşinin kötü olmasını istemez, ya o duygularını sözlerini yanlış ifade ediyor ya da sen depresyondasın canım,onun için onun sözleri sana batıyor seni bunaltıyordur.Seni sevdiği için yaptığının sende farkındasın..İntiharı aklından çıkar ve eğer sorunlarınla başedemiyorsan ailenle görüş psikolojik destek al canım,intiharı düşünme güçlü olmaya bak kendini topla biraz.Aklı başında bir kız olduğun belli sadece sıkıntılarından bunalmışsın.Topla kendini hayatla mücadele et,yaşanacak öünde öyle güzel günler vardırki sakın pes etme ,hayattan vazgeçme canım.kaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi pink_dream

Değerli yorumunu çok teşekkür ederim kin ne demek asla öyle bir şey aklımdan geçmedi ablama neden kin güdeyim ki ?Ben sadece manevi olarak ona ihtiyacım oldugu dönemde beni böylesine yalnız bıraktığı ve de beni anladığı halde beni üzdügü için kırılıyorum ona içten içe ama ona asla kin gütmedim gütmemde Allah göstermesin ama içimde incinen bir şeyler var yalan söyleyemem...yasakkelimebenneyaptımki:1no2:

• Konu Sahibi pink_dream
hayatta daha o kadar kötü şeyler var ki
suan çok gergin ve öfkeli olduğunuz için belkide bunları yazdınız
ALLAH çaresi olmayan şeylerle sınamasın insanı
bence sağlıklı olduğunuza şükredin sabırlı olun inanın bunlarda geçer
ALLAH ın verdiği canı almaya kimsenin gücü yetmez o isterse olur

• Konu Sahibi pink_dream
hayatta her koşulda hepimizin dertleri tasaları kafamızı taktığımız konular ya da
olaylar oluyor inanın o kadar bos ki o kadar anlamsız ki bunu anlamam sadece
iki günümü aldı hayata bakış açım evet tam iki günde değişti
bir insanın gözlerinizin önünde eridiğinizi ve hayata tutunma sansının % 0 olduğunu
ve yasamak için çaba sarfettiğini gördüğünüz zaman ne amlamsız konulara takıldığımızı
anlıyoruz sadece bir saatinizi ayırıp hastaneyi dolaşmaya gidin sadece bir saat

• Konu Sahibi pink_dream

Yazdılarınıza elbetteki katılıyorum o hastanelerde ben de çok sabahladım yeri geldi yakınlarım için yeri geldi kendim kaldımbenneyaptımkiama inanın insan ne yazıkki fıtratından mıdır nedir içinde bulunduğu durum içinde iken bunları ne yazık ki ikinci planda kalıyor yanlış ama ne yazık ki durum böyle bu tabi ki acı bir durum farkındayım yasakkelimesenağlamaCADIARZU

• Konu Sahibi pink_dream
ALLAH kolaylık ve sabır versin o zaman size

• Konu Sahibi pink_dream
@ gbk:
Ne demek birbirini kiskanan kardes olurmu?
Ay iyicie sacmaladin heralde, tabiiki oluyor malesef, normalinde tabii olammasi gerekiyor, adi üzerinde kardes.

Ama hayatda hersey oluyor, annesini babasini öldüren cocuk olurda, kardesini kiskanan ablami olmicak??

Malesef hayatda hersey güllül gülüstanlik degildir.

Hertürlü insanlar var, aileler ici dahil.

Ve ben ablasi illa kiskaniyor demiyorum anlamda veremedim, ama sanirim kompleksi var, her ne icinse, ve kendini daha iyi göstermek istiyor.
Benim düsüncem bu.

• Konu Sahibi pink_dream

Canım ben senin yorumun gayet iyi anladım ve dünyada neler olmuyor ki elbetteki bu senin bu şekilde görmek istediğin için filan değil asla....Yani elbetteki sen de bu tür kıskançlıklar olsun asla istemezsin !!!değil mi seni doğru anlamışım dimi canım?fisfisfisama işte hayatta her şey mümkün ne yazıkki yaşanmıyor değil böyle olaylar ...?(Bende kıskanıyor demiyorum ,bu arada bunu da belirteyim!) ama bir insan bence ; karşındaki insanı düşünüyor ve de iyiliğini istiyorsa bunu karşındaki aşağılayarak ,yada yererek özgüvenini sarsarak kaydirigubbakcemile yapıyorsa bu karşıdaki insanın iyi niyetinden şüphelenmeye başlarım ki bu bağlamda kendimi haklı görüyorum ?CADIARZU

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi pink_dream
Abla koruma içgüdüsü.Seni korumaya çalışıyordur ablan canım.Hata yapmanı istemiyordur belki ablanın tek hatası seni karşına alıp güzelce konuşmaması.:1closedeyes:
Bence sen ablanı karşına al ve konuş o tarz davranışlarından rahatsız olduğunu söyle.Böyle bi durum yüzünden de bence intihar falan hiç hoş değil.
Ne olursa olsun o senin ablan.Bence senin iyiliğini düşünüyo.a.s.

• Konu Sahibi pink_dream

İşte ne güzel yazmışşınız aslında ama mesele de bu zaten aslında onula ne güzel konuşuyoruz derken bende söz alıyorum sözümü kesip bana hayat tecrübelerini anlatıp beni dinlemiyor varsa yoksa onun tecrübeleri benim çevremdeki ne arkadaşlarımı ne birlikteliklerimi ne de arkadaşlarımın ailelerini hiçbirni sevmiyor ona göre erkes kötü herkes fesat herkes art niyetli iyi olan kişi yok ona göre bende bu şeklide düşünmediğim için suçlu oluyorum ve de ben de saygısız kardeş olmak ıstemedıgım ıcın hep onu dınleyen taraf olup susup onu dınlıyorum gerdcı hos konusmak ıstedıgımde lafım bolunuyor yada hemen haksız olan ben olurum en guzelı susup dınlıyorum o abla ya saygısızlık etmıyım dıyorum yerı gelıyor hakaretlerıne ıthamlarına maruz kalıyorum ...cevap versem kavga cıkcak dıye susuyorum ama nereye kadar susarım bılmıyorum Allah bana sabır versın benı ancak kendinizi benım yerıme koyarak anlayabilirsiniz.Onunla konusmayı denedım ama o hep konusmayı sever dınlemek ve hak vermek ona göre değil o abla ve haklı olan hep o onun gözünde benım haklı olmam %10 bile değil onun gözünde ben herseyın farkındayım ve canım cok ama cok acı verıyor :1no2:

• Konu Sahibi pink_dream
Ablani'da biraz anlaman gerekiyor,, kendi hatalar yapti diyosun..

O seni o kadar seviyorki,, senin üzerine titriyor seninde ayni hatalari yapmani istemiyor..

Inan bana durum budur, SIKMA O TATLI CANINI sen, herkezin iyi ve kötü günleri olur tabiiki... Buda gelir buda gecer...

Ablan'dan dolayi, erkek arkada$tan dolayi, kiz arkada$tan dolayi...

Her ne olursa olsun, ölmeyi care olarak görme.

sevgilerimle, ALLAH YARDIMCIN OLSUN :teselli:

• Konu Sahibi pink_dream
canım hersey duzelır ya uzme canını
hayatına sakın kıyma oyle seyler dusunme
ablan senın ıyılıgını ıstıyıdur buna emınım kendı yapmıs sen yap ıstemıyodur
dua et aallahtan yardım dıle sabtret canım

• Konu Sahibi pink_dream
ıntıharı dusunducek kadar ablan ne yapmıskı..bence haksızlık yapıyorsun ablana hatalı olsa bıle boyle bır yaklasım hata...mutlaka oda senın yanlıs yapmamanla ılgılı uyarılardır ama ablanın fıkırlerı yada davranısı senın hosuna gıtmıyorsa bır daha onunla hıc bırseyını paylasmassın ama ıntıhar lafı hıc hos degıl

• Konu Sahibi pink_dream
@pink dream ,
evet beni dogru anlamissin,:))))
onun icin ne kendini üz nede kafana tak, bence ablanin tavirlarini daha za tak, umursamazmis gibi görün.
Bence o herkesi cok kötü görüyorsa, ya cok kötü darbeler yedi, ya burnu cok havada vardir öyle insanlar, yada kendi cok kötü.?!
Kac yas var aranizda?

Arkadaslarin cogu , sey demis iste, yok o senin ablan senin iyiligini ister falan, aslinda tabiiki öyle, öylede olmali, ama istisnalar kaydeyi bozmaz, sonucda seni okadar kirmis ki sende birikim yapmis,
sende buraya konu acmisin, bizde ona göre sana yardimci olmaya calisacagiz.
Bence seni birdaha kirdiginda , yüzüne direk söyle beni böyle kirma tavirlarinla konusma benimle.
Baktinki yapiyor sen onu takma, ve sende onu elestir.
Bazi insanlara aynayi gösterince bazi seyleri anliyorlar, malesef.

• Konu Sahibi pink_dream
kımse canından vazgecmene degmez .. oz ablan veya annen baban bıle .
kaldı kı mantıklı ol sana boyle davranan ustune gelen bı ınsana nasıl tahammul edıosun ?
ıcındekılerı paylas , gerekırse bagır cagır ama sakın ıcınde tutma .
ıcınde tuttukca boyle umutsuzluga kapılırsın ıste .

• Konu Sahibi pink_dream
Bende miracle katiliyorum,
aslinda saygisiz ol demek istemiyorum, ama altdan almak seni bu duruma getirdiyse, demek yanlis yoldasin,
ayrica seni bu derece kirmaya bunaltmaya hakki yok,
o yüzden sen biraz tavir degistir, düsündügünü söyle, gerekirse bagir, veya takma.
Bak gör ne kadar degisecek.

• Konu Sahibi pink_dream

Canım seni anlıyorum benim de ablam var benim üzülmemi istemediği için ne yaptım nerde gezdim kimlerle arkadaşlık yapıyorum herşeyi kontrol eder.Biraz eve geç kalsam annemden çok o kızar karışır dediğim gibi bizim iyiliğimizi istiyolar üzülmemizi istemiyolar abla içgüdüsü işte.Birgün benim de canıma tak etmişti ablam da bana çok karışıyordu biliyorum iyiliğimi istiyordu ama kırıcı olarak bağırarak dile getiriyordu aldım karşıma ablamı ve güzelce anlattım bu tavrından hoşlanmadığımı falan söyledim ablam şu an o kadar fevri çıkışlarda ve çok fazla karışmıyor.Umarım ablanla aranızdaki mesele hallolur.Bir de sen dene tekrardan bakalıma.s.

• Konu Sahibi pink_dream

Canım aramızda ablamla 3 yaş var ya bu arada gerçekten sana çok ama çok teşekkür ederim beni gerçekten anlayıp çare olmaya çalışman çok güzel eksik olma ...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…